Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Z.P.O.W. HORTEX

Pracowałeś w firmie Z.P.O.W. HORTEX i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
sikora - 2012-04-21 08:41:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
(usunięte przez moderatora) biega chaotycznie cały dzień bo nie wie co ma robić. Kiepskie wyniki zwala na pracowników a sam nic nie potrafi.
Jego szpiedzy (usunięte przez moderatora) robią go w balona a On stracił kontrole nad Zakładem zresztą nigdy jej nie miał tylko wkręcał (usunięte przez moderatora) że jest inaczej.Moloch powoli upada.
Totalna beznadzieja komunistyczne praktyki nawet wrogowi odradzam Hortex.

zdjecie uzytkownika
notatki dyscyplinujące - 2012-10-16 21:50:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
niekompetencja działu hr i dyrektorów zarządzających to zmora hortexu gdzie jest Prezes który na to wszystko pozwala, hortex tym się ośmiesza
zdjecie uzytkownika
angry bird - 2012-11-09 11:13:40 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak słyszę o takich zakładach w mieście Skrzyńsko jak hortexx lub pewna firma za płotem (ta większa) to sam mi się scissorikk w kieszeni otwiera...
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-22 18:04:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A czy może ktoś napisać jak teraz pracuje się w Z.P.O.W. HORTEX? Bardzo proszę o pomoc ponieważ jestem zainteresowany współpracą z tą firmą i szukam jakiś dodatkowych informacji. Ile średnio miesięcznie mogę tam zarobić oraz jaką dają umowę na początek? Są może jakieś premie lub bonusy dla najlpeszych pracowników?
zdjecie uzytkownika
xxx - 2013-06-23 21:56:07 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
dołączam się do pytania :) też jestem tym zainteresowana
zdjecie uzytkownika
arek - 2013-07-02 21:23:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nie bardzo rozumiem wypowiedz angry bird. Jak możesz to rozwiń to trochę a będę naprawdę wdzięczny.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
17 osób obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.O.W. HORTEX

Twoj email:
Wiadomość: