Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga

Łyse

Opinie o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga

smok 2011-03-05 14:52:12
Osobiście myślę że dyrektor zrobił sobie z firmy prywatny folwark,otacza się dupowłazami,reszta nie ma racji bytu w jbb na dłuższą metę i mam nadzieję że pan [usunięte przez moderatora] w końcu zauważy że zwalnia się handlowców z długim stażem bo nie potrafią włazić w tyłek.
5
Domel 2012-01-11 19:14:01
Najwyższą karę – 2,7 mln zł – UOKK nałożył na producenta wędlin i mięsa – firmę JBB. W wedlinach firmy JBB znajduje sie najwieksza liczba konserwantów i innych sztucznych substancji w porównaniu do innych firm wczesniej mi znanych z rynku.
Dziekuję
2
Crewe Anglia 2012-06-16 16:21:41
Mieszkam w Anglii .
Kupilem \\\"flaczki kurpiowskie wolowe \\\"
tego producenta !
Uwaga : masa netto podobno 900 gram na opakowaniu
z tego po 85-90% wody !!
I jak tu kupowac polskie produkty gdy coraz czescie sa oszukane !!!
Omijajcie szerokim lukiem to badziewie z konserwantami .
2
Inka 2016-06-15 20:15:46
produktów JBB nie wolno podawać dzieciom,osobom starszym ,powodują niezyty układu trawiennego.Bez szwanku na zdrowiu jedzą te wynalazki rolnicy starej daty,całe świętokrzyskie zaopatruje się w podrzędnych hurtowniach,by rozwozić to coś auto sklepami,cóż,głodny rolnik i to zje.
Lista składników dobra na filmową obsadę i do wniosku o wycofanie produktów ze sprzedaży.Szef wie jak sprzedać śmieci,ale karma wraca.....
5
Chemik 2016-09-03 21:31:19
Inka! Masz w 100% rację. Ja po zjedzeniu kiełbasy Dobropolskiej skończyłem w szpitalu na ostrym dyżurze. Zastanawiałem się co było przyczyną .... bardzo szybko znalazłem odpowiedź, otóż tego dnia zakupiłem produkt... tak zwaną kiełbasę z Zakładu Chemicznego JBB. Nie polecam nikomu tej chemii, lepiej zakupić produkty regionalne od mniejszych producentów,którzy próbują jeszcze dbać o jakość i nie produkują na masową skalę.
Mam już straszne uczulenie na ten Zakład Chemiczny!!! Fujjj.......
2
Zostaw swoją opinię o Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga - Łyse
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import-Eksport Józef Bałdyga