E Leclerc Kielce

Kielce

Opinie o E Leclerc Kielce

4435rr 2014-04-18 10:17:38
Szacunek dla wszystkich pracowników tego sklepu, waszej ciężkiej pracy)w nim
jimmy 2014-04-21 21:42:55
i tak z braku możliwości i innych ofert pracy ludzie będą zatrudniali się nawet na takich miernych warunkach jak tu
iiiiiiii 2014-04-26 10:17:52
mierne to mało powiedziane słowo , ale już niedługo i i tak to padnie , czarne piątki nadchodzą ..
bobel 2014-05-04 15:58:14
W Kaliszu już mają( usunięte przez administratora )opinię. To małe miasto wieści sie szybko rozchodzą a jak traktuje się ludzi jak gówno to nie ma co się potem spodziewać że będzie się miało dużo Klientów i dobrych pracowników...
yu 2014-05-21 12:09:25
wiesz, też mieszkam tu od urodzenia i sam dobrze widzę jak jest z pracą. Jak tam ogólnie wygląda sytuacja w E.Leclerc?
38 2014-05-24 14:24:32
zawiodłam się na tym sklepie. myślałam ze jako nowo powstający market da mi możliwość rozwoju a tu po m-cu pracy i wypowiedzenie. najgorsze jest to ze jedynym powodem do zwolnienia jest zatrudniona zbyt duża ilośc osób, przecież to żenujące. ja osobiscie zwolniłam się z poprzedniej firmy dla leclerca a oni mają to gdzieś ze z człowieka zrobili frajera.
38 2014-05-26 20:06:42
trzeba było dopytać ludzi a tu tak jest na porządku dziennym
ja 2014-05-27 11:52:43
a gdzie gabrysia
yu 2014-05-27 16:43:50
ale dlaczego frajera? moze niektorzy sie nie sprawdzili? moim zdaniem to dziś norma, że przyjmują więcej niż potrzebują i potem selekcja!
4435rr 2014-05-29 19:42:14
bardzo dobrze wreszcie się doczekała zasłużyła na to
jolka 2014-05-30 15:29:06
Cos sie pozmieniało w e leclerc od czasów tego słynnego zwolnienia, chyba jest cos lepiej, teraz polecacie pracę?
ktos 2014-06-03 14:21:37
hehe no ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo :) bo skonczylem kurs i po kursie ide do pracy ktora daje mi wynagordznie 12 zl netto na h ;0 wiec moge powiedziec ze olewam ta cala sytuacje
jolka 2014-06-21 15:16:49
Nie próbowaliście czegoś z tym zrobic, bo e leclerc ma duza siec sklepów, może regionalny by cos pomógł?
ela 2014-07-06 20:04:45
Halo halo to jest stona marketu Kielce a nie Kalisza
jolka 2014-07-07 21:41:48
@cyborg, tylko nie koniecznie w kazdym markecie e leclerc jest tak samo. wiele zależy od kierowniczki, czy to sklepu, czy regionalnej, może w Kielcach jest lepiej..
hihi 2014-07-09 10:27:51
W Kielcach nie jest lepiej pracowałam tam i mam kontakt z obecnymi pracownikami nic się nie zmieniło....
jolka 2014-07-13 21:02:58
Chodzi o E leclerc'a na Massalskiego 3, czy może gdzies indziej? Co ciekawe ten sklep ma własna strone internetowa, nawet szukają na praktyki cukiernika.
jolka 2014-07-15 21:43:57
Dobra, chodzi o tego e leclerca. No nic, chyba pójde do konkurencji w takim razie. chociaz dziwi mnie, ze taka wielka i znana sieć marketów robi takie rzeczy, nieprawdopodobne.
ktoś 2014-07-26 10:40:36
pogódź się z tym Polaku "kapitalizm to wyzysk i masz do wyboru albo tyrasz na siebie mając swój biznes albo u kogoś dla kogoś"
NIEZADOWOLONY 2014-08-13 15:16:01
super oferty w Kielcach;dorsz w promocji-nie dojechał,kabanosy z łososia-została tylko cena,filet w ofercie jednodniowej-dziś nie ma będzie jutro ale w wyższej cenie,ogórki gruntowe-chyba sprzed tygodnia,arbuz zaczyna już się psuć-ale ma dobrą cenę,majonez w super cenie bo za chwilę kończy mu się data.KTO ZARZĄDZA W TYM SKLEPIE?
hihi 2014-08-14 08:50:11
zarządza ta osoba która marnie opłaca swoich pracowników
Anonim 2014-08-15 18:54:05
To po co chodzisz i kupujesz w tym sklepie ?
ktoś 2014-08-25 23:05:42
kiedyś ten sklep był na dobrym poziomie:dobrzy pracownicy i tłumy klientów,zatem teraz schodzi na psy,niestety wina zarządzających nim
volvo 2014-08-29 14:29:23
Na samą myśl o byłej pracy w e'leclerku w Kielcach robi mi się nie dobrze. Pracowałam tam aż 4 lata i o 4 za dużo. Człowiek gdy nie ma innego wyjścia musi pozwalać tym wyzyskiwaczom na takie traktowanie.
Dlatego do puki będzie istniał E'Leklerc w Kielcach będę ostrzegać innych przed tym zakładem pracy.
ssss 2014-09-10 20:51:06
o tak super ostrzegać
klient 2014-09-10 21:01:53
Jeśli można dodać to jeszcze kolejki,kolejki,kolejki ..........duże kolejki
majka 2014-09-23 14:17:20
@klienta, a gdzie nie ma kolejek? Niestety, ale tutaj E Leclerc jest jak inne markety, chociaż są godziny, kiedy kolejek praktycznie nie ma i kasjerki siedzą wręcz znudzone. Zreszta to forum o pracy, więc raczej to negatywna informacja dla kasjerek, gdyż oznacza dużo pracy. Chociaż ogarnięta i szybka kasjerka zmniejsza kolejki.
ola 2014-10-31 15:49:55
po zwolnieniu byłej kierowniczki kas pani Gabrysi w końcu się tam zrobił spokój
majka 2014-10-31 16:08:54
@Volvo pisał w sierpniu o jakimś nieodpowiednim traktowaniu pracownika, co tam się dzieje? Jak wygląda wynagrodzenie i umowa? Są terminowi jeżeli chodzi o wypłatę? Szukam pracy właśnie i miałam trochę do czynienia z marketami w Warszawie ale teraz się przeprowadzam do Kielc.. A i co jeszcze ważne często są nadgodziny? Właściciele chyba nie myślą że za darmo człowiek zostaje po pracy no nie?
Kamil 2014-11-19 09:18:26
Niestety mam podejrzenie, że o jakimkolwiek markecie by się nie mówiło to warunki pracy są naprawdę kiepskie. Wydaje mi się, że e-leclerc w Kielcach nie jest odosobnionym przypadkiem. Chociaż może i nie ma tragedii o ile zatrudniają przyzwoitych ludzi i kierownictwo, które wie co chce osiągnąć i w odpowiedni sposób do tego dąży.
y8 2014-12-09 20:30:17
umowa zlecenie -.. niech sobie studentów zatrudniają, co taką rotację mają że tak szastaja pracownikami? taki mądry kierownik za byle co potrafi wyrzucić czymś się zdenerwowal na pracownika to od razu sie go pozbywa, albo ktos mu coś powiedział polityka wyższa nie? nie ma upomnienia słownego jakiejś inteligencji emocjonalnej, tylko pozbycie się, traktowanie jak najgorszych poniewieraczy
klient 2015-03-25 22:28:18
szanowny panie Dyr zal ściska jakich pracowniokow pan zatrudnia jako klient w tym eleganckim sklepie chciałbym być obsłużony mile przez pana kasjera , ale niestety porażka. OPOWIEM swój monolog jaki mnie tu spotkał. bylem juz przy kasie czekam i nic. pan kasjer sobie gadał z jakąś kobieta , gdy zwróciłem mu uwagę by mnie obsłużył powiedział oburzony "zaraz" poczułem sie jak intruz, ba który przyszedł poprzeszkadzać kasjerowi w rozmowach., co jeszcze zwróciłem mu grzecznie uwagę, ze jest w pracy, a on na to "to co z tego". Panie Dyr gratuluje, to świadczy jakich pan zatrudnia pracowników. Z całym szacunkiem klient
W kropki 2015-07-23 02:36:00
ja bym chciał pracować w leclercu i widze że ludzie tam pracują i zawsze będą pracować bo skpelpu nie zamkną. Myślę że nadałbym się dobrze czy płacą jakoś dobrze ile może zarobić kasjer z nadgodzinami? Prosze o taką informację bęfę zobowiązany bo pracowałem wdcześniej w innym markecie i nie polecam :_)
ytos 2015-08-22 14:47:26
Teraz nie wiem czy będzie jakakolwiek szansa podjęcia pracy bo nie zapowiada się na jakieś nowe rekrutacje. Z tego co się poruszam po sklepie i okolicy to cały czas te same twarze. Może eleclerc nie daje jakiegoś szczęścia ponad miarę, ale z drugiej strony warunki mają też w miarę przyzwoite. Ci co nie będą mieli możliwości to zgodzą się na pracę tutaj.
fika 2015-09-21 19:29:07
no bo nei jest tak zle w lecrerc moj kolega pracowal i nie narzekal. a prace wykonywal podczas studiow. zarabial cos kolo 1500 zl, wyplaty zawsze na czas. ale nie pamietam czy to bylo na pelny etat ale raczej tak. i z tego co widze to rzeczywiscie aktualnie nie poszukuja nikogo, ale moze ktos wie czy za jakis czas to sie zmieni?
czur 2015-09-22 00:00:27
Widziliście jakieś ogłoszenia pracy do e-leclerca ostatnio ? Bo co i rusz jak przechodzę to ciężko mi coś znaleźć. Nie wiem jak sytuacje kadrowa teraz wygląda, niby ciągle te same twarze widać, ale może niedługo coś się zmieni... prosiłbym o jakieś wskazówki gdzie szukaliście tych ofert do nich to będę już sporo wiedział:]
Kasia 2015-09-23 11:14:07
Oferty są w Miejskim Urzędzie Pracy, ale ja osobiście pytałam przez maila i na FB. Udzielono mi informacji również, że można wysyłać podanie i CV na maila rekrutacja@eleclerc.net.pl lub biuro@eleclerc.net.pl

Wysłałam i dziś jestem ich pracownikiem- nie narzekam.
noik 2015-10-22 03:05:15
to prawda @Kasia, że masz od nich oferty w urzędzie pracy, bo to też fajna droga zatrudnienia. Najbardziej interesuje mnie stanowisko jako pracownik na dziale tekstyliów, ktoś wie o tym coś wiecej z obecnych pracowników? Słyszałem, ze po okresie próbnym od razu dają umowy, wieć dobrze że jest ta stabilizacja.
Ciekawa 2015-11-13 21:55:45
Czy miła asystentka Ania już nie pracuje?
arek 2015-11-25 14:26:03
A co z tą asystentką @Ciekawa. Zresztą, jakie to ma znaczenie. Dla mnie liczy się to, czy Eleclerc jest firmą godną polecenia, pod względem warunków w jakich pracują ludzie. W sumie słyszałem, że sklep jak sklep, pracować trzeba, ale jednak umowa o pracę jest, więc ma się stabilne zatrudnienie. Pozdrawiam
kajka 2015-12-03 10:41:18
Zastanówcie się dobrze zanim przyjmiecie pracę w tej firmie...
hello 2016-02-09 14:26:53
Ciekawe czy na wejsciu jest jeszcze ten gruby ochroniarz, miły tylko dla tych którzy dawali mu jakieś słodkości. Niektóre osoby traktował jak śmieci- myślał ze jest panem świata. Skąd się biorą tacy ludzie
Adam 2016-03-19 13:16:30
Nie wiem, wydaje mi się, że już go nie ma i nie ma się czym przejmować, bo generalnie dawno typa nie widziałem zupełnie nigdzie, więc nie sądze żeby był
gks 2016-05-07 20:52:05
W sumie nie wiem nawet o kim mówicie, no ale sama praca jako sprzedawca jest spoko, nawet umowa o pracę jest
ona 2016-06-30 00:13:38
A w stosunku do mojego wykształcenia i włożonej pracy powinnam zarabiać dwa razy tyle.
olek 2016-06-30 19:38:37
a pracownik sektora kas to jest to samo co sprzedawca?
On 2016-08-10 18:54:58
Porażka nie sklep wyzysk,wyzysk,wyzysk coz ze płacą jak niema kto pracowac nic dziwnego ze ludzie odchodza ha rodzinna firmaa brak słów!!!
kary 2016-08-10 21:46:12
Jakbyś wszedł w ogłoszenie i uważnie przeczytał to napisali, że szukaja Kasjera wiec to stanwowisko po prostu ładnie ubrali w słowa, poza tym ofreruja pracę albo na pełny etat, 3/4 lub 1/2 etatu, umowa o pracę est rowniez a wymagaja ksiazeczki sanepidowskiej
xyz 2016-08-12 08:20:55
zgadza się firma rodzinna....ale niech sobie działają życzę im sukcesów.....ale jedno jest pewne jeśli ktoś dopuścił się niegodziwości w stosunku do innych ludzi to zbierze odpowiednie żniwo.
Do zarządzających troszkę szacunku dla podwładnych bo to są ludzie a nie motłoch którym można pomiatać.
Tak czy inaczej kapitałem firmy są jej pracownicy jeśli są niezadowoleni to źle się w firmie dzieje co widać w komentarzach.
Adam 2016-08-12 12:26:08
No mi się wydaje, że wszystko jest tutaj w najlepszym porządku, ale faktycznie, ładnie to ubrali w słowa, nie powiem
Zostaw swoją opinię o E Leclerc Kielce - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E Leclerc Kielce