logo TABAK POLSKA Sp. z o.o.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o.

gumisia 2016-06-16 16:32:14
Hej potrzebuje wytłumaczenia odnośnie urlopu wypoczynkowego. Wszędzie gdzie do tej pracowałam a był to zawsze handel urlop wypoczynkowy był 10 dni urlopu + 4 dni wolne które wypadały z grafiku. U nas teraz jak się okazuje trzeba wykorzystać całe 14 dni urlopu. Po rozmowie telefonicznej z kadrową dowiedziałyśmy się że nie wypoczniemy jak będziemy miały wolne... Nie jestem w stanie zrozumieć przecież nie pracujemy 7 dni w tygodniu zawsze są te 2 dni wolnego więc i urlop powinien być wpisywany tylko na dni pracujące prawda??? Dlaczego więc są nam odbierane 4 dni z naszego wypracowanego urlopu???
cole 2016-06-17 08:32:15
Tabakiera to o czym ty mowisz to kompensata. Za plus wchodzi za minus. Ale tylko wtedy jak produkt jest podobny i ma ta sama cene. To czego macie za duzo wychodzi wam na plus. I zmniejsza brak. Tyle
taba 2016-06-17 16:00:34
Ty chyba nic nie rozumiesz jeżeli chodzi o urlopy. Każdemu pracownikowi należy się raz w roku nieprzerwany 14 dniowy (dni kalendarzowe) urlop. Planujesz sobie urlop - powiedzmy od 1 do 14 lipca. Sprawdzasz na grafiku wzorcowych ile dni ci pobierze ( powinno być 80h czyli 10 dni pociągnie ci z twojego urlopu na 2016 r.).
Lolavanx 2016-06-19 20:05:14
Nie,szukaja ajenta.czyli prywatnego przedsiebiorce ktory poprowadzi dla tabaka kiosk, ze swoja ekipa. Albo z aktualnie pracujaca,bo jak tabak ich pozwalnia,nowy wlasciciel chetnie je zatrudni na zlecenie za 5 zl na godzine.innymi slowy pozbywaja sie nierentownych tabakow,szukajac jeleni ktorzy beda dokladac z wlasnej kieszeni do lipnego interesu.
k. 2016-06-20 19:06:33
Już wiem jak jest z tymi przeterminowanymi towarami. nie dostaniecie osobnej noty. te kwoty są nabijane do kwoty brakow na inwentaryzacji. nieświadomie płacicie za to... powodzenia
janosik 2016-07-02 20:23:52
Oczywiście ,macie rację ,ale nasi szefowie nie dostrzegają problemu.Dokładanie obowiązków wiąże się-wszędzie-z wyższym wynagrodzeniem.Każda z nas spokojnie może pracować tylko wówczas,gdy będzie godziwie wynagradzana.Nie spotyka się tu opinii pozytywnych , a wiele osób piszących pracuje naprawdę długo...
Karygodne jest takie nieposzanowanie pracownika ,Kaufland , Biedronka a już na pewno Lidl -wiedzą, że za pracę trzeba płacić.A socjal pracownicy mają wszędzie - bo się po prostu należy.
Motywowanie konkursami ,straszenie odebraniem żałosnej premii-to mówi samo za siebie.
Właściwie ciut i mobbing mamy -wystarczy niektóre meile od KR poczytać .
tia 2016-07-05 09:24:53
Jak nie weźmiecie udziału w konkursie to wiadomo co bedzie ... Nie ma to jak radosc z konkursow :P (ironia)
Czas chyba zmienić prace po paru latach. A szkoda bo na początku było znośnie.
ala 2016-07-05 21:54:34
ja dostałam w tej złodziejskiej firmie premię 27 zł. Robią wszystko żeby nie dać więcej, a jeszcze trzeba dorzucać do interesu bo ciągle jakieś braki są
pr25 2016-07-07 10:22:52
Urlop w firmie jest w godzinach tak wiec godzinowo zawsze ci się zgadza, jest tak od lat sprawdzałam wszystko wystawiane zgodnie z prawem, 14 dni masz wypisane ale w godzinach jest prawidlowo, zadzwoń do swojej kadrowej niech ci to wytlumaczy
pr25 2016-07-07 10:23:18
Tabakiera 2016-07-07 18:57:19
Już wiem o co chodziło z inwenturą. Nasza przygłupia KR i Księgowa nie wiedzą a się wypowiadają. Ale cóż. Wielka mi podnieta bo umowę dają- nikt na zleceniu nie dałby się tak na kasę kroić. Nie zdasz prasy to i tak sklep zarabia na Tobie bo nie kupujesz jej w cenie po jakiej nabywa ją sklep tylko po cenie dla klienta. To samo jest z przeterminowanym towarem - jeśli KR podejmie decyzję,że my płacimy to płacimy sklepową cenę. Zmiany są ok-grafik przynajmniej u nas zawsze można zmienić (jeśli pracują normalni ludzie i się można z nimi dogadać). Najśmieszniejsi są KR- nasza nam powiedziała, że kradniemy prosto w twarz. Żeby człowiek nie miał kredytów to by takiej normalnie walnął w gębę i wyszedł.
Lolavanx 2016-07-10 10:02:35
Jest albo i nie jest,jak chcesz wolne a zastepstwa sobie nie znajdziesz to wolnego nie dostaniesz.
cole 2016-07-12 20:00:15
Kacha to jak chcesz tylko dorobic to sory ale nie zawracaj dupy osobom, ktore mialyby cie szkolic. A potem znow nowa osobe bo odejdziesz. To jest bez sensu. Staly pracownik musi placic za osobe ktora uczy jak ta nawali manko, bo ma odpowiedzialnosc finansowa. A nowicjusz nic nie placi...
Tabakiera 2016-07-18 16:24:21
W mojej miejscowości jest ogłoszenie franczyzy z Tabaka. Jak myślicie ma to jakiś sens i czy pracownik z Tabaka miałby jakieś szanse?
O.o. 2016-07-19 15:22:57
Przeciez 6 godzin dziennie sie nie pracuje, tylko np. 10 ale 3 razy w tygodniu
cole 2016-07-21 05:55:42
Nie pracuje sie po 6 godzin... tylko normalnie z tym ze 3, 4 razy w tyg. Ogarnijcie myslenie...
mr 2016-07-22 12:05:13
wITAM,
prosze o kontakt osoby które podjęły się współpracy z Tabak na prowadzenie salonu jako ajenci. Mój mail: monisia229@poczta.onet.pl
cole 2016-07-27 06:03:49
Ta firma nie jest solidna. Zostawisz tam polowe wyplaty i zaplacisz zdrowiem ze stresu nie idz tam dobrze radze
cole 2016-08-01 05:55:47
Jak caly etat to najnizsza. Jak 3/4 to 3/4 z najnizszej. Policzcie sobie.
tia 2016-08-02 18:00:17
Dziewczyny jest jakis punkt ktory ma problemy z konwojem ? U nas czesto jest tak ze liczymy konwoj i kasa nie zgadza nam sie z dkd. Mimo tego ze konwoj jest dobrze zliczony a w dkd jest wszystko wpisane co to może powodować?
babbkas 2016-08-03 09:32:48
W Tabak Polska przepracowałam trzy dni. Sama praca nie jest ciężka. Na 3/4 etatu zaproponowano mi 1100 zł. Niby wszystko OK, ale za wszystko trzeba płacić. Nie sprzedadzą się batoniki nim minie termin ich spożycia - płacisz, nie odesłałaś gazety do zwrotu, bo jej nie znalazłaś - płacisz, nie nabiłaś zdrapki, bo klient namieszał - płacisz.... Ciągłe (rano, popołudniu, wieczorem) liczenie zdrapek, biletów... obsługa klientów, lottomatu, wszystko szybko. Mnóstwo papierkowej roboty przy zamknięciu... masakra. Znalazłam trzeciego dnia inną pracę, więc zrezygnowałam, bo miałam umowę o pracę. Zresztą tam ciągle kogoś innego widzę...
zuza 2016-08-03 13:12:47
Tia, może dekadówka wam źle zlicza, poproście kadrową o przeslanie wam wzoru dekadówki, może to pomoże
Tabakiera 2016-08-08 11:45:10
No dobra ale przez to, że tak robią cudacznie to potem nam brakuje godzin i po urlopie trzeba zap... żeby godziny odrobić. To co to za urlop ja się pytam. Oni dają 4 dni bezpłatnego urlopu, brakuje godzin i masz kupe a nie wypoczynek bo potem non stop praca. Chyba, że ja tu czegoś nie pojmuję co przyznaję jest możliwe.
cole 2016-08-09 09:58:30
Przeciez ci w ofercie pracy nie napisza ze musisz za wszystko bulic. Dlatego klamia jak tam jest dobrze. Poczytaj opinie. Zastanow sie. Ruszcie glowa moze....
pracownica 2016-08-09 20:48:45
To się tam zatrudnij i popracuj parę miesięcy. Jak będziesz bulic co miesiąc po paredziesiat złotych to inaczej będziesz gadał. Po za tym nie wiem kogo góra wyznaczyla do PR, ale te wasze sztuczne posty, które mają poprawić wizerunek, czuć z bardzo daleka
cos 2016-08-11 07:25:05
tr traci twoja wypowiedz kierownictwem :D takie formułki to codziennie czytamy :P
cole 2016-08-12 11:24:50
To ja ci napisze za co placisz: niezdana prasa, brak zdrapki, przeterminowane towary ladnie ukryte pod brakiem inwentaryzacyjnym.... szkolisz kogos i nawali manko placisz bo szkolona osoba nie ma odpowiedzialnosci materialnej. Do tego rozl inwentaryzacji jest takie ze sie zygac chce. Do tego zle licza to rozliczenie zeby wiecej na nas zarobic. Idz tam i sam sie dowiedz czlowieku. A potem oceniaj.
cole 2016-08-15 11:27:52
Buhahah ile ci zaplacili za ta wypowiedz?
Lolavanx 2016-08-15 13:18:49
@Ja bym z tym interesem jednak uważala.przepracowqlam w tabaku 7 lat, z ogloszen tabaka na olx widze, ze oddaja w ajencje tylko te tabaki, w ktorych jest problem z kadra ( regularnie pojawiajace sie ogloszenia typu " zatrudnie sprzedawce" i o niskich obrotach. Jakos sklepu w strzelcach opolskich,czy cieszynie nie chca oddac (,najwyzsze obroty),tylko te na ktorych im nie zalezy i do ktorych dokladaja.
paloma 2016-08-16 09:38:36
fantazyjna oferta? dobre...
za najniższą krajową plus śmieszne premie które z roku na rok są coraz niższe... nie mówiąc że na święta zero jakiejś dodatkowej kasy, paczek czy czegokolwiek. Wymagacie od nas nie wiadomo czego, sprzedaży komplementarnych, bycia na raz sprzedawcą, księgową, kadrową, sprzątaczką i bóg wie czym jeszcze....
takim sposobem będziecie tracić lojalnych pracowników. Pracuje już tutaj kilka lat i niestety stwierdzam że z roku na rok jest coraz gorzej...
monkey 2016-08-16 11:01:20
w tej firmie trzeba byc fakturzystką sprzedawcą kadrową ksiegową , ochroniarzem <bo płacisz za towar ktory ukradną) sprzątaczką nerwy ze stali plus do tego kazdemu klientowi proponować do papierosów zapalniczkę i zawsze uśmiechnięta dla klientów. NIE POLECAM!!
cole 2016-08-24 06:03:59
Pilonwac ? Jak masz caly sklep ludzi to niby jak masz dopilnowac? I z jakiej racji mamy za wszystko placic? Bo tym na gorze jest malo? A za ta cala nasza pozal sie boze prace dostajemy grosze. Lotka najchetniej bym wylaczyla bo stoimy za frajer. Ostatnio pisalam do ksiegowej z pytaniem. Myslicie ze odpowiedziala na temat? Sama musialam do tego dojsc a to ona ponoc ma wyzsze i jest bardziej wyksztalcona. No wlasnie ponoc. A kase pi*** bierze....
partner 2016-08-29 12:00:22
Szkolenie na Twój koszt!
cole 2016-09-07 12:52:43
Bycie ajentem jest jeszcze gorsze niz jak sobie ktos wlasny salonik otworzy. Nie dajcie sie nabrac. Szkoda waszej kasy ludzie. A tabak to juz naprawde zla inwestycja. Wystarczy poczytac opinie. Pracownicy maja serdecznie dosc.
Daria 2016-09-10 17:39:54
Trzeba umieć nad tym zapanować :) nic nie jest niemożliwe- trzeba tylko się przyłożyć, niestety taka jest praca w salonikach prasowych, uwierz, że w innych jest tak samo ;) wystarczy przyjść sobie z własnym zeszytem i wszystko notować. Jeśli masz dobrych współpracowników, to wydrukują Ci co masz robić dzień w dzień na swojej zmianie. Krok po kroku :)
Daria 2016-09-10 17:41:11
ee 2016-09-17 09:42:52
Tajemniczy Klient zawsze nagrywa takie wizyty.. Wiem bo kiedyś miałam propozycję pracy z takiej firmy.
Pozdrawiam.

ee 2016-09-17 09:57:47
A co do konkursów.. Jesteśmy do nich zmuszane, a nawet zastraszane.. Wczoraj przyszedł meil, że jeżeli jakiś tabak nie osiągnie danej sprzedaży dziennej i tygodniowej zostanie mu zabrana premia miesięczna. Dodam, że mamy w tej chwili jeszcze 2 inne konkursy. Każdy tabak ma prawo zdecydować, w którym konkursie będzie brał udział - tak było do tej pory. Niestety Państwo na górze się trochę rozbestwiło..

Pozdrawiam,
Pracownik Tabak
tiaaa 2016-09-19 16:21:35
ee niestety chyba nie wszystkie sklepy decyduja w ktorym konkursie biora udzial :P

A malo tego wygrasz to o nagrode trzeba albo sie prosic albo czekac bardzo dlugo ...
Kier 2016-10-21 17:28:04
Nikomu nie polecam tej pracy. Wykorzystują ludzi jak mogą. Wymagają bardzo dużo a zarobki masakra najniższa krajowa plus śmieszna premia.
I te wieczne meile od Kr o straszeniu zabrania premii -żałosne istny mobbing.
ee 2016-10-24 18:58:36
No niestety. Na nagrody przeważnie trzeba czekać 2 miesiące od zakończenia konkursu..

A co do straszenia to prawda.. Non stop złe wyniki, mała sprzedaż, ale nikt nie rozumie, ze tego szajsu który każą nam sprzedawać nikt nie chce.. I mam tu w tej chwili na myśli e-papierosy..

cole 2016-10-25 16:03:32
Dziewczyny słyszałyście, że mamy zostać obciążone za unieważnienia z lotka, które się zapodzieją/których nie zdamy? ... Nie dość, że obsługujemy to gówno za free to jeszcze to? Ja serio mam dość tego beznadziejnego tabaka. Może jeszcze oddawajmy całe wynagrodzenie "górze"? bo im jeszcze mało...
Ww 2016-11-10 18:12:19
Mam pytanie czy ktoś z Was po negatywnym przejściu wizyty TK został zwolniony z pracy?
Dzięki za odpowiedź
GW 2016-11-11 11:03:00
Ww przecież podpisałaś dokument o prowadzeniu aktywnej sprzedaży podczas zatrudnienia. Dodatkowo mialaś szkolenia co potwierdzałaś pod listą obecności. Uważam że mogą z tego powodu wypowiedzieć umowę.
cole 2016-11-14 09:12:21
Myśle, że nie. Szukanie, szkolenia nowych osób i inwentaryzacje po "starych" osobach są finansowo dla nich niewygodne, a jak wiemy tabak złotówki nie przepuści. U nas w saloniku pare osób miało negatywa i jest do tej pory.
KARMEN 2016-11-17 09:04:01
Jak radzicie sobie z nie zdaną prasą? Wykupujecie czy jak KR przyjeżdża to zabiera i dostajecie note?

Zastanawiałam się co dzieję się z tą firmą. Dlaczego tak zaczęli przedmiotowo traktować pracowników! Wiadomo,że to biznes ale czy nie widzą ,że tracą ludzi. Kilkanaście lat temu tego nie było. Był pracownik doceniany.Na święta były bony, można było prosić o pożyczki pracownicze...
Lubię tą pracę, lubie ludzi z którymi pracuje ale nie mogę pogodzić się z takim traktowaniem.
Taka korporacja,tyle salonikow, takie doświadczenie i żadnej nauki. Pozdrawiam pracowników Sklepików;)
aniaania 2016-11-17 18:35:53
witam, mam zacząc prace w Tabak... czy mozesz napisać cos wiecej jak tam jest? z gory dzieki...
cherry 2016-11-26 19:27:15
Proszę bardzo, ja ci odpiszę. Jesteś odpowiedzialna finansowo za wszystko: niezdaną prasę, przeterminowane towary, wszystko co zostanie skradzione, brak zdrapek, manko. A co do pracy. Klienci, faktury, zamówienia, odpowiadanie na telefony i meile księgowej, która sobie z niczym nie może poradzić, przedstawiciele, raporty i to wszystko na raz. Na koniec dnia przy rozliczeniu biurokracja. Współczuję, bo wiem, że dla nowych osób to masakra. Jednym słowem robisz wszystko, dostajesz grosze. Na święta jedyne co dostajemy to meile z życzeniami. Nawet herbate i cukier musimy sobie same kupować. Życzę wszystkim pracownikom tego jakże zdzierającego z kasy tabaka, żeby znaleźli pracę, na którą każdy zasługuje.
pracownica 2016-11-29 10:32:46
Swieta prawda i racja, no nic dodać nic ująć
cole 2016-12-04 07:34:23
A moge wiedziec jak was strasza z odebraniem premii? U nas nie bylo czegos takiego. U nas to raczej jest zebysmy jeszcze bardziej sie staraly te badziewia sprzedac.
Zostaw swoją opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o.