2care4 Poland Sp. z o.o.

Opinie o 2care4 Poland Sp. z o.o.

Poczęstunek Wielkanocny w 2care4
Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy dla naszych pracowników Śniadanko Wielkanocne oraz słodki upominek od zajączka. Był to czas na zaczerpnięcie oddechu przed ferworem świątecznych przygotowań oraz moment by pobyć razem, porozmawiać, pośmiać się  i podegustować różnych wielkanocnych smakołyków :).

Podsumowując było  smacznie, miło i rodzinnie :).

Kate Nowy wpis

Mam pytanie czy na umowę zlecenie jako praca dodatkowa też firma zatrudnia np po 15:30 ewentualnie w soboty ? Mam doświadczenie w branży więc chętnie bym się podjęła. Poproszę o kontakt mail lub telefonicznie. Pozdrawiam

Nowy wpis

@Kate

Witam, Zapraszam do wysłania CV na maila: dra@2care4.pl lub do kontaktu telefonicznego: 536-118-760 Pozdrawiam, Dorota, HR 2care4 Poland

Jak pracowałam w poprzednim moim zakładzie to też przy naborze mówili, że będą dwie zmiany, a potem się okazalo, że sporadycznie trzeba robić nocki, a potem coraz częściej... Mam nadzieję, że tu tak nie jest? I tak bym nie mogła przyjść przez chorobę. Niby w ogłoszeniu na pracownika produkcji jest w tytule "2 zmiany", ale właśnie lepiej się upewnić przez takie historie jak powiedziałam.

Nowy wpis

Witam, W firmie 2care4 Poland praca w obszarze Produkcji jest na dwie zmiany. Nie planujemy zmieniać zasad i wprowadzać pracy na nocną zmianę. Pozdrawiam, Dorota, HR 2care4 Poland

Poczęstunek Wielkanocny w 2care4

Podsumowując było  smacznie, miło i rodzinnie :).

Wiadomo coś na temat przyjąć na produkcję w tym roku? Wiadomo kiedy mają pojawić się jakieś wakaty do obsadzenia? Niestety poprzednia oferta już wygasła i nie jestem w stanie podpatrzeć, czego firma wymagała od kandydata i jakie warunki oferują na stanowisku:/ Wiem jedynie, że produkcja pracuje na dwie zmiany. Jakie to są godziny? Biorą tez ludzi bez doświadczenia? Jesli ktoś mógł mi w paru słowach napisać jak wyglądają aktualnie zarobki, atmosfera i podejście brygadzistów do pracownika to byłoby super:) dzięki!

Witam, Aktualnie szukamy osób na stanowisko: Pracownik Produkcji. Szczegóły oferty podane są w ogłoszeniu opublikowanym na portalu gowork.pl Doświadczenie nie jest wymagane :) Jeśli jest Pani/Pan zainteresowana/y pracą w naszej firmie, to zachęcamy do wysłania CV na adres: dra@2care4.pl lub aplikowania na ogłoszenie. Pozdrawiam, Dorota, HR 2care4 Poland

Firma 2care4 Poland Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jak wygląda rozmowa w 2care4 Poland Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. analizy danych? Z iloma osobami się rozmawia? 26 listopada pojawiło się ogłoszenie.

Witam :) Rekrutacja na to stanowisko (Product Specialist) już się zakończyła - kandydat został wybrany. Cały czas się rozwijamy, dlatego zachęcamy do wysłania CV na adres: dra@2care4.pl oraz do obserwowania naszych ogłoszeń, które pojawiają się w zależności od naszych potrzeb rekrutacyjnych :) Pozdrawiam, Dorota, HR 2care4 Poland

Mikołaj z 2care4 przynosi prezenty

W 2care4 kontynuujemy dobrą tradycję organizowania Mikołajek dla dzieci naszych pracowników.

W tym roku warsztaty mikołajkowe były magiczne - w dosłownym tego słowa znaczeniu ;)

A to za sprawą pokazu iluzjonisty-magika, który wzbudził zainteresowanie i zachwyt w oczach naszych pociech.

Coś słodkiego też było. Każde dziecko wyszło z własnoręcznie ozdobioną czekoladową choinką.

Miło było widzieć tak wiele uśmiechniętych i szczęśliwych twarzy :)

Kolejną grudniową tradycją w 2care4 jest sprawianie radości także dzieciom spoza firmy.

Jak co roku, nasi pracownicy chętnie zamieniają się w Mikołajów i Mikołajki, aby spełnić marzenia młodzieży z Domu Dziecka w Pabianicach.

Dziękujemy naszym wspaniałym Mikołajowym zespołom za wspólną inicjatywę i wszystkie prezenty, które znalazły się pod firmową choinką :)

Christmas Party

Jak co roku spędziliśmy wspaniały czas na wspólnej zabawie :)

Przepiękne choinki i dekoracje wprowadziły nas w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Wspólne tańce, gry i zabawy uatrakcyjniły spędzony razem cudowny czas, a wizyta Mikołaja była dla nas prawdziwą niespodzianką.

W tym roku Christmas Party było także doskonałą okazją do świętowania jubileuszy naszych koleżanek i kolegów z 2care4 w Polsce :)

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie 2care4 Poland Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Witam, Nadgodziny w naszej firmie rozliczane są zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy - mogą być zarówno odebrane jak i zapłacone. Pozdrawiam, Dorota

@2care4 Poland Sp. z o.o.

I można wybrać dowolnie ? A jakby ktoś chciał jednego miesiąca mieć zapłacone ,a drugiego dni wolne to jest taka szansa? Z kim wtedy trzeba ustalać takie kwestie?

Witam : ) Szczegółowe informacje udzielane są zawsze naszym Pracownikom przez bezpośrednich przełożonych i/lub dział HR. Jeśli jest Pani/Pan zatrudniona/y w naszej firmie, to zachęcam do kontaktu bezpośredniego :) Pozdrawiam, Dorota, HR 2care4 Poland

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w 2care4 Poland Sp. z o.o.?

Witam :) Informacje na temat umowy umieszczane są w publikowanych przez nas ogłoszeniach. Szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia omawiane są podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiam, Dorota

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w 2care4 Poland Sp. z o.o.?

Witam :) W naszej firmie wszystkich pracowników, w tym również zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych, obowiązują te same wartości :) Każdy pracownik wie, że może powiedzieć swoje zdanie i zostanie wysłuchany. Traktujemy się z godnością i szacunkiem. Wspólnie świętujemy, gdy odnosimy sukcesy. Stawiamy na ludzi, którym się ”chce”. Zachęcamy naszych pracowników do podejmowania decyzji i doceniamy, gdy nie boją się brać za nie odpowiedzialności. Nie obwiniamy, gdy są popełniane błędy. Traktujemy je jako obszary do doskonalenia organizacji. Pozdrawiam, Dorota

Adrian666

Czy firma zatrudnia również mężczyzn czy tylko kobiety?

@Adrian666

pytasz o stan faktyczny czy jakąś preferencję / restrykcję co do kandydata? Kiedyś na forum Panowie się wypowiadali, pytane tylko na których stanowiskach może ich być najwięcej?

@Adrian666

Witam, w naszej firmie zatrudniamy również mężczyzn. Pozdrawiam, Justyna

JJ

Nie polecam...Zarobki kiepskie...Atmosfera nijaka....

@JJ

To ile te zarobki w końcu tu wynoszą? Bo ostatecznie to nikt tego chyba nie napisał wprost

Krystyna
@JJ

A w tym dziale sprzedaży gdzie obecnie rekrutują też kiepskie zarobki? Jest tam jakas prowizja od sprzedaży?

Magdalena
@Krystyna

W Polsce nie ma działu sprzedaży. Sprzedaż prowadzona jest przez duńską spółkę Grupy 2care4. Rekrutacja obecnie odbywa się na stanowisko Pracownika Produkcji.

O
@Izabela

Bo aż szkoda gadać:) zarobki nie adekwatne do wymagań. Nawet jeśli się starasz - nie zostaniesz zadowolony. Firma wychodzi z założenia że nikogo na siłę nie będzie trzymać. Chcesz pracować za pół darmo - pracuj nie chcesz do widzenia

Maria
@O

Skąd takie podejście? Nie wiedzą że doceniony pracownik będzie pracować lepiej?

xyz
@Maria

właśnie nie wiedzą ;(

@xyz

I do teraz nie wiedzą? A podacie konkretny zakres tych wymagań, żeby można było mieć przełożenie, skoro piszecie, że takie to nieadekwatne?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie 2care4 Poland Sp. z o.o. na Specjalista ds. Kadr i Płac? 2 czerwca ogłoszenie na Pracuj.pl.

Witam :) Szczegóły dotyczące wynagrodzenia omawiane są podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiam, Dorota

Ktoś

Pieniądze pieniędzmi, ale mam pytanie o atmosferę w firmie na produkcji. W końcu w pracy spędza się 1/3 życia, więc jest to druga chyba najważniejsza rzecz. Czy pracuje tam więcej kobiet czy mężczyzn, jaki wiek pracowników jest dominujący , czy można z ludźmi normalnie pogadać itp?

Izabela

Zastanawia mnie aktualna kondycja firmy. Przeczytałam tu info, że prawie cała kadra przeszła podobno do konkurencji. Wiadomo, czemu? Chodziło tylko o lepsze zarobki? I jak firma sobie poradziła tak właściwie wobec całej tej sytuacji?

O
@Izabela

Tak. Chodziło o lepsze zarobki no i atmosferę ktora w ostatnich latach stała się tragiczna. Każdy na każdego gada za plecami a udają przyjaciół. Śmieszne

@O

I mimo tego wszystkiego firma normalnie sobie z tym radzi i działają jak wcześniej?

Magdalena

W związku z dynamicznym rozwojem sprzedaży, 2Care4 Poland Sp. z o.o. w Pabianicach prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji. Osoby chętne do pracy zapraszamy do składania CV w formie elektronicznej, z dopiskiem: "CV-Pracownik Produkcji" na adres: mdu@2care4.pl oraz dra@2care4.pl

Maniek

I jak tam? Zadowoleni z 90zl netto podwyżki?

Maniuś
@Maniek

Coo? Kto aż tyle dostał?? Niektórzy marzą by tyle dostać. I to nie jest zart..

L
@Maniek

Jak się cieszę, że odeszłam z tego... Ludzie na co wy czekacie ? Konkurencja po drugiej stronie ulicy płaci więcej niż zarabiacie po paru latach pracy. Miele, Adamed, Amazon teraz jeszcze jedna firma buduje sie w Jadwininie. Mało opcji?Czytając wpisy o podwyżkach myślę, że pięknie Was wydymali. Jesteście jak pieski przywiązane i góra to widzi i wykorzystuje. Szkoda bo ekipa tam była spoko ale faktycznie zarobki po paru latach pracy stały w miejscu. Tłumaczenie się covidem jest żałosne. Dwa, trzy, cztery lata temu covida nie było a i podwyżek też. Nie dajcie sobą manipulować i zmienić pracę na lepsza. Grupowe odejścia i L4 staaaart

Edward.
@L

z tego co wiem po drugiej stronie płacą mniej na dodatek tam praca jest na 3 zmiany. czemu okłamujesz.

Była
@Edward.

Polecam się doinformować

Ks

Nie bardzo

@Ks

Czemu? Jest rozczarowanie, bo więcej obiecywali? Lepsze chyba to niż gdyby niczego mieli nie dać

Mo

Cześć. Czy byłby ktoś w stanie powiedzieć jak wyglądają mniej więcej zarobki w firmie? Czy macie premie świąteczne, wczasy pod gruszą, opiekę medyczną? Czy warto zatrudnić się tutaj?

Tomasz
@Mo

Też się z chęcią tego dowiem, dodatkowo fajnie jeśli ktoś też coś powie o atmosferze. :) To równie ważne jak zarobki

Ks
@Mo

Tak, bardzo dobrze pracować

Niki

Czy jest praca na produkcji I czy mozna złożyć cv

Dorota
@Niki

Witam, nasza firma cały czas się rozwija, więc zachęcamy do złożenia CV. Można złożyć CV w siedzibie firmy, w godz. od 8 do 16.

jaro
@Niki

a to jeszcze istnieją bo cała kadra do canpoland przeszłą prawie

L
@jaro

Mądrzy ludzie, że tak zrobili. Powodzenia w rekrutacji, Ukraina na pewno za te pieniądze będzie pracować.

@L

aż tak źle w tej firmie, że nie opłaca się tutaj pracować?

@jaro

Nie istnieją  okoliczności wskazujące na zagrożenie kontynuowania działalności z tego powodu. Bardziej martwiłbym się o odzyskanie środków wpłaconych na emisję akcji  crowdfundinowej w Canpoland. Chyba że , pierwsze dywidendy wpłynęły już akcjonariuszom na konta, mogę się mylić - prawda?

@L

Zgadzam się normalnie ze wszystkimi , z Tobą także. Od dziś zgadzam się bo jestem przystojny, żartobliwy, łagodny, ujmujący ,opiekuńczy, zaradny, pracowity, pomysłowy, no i generalnie po prostu wspaniały . Zgadzam się, bo jestem mądry a moje Ego unosi się na wysokości własnej percepcji.  Zgadzam się, gdyż wzrastam w pokorze , szanuję innych chodźby byli ze mną przez chwilę. Zgadzam się, że od czasu do czasu trzeba pożegnać się z pewnymi osobami, żeby uwolnić się od osoby, którą już nie jesteśmy. W ten sposób robimy miejsce na bardziej świadomych ludzi, przy których stajemy się lepszą wersją siebie. ,,L" jakiego ,,gniota" nosisz w sobie od tylu lat że tak trollujesz?  Wybacz sobie, innym , wyjmij tego kija z d..y i zacznij ŻYĆ! Pozdrawiam Wiosennie! ????

A
@HANDYMAN

HANDYMAN Robercie czyżbyś żałował, że jednak nie zatrudnili Cię w Candpoland?

@A

A,B,C,D,L... Prima aprilis ? Udało Ci się! :) Odpowiem zupełnie poważnie, adekwatnie do mojego początku nr pesel. Dopiero z wiekiem zaczynamy rozumieć, że nie należy pukać do wszystkich zamkniętych drzwi, oraz wchodzić do tych szeroko otwartych. No i jeszcze ten mój lokalny patriotyzm! Za bardzo jestem przywiązany do mojej ,,karty pabianiczanina" ,która daje mi możliwości spojrzenia na świat zza okna np. autobusu ,tzn. Innej perspektywy. Czego nie odda , żadna praca w korpo! W razie innych pytań zapraszam Ciebie na priv lub mój fanpage. Uwagę powinien skupiać fakt, że jest to portal OPINIE PRACA 2CARE4 PL, i nie nadużywajmy go w innych celach ok ?

Dorota

W związku z rozwojem naszej firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI. Poniżej link do naszego ogłoszenia na OLX https://www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-produkcji-2care4-poland-pabianice-CID4-IDOj1JN.html#1ae97fa1fe;promoted

Zostaw merytoryczną opinię o 2care4 Poland Sp. z o.o. - Pabianice

• Jak się pracuje w 2care4 Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 2care4 Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 2care4 Poland Sp. z o.o.?

2care4 Poland Sp. z o.o.