Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: ATERIMA MED

O ATERIMA MED

ATERIMA MED świadczy usługi opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Polsce i w Niemczech.

Wśród działających na rynku organizacji wyróżniają nas wyznawane przez nas wartości i zasady:

• przykładamy dużą wagę do przekazywania kandydatom i pracownikom pełnych i jasnych informacji,
  • wysyłamy opiekunów tylko do sprawdzonych miejsc pracy,
  • jesteśmy w stałym kontakcie z wysłanymi za granicę pracownikami,
  • odpowiadamy na pytania i prośby pracowników tak szybko, jak to tylko możliwe,
  • nigdy nie zostawiamy naszych pracowników samych z problemem.

Aby pomóc osobom zainteresowanym pracą w Niemczech poprawić kompetencje językowe, pracownicy ATERIMA MED przygotowują kurs języka niemieckiego dedykowany opiekunom osób starszych i bezpłatnie udostępniają go na stronie www.aterima-med.pl/niemiecki. Dodatkowo zatrudnione u nas osoby mają dostęp do platformy ułatwiającej naukę języka.

Od początku swojego istnienia ATERIMA MED realizuje ideę społecznej odpowiedzialności biznesu. Odpowiedzialność jest naszą podstawową wartością i punktem wyjścia dla podejmowanych na co dzień decyzji i inicjatyw społecznych. Firmie ATERIMA MED przyświeca motto: „Zaopiekuj się naszym podopiecznym, my zaopiekujemy się tobą.”

ATERIMA MED jest częścią Grupy ATERIMA, która świadczy fachowe usługi na europejskim rynku wewnętrznym.

Więcej informacji o nas: www.aterima-med.pl

STAŁA REKRUTACJA OPIEKUNEK i OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH DO PRACY w NIEMCZECH!

Zapytaj o szczegóły: 12 297 66 55, opiekunki@aterima-med.pl
Zgłoś kandydaturę: www.aterima-med.pl/kontakt/aplikacja

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy ATERIMA MED?
Zadaj pytanie
alert