Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoła Policealna
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Colep

Pracowałeś w firmie Colep i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
KASIA - 2010-11-23 00:04:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Na początku było miło - czyli jak w każdej pracy; potem już tylko gorzej:( Najgorszą rzeczą była atmosfera [usunięte przez moderatora], ciągłe kontrolowanie przez kierownika, zupełnie nie miałam czasu na chwilę oddechu; i tak codziennie! Dlatego wytrzymałam tam tylko 1 rok jako chemik. Obecnie jestem zatrudniona w polfie w łodzi, pracuję już 4 miesiąc i jak narazie sobie chwalę; MIŁA atmosfera, pracuję 8 godzin i się wyrabiam, a w colepie często musiałam zostawać po godzinach...No i zdecydowanie lepiej płacą niż colep- w colepie obiecują zarobki w okolicy 3tys, a potem się okazuje że to chodziło o brutto+ premia...
zdjecie uzytkownika
edgar - 2011-09-19 15:02:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
przeważnie podaje sie brutto ( wystarczyło zapytac a nie oczekiwać/liczyć na )
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colep

Twoj email:
Wiadomość: