TABAK POLSKA Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o.

cole 2016-05-05 05:52:16
Powiem ci ze jedna jaskolka wiosnu nie czyni. Tzn samym funduszem przy "wspanialej" reszcie wiele nie osiagna... milego dnia mimo beznadziejnej kumulacji....
kacha 2016-05-05 14:36:27
cole' długo pracowałeś? Ile daja na poczatek Ksiegowej?
pracownica 2016-05-05 23:03:45
60 mln w lotto. Powodzenia!!! Cały dzień przy maszynie ZA DARMO!
cole 2016-05-08 08:06:34
Z ust mi wyjelas stanie za friko... pomysl jaka za ta kumulacje bysmy wyplate dostaly... aczkolwiek zawsze mozna to wylaczyc i sobie zjesc. A co do "kachy" pracuje wystarczajaco dlugo zeby wiedziec jak jest. Ze 2 lata bedzie. Chociaz niektorzy maja dosc juz na poczatku :) ksiegowa nie mam pojecia ile zarabia. Pewnie jak wiekszosc ponad 2000 moze 2500
Lolavanx 2016-05-08 10:01:43
Owszem,gdyby rozporzadzano nim tak jak w innych firmach,a nie jak to bylo w tabaku.choc w sumie kiedy sie zatrudnialam do tabaka byly placone wczasy pod grusza;-) . teraz pracuje w firmie ktora daje paczki i bony na oba swieta, placi na wczasy pod grusza niezaleznie od zarobkow, organizuje imprezy integracyjne gdzie trunki leja sie za darmo a zarcie ful wypas..uciekajcie z tabaka jak mozecie, ja tam zmarnowalam 7 dlugich lat.
pracownica 2016-05-08 19:43:55
Kiedyś to nawet u nas za lotto płacili :) ale to było olaboga... 9 lat temu może. Można było godnie zarobić. A teraz? Brak słów.
tia 2016-05-09 10:21:32
Lola a gdzie taki wypas daja :)?
samira 2016-05-10 21:56:22
JA ZMARNOWAŁAM 6 ALE WARTO BYŁO CZEKAĆ TEŻ MAM PRACĘ Z TAKIM WYPASEM JESZCZE PLUS 13
cole 2016-05-20 05:53:22
To gratuluje i zycze sukcesow :) a jak jest w koncu z tymi towarami przeterminowanymi? Dostal ktos kiedys note za to?
ila 2016-06-02 23:21:42
ja, gdybym tylko miał wątpliwości co do tego, czy właściciel firmy jest w porządku, zaciągnąłbym porady prawnej. Nie mówię o zgłaszaniu się do sądu, ale pracownik powinien znać swoje prawa i obowiązki. Bo o tym chyba też się za często zapomina ;) pzdr.
tabakiera 2016-06-09 17:08:43
Słuchajcie jak to jest z towarami na plusie? Miałyśmy inw. i księgowa napisała,że nic nie przeksięguje wiecie szt. dodatnia na szt. ujemną żeby zmniejszyc trochę braki. To co oni robią z towarem na plusie?
e4 2016-06-09 20:18:39
ja swoje prawa znam i liczę jak zatrudnię się jako sprzedawca, bo takich osób teraz poszukujecie, to będa należycie przestrzegane - a możecie mi powiedziec czy sprzedawca u was ma gołą pensję czy jakieś premie prowizje?
pracownica 2016-06-10 21:28:15
Co za bzdura!!!! Podniesie alarm, bo ona musi tak zrobić. Przecież nie przyjadą i wam tego nie zabiorą z punktu! Nam to księgowa wyrownywala wszystko po inwentaryzacji, bo sprobowalaby tego nie zrobić :) a kogo macie za kiegowa? Nie jaka panią E.O.?
madel 2016-06-10 22:18:16
to jednak przyjacielu pozostaje nadal zagadkę, wyłącznie tyle napisali w ofercie pracy że piszukują kogoś na cały etat do salonu prasowego we Wrocławiu i zero info o jakichkolwiek warunkach zatrudnienia
tabakiera 2016-06-12 10:13:40
Nie my mamy jakąś inną. Napisali nam,że wynik inw. to jest już po odjęciu dodatnich towarów. Ja już zgłupiałam szczerze mówiąc nie wierzę im w te ich inw. non stop cuda nie widy w tej księgowości. Że już nie wspomnę o tym, że przerwa w pracy przysługuje tylko wtedy gdy są dwie osoby na sklepie. Czyli idiotycznie albo czekasz całą zmianę,żeby odsapnąć albo na samym początku zmiany chwila przerwy i potem biduj do konca roboty. A w niedziele robicie przerwe? W końcu to 10,5h a jesteśmy same. Ja od dziś zacznę sobie robić. Bez przesady takie jest prawo pracownika.
ila 2016-06-12 22:54:11
Świetnie, że atmosfera teraz u nich dopisuje. TO dobry znak.
gumisia 2016-06-16 16:32:14
Hej potrzebuje wytłumaczenia odnośnie urlopu wypoczynkowego. Wszędzie gdzie do tej pracowałam a był to zawsze handel urlop wypoczynkowy był 10 dni urlopu + 4 dni wolne które wypadały z grafiku. U nas teraz jak się okazuje trzeba wykorzystać całe 14 dni urlopu. Po rozmowie telefonicznej z kadrową dowiedziałyśmy się że nie wypoczniemy jak będziemy miały wolne... Nie jestem w stanie zrozumieć przecież nie pracujemy 7 dni w tygodniu zawsze są te 2 dni wolnego więc i urlop powinien być wpisywany tylko na dni pracujące prawda??? Dlaczego więc są nam odbierane 4 dni z naszego wypracowanego urlopu???
tyhju 2016-06-16 17:00:17
no pewnie ze tak uwazam ze to jest jedna z wazniejszych rzeczy
cole 2016-06-17 08:32:15
Tabakiera to o czym ty mowisz to kompensata. Za plus wchodzi za minus. Ale tylko wtedy jak produkt jest podobny i ma ta sama cene. To czego macie za duzo wychodzi wam na plus. I zmniejsza brak. Tyle
93 2016-06-17 08:37:54
@ila atmosfera to kwestia drugorzędna, najważniejsze że są dobre warunki w ich salonach prasowychy
taba 2016-06-17 16:00:34
Ty chyba nic nie rozumiesz jeżeli chodzi o urlopy. Każdemu pracownikowi należy się raz w roku nieprzerwany 14 dniowy (dni kalendarzowe) urlop. Planujesz sobie urlop - powiedzmy od 1 do 14 lipca. Sprawdzasz na grafiku wzorcowych ile dni ci pobierze ( powinno być 80h czyli 10 dni pociągnie ci z twojego urlopu na 2016 r.).
kacha 2016-06-17 16:24:04
a włąsnie etraz szukają kogos na stanwosiko Partnera Biznesowego czy to podobe zadania jak na PRZEDSTAWICIELA?
Lolavanx 2016-06-19 20:05:14
Nie,szukaja ajenta.czyli prywatnego przedsiebiorce ktory poprowadzi dla tabaka kiosk, ze swoja ekipa. Albo z aktualnie pracujaca,bo jak tabak ich pozwalnia,nowy wlasciciel chetnie je zatrudni na zlecenie za 5 zl na godzine.innymi slowy pozbywaja sie nierentownych tabakow,szukajac jeleni ktorzy beda dokladac z wlasnej kieszeni do lipnego interesu.
efrgthy 2016-06-19 20:39:19
@kacha no wiesz co teraz juz przedstawiciela handlowego nie szukaja
k. 2016-06-20 19:06:33
Już wiem jak jest z tymi przeterminowanymi towarami. nie dostaniecie osobnej noty. te kwoty są nabijane do kwoty brakow na inwentaryzacji. nieświadomie płacicie za to... powodzenia
erthy 2016-06-20 20:42:29
no nie ale szukaja partnera biznesowego w Żaganiu oferuja w pełni wyposażony salonik w atrakcyjnej lokalizacji
wedf 2016-07-01 12:53:40
w Jeleniej Górze widze ze poszukuja sprzedawcy w salonie prosaowym ni i praca jest na 3/4 etatu tutaj
janosik 2016-07-02 20:23:52
Oczywiście ,macie rację ,ale nasi szefowie nie dostrzegają problemu.Dokładanie obowiązków wiąże się-wszędzie-z wyższym wynagrodzeniem.Każda z nas spokojnie może pracować tylko wówczas,gdy będzie godziwie wynagradzana.Nie spotyka się tu opinii pozytywnych , a wiele osób piszących pracuje naprawdę długo...
Karygodne jest takie nieposzanowanie pracownika ,Kaufland , Biedronka a już na pewno Lidl -wiedzą, że za pracę trzeba płacić.A socjal pracownicy mają wszędzie - bo się po prostu należy.
Motywowanie konkursami ,straszenie odebraniem żałosnej premii-to mówi samo za siebie.
Właściwie ciut i mobbing mamy -wystarczy niektóre meile od KR poczytać .
hel 2016-07-02 20:27:56
ale przynajmniej umowa o prace jest i płacą zus nawet. piszą że zaPewniają nawet dobrą atmosferę pracę ale niby jaki oni na to mają wpływ? no wiadomo że w salonie prasowym zawsze jest mnóstwo obowiązków, obsługa kasy a klienci nie zawsze są mili, pozdro
tia 2016-07-05 09:24:53
Jak nie weźmiecie udziału w konkursie to wiadomo co bedzie ... Nie ma to jak radosc z konkursow :P (ironia)
Czas chyba zmienić prace po paru latach. A szkoda bo na początku było znośnie.
bożym 2016-07-05 10:51:14
W ogóle nie ma co porównywać molochów takich jak Biedronka @ janosik do małych salonów prasowych gdzie masz o połowę mniej obowiązków i mniejszy ruch. Jak dla mnie to, że dają ci umowę o pracę i stałe zatrudnienie to jest już coś w tym przypadku i nie ma na co narzekać
ala 2016-07-05 21:54:34
ja dostałam w tej złodziejskiej firmie premię 27 zł. Robią wszystko żeby nie dać więcej, a jeszcze trzeba dorzucać do interesu bo ciągle jakieś braki są
tr 2016-07-05 22:13:30
@bożym no niby tak ale widze ze tutaj tez jest rekrutacja na przyklad szukaja sprzedawcy w salonie prasowym w Jeleniej Górze na 3/4 etatu oferujaumowę o pracę ze składkami ZUS, stałe zatrudnienie, dobrą atmosferę pracy.
pr25 2016-07-07 10:22:52
Urlop w firmie jest w godzinach tak wiec godzinowo zawsze ci się zgadza, jest tak od lat sprawdzałam wszystko wystawiane zgodnie z prawem, 14 dni masz wypisane ale w godzinach jest prawidlowo, zadzwoń do swojej kadrowej niech ci to wytlumaczy
pr25 2016-07-07 10:23:18
kacha 2016-07-07 11:38:45
Najważniejsze, że jest umowa o pracę a napisali czy to system zmianowy?
Tabakiera 2016-07-07 18:57:19
Już wiem o co chodziło z inwenturą. Nasza przygłupia KR i Księgowa nie wiedzą a się wypowiadają. Ale cóż. Wielka mi podnieta bo umowę dają- nikt na zleceniu nie dałby się tak na kasę kroić. Nie zdasz prasy to i tak sklep zarabia na Tobie bo nie kupujesz jej w cenie po jakiej nabywa ją sklep tylko po cenie dla klienta. To samo jest z przeterminowanym towarem - jeśli KR podejmie decyzję,że my płacimy to płacimy sklepową cenę. Zmiany są ok-grafik przynajmniej u nas zawsze można zmienić (jeśli pracują normalni ludzie i się można z nimi dogadać). Najśmieszniejsi są KR- nasza nam powiedziała, że kradniemy prosto w twarz. Żeby człowiek nie miał kredytów to by takiej normalnie walnął w gębę i wyszedł.
bojak 2016-07-07 19:44:56
@kacha napisali, że grafik jest elastyczny, więc pewnie tak :)
Lolavanx 2016-07-10 10:02:35
Jest albo i nie jest,jak chcesz wolne a zastepstwa sobie nie znajdziesz to wolnego nie dostaniesz.
kacha 2016-07-10 11:31:00
Mi zalęzy na zleceniu najbardziej, ponieważ jestem studentką, wiec dla mni to dobra opccja, poza tym ja szukam czegoś tylko do pazdziernika, ponieważ pozniej zaczynam studia chciałabym sobie troche dorobic, podejrzewam,ze jakis premii raczej u nich nie ma?
cole 2016-07-12 20:00:15
Kacha to jak chcesz tylko dorobic to sory ale nie zawracaj dupy osobom, ktore mialyby cie szkolic. A potem znow nowa osobe bo odejdziesz. To jest bez sensu. Staly pracownik musi placic za osobe ktora uczy jak ta nawali manko, bo ma odpowiedzialnosc finansowa. A nowicjusz nic nie placi...
trerf 2016-07-12 21:38:14
@kacha w Jeleniej Górze mozesz wlasnie sie zatrudnić jako sprzedawca w salonie prasowym na 3/4 etatu
Tabakiera 2016-07-18 16:24:21
W mojej miejscowości jest ogłoszenie franczyzy z Tabaka. Jak myślicie ma to jakiś sens i czy pracownik z Tabaka miałby jakieś szanse?
Misiek 2016-07-18 22:02:42
Mi się wydaje, że Sprzedawca w salonie prasowym w Jeleniej Górze 3/4 etatu ma naprawdę dobre pieniądze jesli chodzi o brak całego etatu, moim zdaniem jeśli ktoś chce pracować po 6h to polecam całkowicie
O.o. 2016-07-19 15:22:57
Przeciez 6 godzin dziennie sie nie pracuje, tylko np. 10 ale 3 razy w tygodniu
alka 2016-07-19 19:09:24
@misiek 6h to calkiem optymalnie, szczególnie dla osób z innymi zobowiązaniami :)
cole 2016-07-21 05:55:42
Nie pracuje sie po 6 godzin... tylko normalnie z tym ze 3, 4 razy w tyg. Ogarnijcie myslenie...
bajla 2016-07-21 11:37:02
to w takim razie jaka jest umowa i na jakąś część etatu podpisywana dokładnie? bo to jednak troche mało moim zdaniem jak komuś zależy na powazniejszych pieniądzach:/ ale mimo to mój konkubent poleca mi państwa firmę jako naprawde solidnego pracodawcę
mr 2016-07-22 12:05:13
wITAM,
prosze o kontakt osoby które podjęły się współpracy z Tabak na prowadzenie salonu jako ajenci. Mój mail: monisia229@poczta.onet.pl
bezele 2016-07-22 15:38:32
No 3/4 etatu :) Więc kilka dni w tygodniu można mieć wtedy wolne @bajla. Dla mnie spoko
Zostaw swoją opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o.