ACTIVE INTERCARE

Warszawa

Rozmowy kwalifikacyjne w ACTIVE INTERCARE

Alicja 2015-09-10 21:15:53
Stanowisko:
opiekunka

Przebieg rekrutacji:
Nie pamiętam dokładnie pytań. Mniej więcej jest tak samo jak w innych firmach. Mówiłam o doświadczeniu w opiece i sprawdzano telefonicznie moją znajomość niemieckiego. Przysłano mi potem na email ankietę (formularz do wypełnienia, gdzie trzeba było napisać o doświadczeniu i o moich podopiecznych,w jakim okresie tam byłam, na jakie choroby cierpieli , co robiłam przy nich. Zamieściłam także plik z moim zdjęciem. Pokazano pierwszej rodzinie ofertę opiekunki czyli mnie i od razu akceptacja. Rodzina bowiem musi zaakceptować opiekunkę .

Pytania:
Nie pamiętam ,żeby jakieś głupie pytania zadawano. Pamiętam ,że mówiłam ,że noce muszą być spokojne. nie mogę opiekować się ciężkimi osobami , bo jestem drobnej budowy, i boję się agresywnych osób. Wszystko załatwiane drogą meilową , ostateczna umowa przyszła pocztą , po podpisaniu odesłałam umowę. Wcześniej przysłano mi dokumenty drogą meilową do wypełnienia , po podpisaniu zrobiłam skany i wysłałam drogą meilową.

Czy dostałeś pracę? tak

Stopień trudności: bardzo łatwy
0
Zostaw raport z rozmowy kwalifikacyjnej w ACTIVE INTERCARE - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twój raport był zgodny z regulaminem i jak najbardziej merytoryczny - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ACTIVE INTERCARE