
2care4 Poland
Profil oficjalny - płatna współpraca
Na podstawie 21 ocen

2care4 Poland
Profil oficjalny - płatna współpraca
Opinie
Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

2care4 Poland Sp. z o.o.
16.02.2023 12:05
Pracodawca
Tłusty Czwartek to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku, szczególnie przez miłośników słodkości. Jego korzenie sięgają średniowiecza, kiedy to zgodnie z ówczesnym zwyczajem obchodzono ostatni dzień przed Wielkim Postem. To właśnie w tym dniu, zgodnie z tradycją, można było zjeść w pracy lub w domu dużo słodkich i tłustych potraw, takich jak pączki, faworki, chrusty, rogaliki i karnawałowe ciastka.
Dzisiaj Tłusty Czwartek to przede wszystkim okazja do integracji i wspólnego świętowania w pracy czy w wielu domach. W naszej firmie organizujemy coroczny poczęstunek dla naszych pracowników, aby świętować Tłusty Czwartek w gronie naszych koleżanek i kolegów. W ciągu dnia można było skosztować pysznych pączków, wypić gorącą kawę czy herbatę, porozmawiać ze sobą i wzmocnić więzi w zespole.

2care4 Poland Sp. z o.o.
10.02.2023 14:24
Pracodawca

2care4 Poland Sp. z o.o.
03.02.2023 14:19
Pracodawca
Miniony miesiąc obfitował w wiele różnych wydarzeń mających znaczenie dla życia naszej spółki, był to czas na pierwsze podsumowania i bilanse. Niewątpliwie najważniejszym wydarzeniem była wizyta naszych zagranicznych gości, związana z prezentacją strategii Grupy 2care4 na bieżący rok i lata następne dla wszystkich pracowników.Rozpoczęcie komunikacji dotyczącej strategii od nas - spółki znajdującej się w Pabianicach, jako pierwszej lokalizacji w całej Grupie 2care4 jest dla nas niewątpliwie dużym wyróżnieniem. Podkreśla to nasze znaczenie oraz silną pozycję w strukturach całej Grupy 2care4. Stajemy się Globalną Organizacją, gdzie przestaje mieć znaczenie miejsce wykonywania pracy.Cieszymy się, że możemy dzielić się ważnymi informacjami z wszystkimi pracownikami, dlatego z okazji prezentacji strategii przygotowaliśmy dla naszych pracowników wspólne śniadanie kolejnego dnia.

2care4 Poland Sp. z o.o.
23.12.2022 10:29
Pracodawca

2care4 Poland Sp. z o.o.
07.12.2022 10:07
Pracodawca
W 2care4 czujemy, że wielkimi krokami zbliżają się Święta!
W tym roku z okazji Mikołajek zaprosiliśmy dzieci naszych pracowników na wycieczkę po zakładzie pracy.
Dzieci miały możliwość zapoznania się z profilem działalności naszej firmy. W trakcie zwiedzania zaskoczyły nas swoją dociekliwością oraz ilością zadawanych pytań, prosiły również o zademonstrowanie działania niektórych urządzeń. Jednak największy entuzjazm wzbudziło pakowanie w kartoniki - zabawy przy tym było co nie miara, nie wspominając o oklejaniu etykietkami.
Dla dzieciaków była to wielka frajda zobaczyć gdzie i co robi rodzic w trakcie pracy.
Z resztą zobaczcie sami w jaki sposób świętowaliśmy...

2care4 Poland Sp. z o.o.
21.11.2022 14:20
Pracodawca
Świąteczna impreza firmowa 2022Kiedy jest najlepszy czas na to, by powiedzieć swoim pracownikom i całemu zespołowi DZIĘKUJĘ? To koniec roku! Czas na podsumowania, nowe plany i świąteczną atmosferę, wszystko to miało swoją kulminację właśnie w minioną sobotę. Słowa wypowiedziane przy takiej okazji nabrały wyjątkowego znaczenia…Chcieliśmy przy tej okazji pokazać naszym współpracownikom, że są dla nas Ważni. Natomiast wspólne tańce i śpiewy, integracyjne gry zespołowe zawsze wywołują dużo śmiechu wśród uczestników i są świetnym sposobem na wspólne spędzenie czasu.Była to doskonała okazja, by w luźniejszej i imprezowej atmosferze lepiej poznać siebie nawzajem. Jesteśmy przekonani, że takie spotkania są doskonałą okazją do odpoczynku i oderwania się od codziennej pracy. W końcu to zgrany zespół jest podstawą dobrze działającej firmy!

2care4 Poland Sp. z o.o.
16.11.2022 10:22
Pracodawca

2care4 Poland Sp. z o.o.
06.10.2022 10:15
Pracodawca