Logowanie dla kandydatów/kursantów

31-060 Kraków
Otrzymuj powiadomienia
o nowych wpisach!

O ATERIMA MED

Jesteśmy przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w opiece nad osobami starszymi, chorymi i niesamodzielnymi w ich miejscu zamieszkania w Niemczech.

W tworzeniu się rynku usług opiekuńczych uczestniczyliśmy od samego początku. Przez ostatnie osiem lat wraz z zespołem wyjątkowych specjalistów zgromadziliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie, które dzisiaj wykorzystujemy przy współpracy z najlepszymi niemieckimi partnerami. Jesteśmy dumni z zaufania, jakim cieszymy się ze strony naszych klientów oraz pracujących u nas opiekunek i opiekunów.

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej ATERIMA, która świadczy usługi rekrutacyjne na terenie Polski, Niemiec i Francji. Wśród działających na rynku ogranizacji wyróżniają nas wyznawane przez nas wartości i zasady:
  • przykładamy dużą wagę do przekazywania kandydatom i pracownikom pełnych i jasnych informacji,
  • wysyłamy opiekunów tylko do sprawdzonych miejsc pracy,
  • jesteśmy w stałym kontakcie z wysłanymi za granicę pracownikami,
  • odpowiadamy na pytania i prośby pracowników tak szybko,jak to tylko możliwe,
  • nigdy nie zostawiamy naszych pracowników samych z problemem,

Więcej informacji o nas: www.aterima-med.pl

STAŁA REKRUTACJA OPIEKUNEK i OPIEKUNÓW OSÓB STARSZYCH DO PRACY W NIEMCZECH!

Zapytaj o szczegóły: 12 297 66 55, opiekunki@aterima.pl

www.facebook.com/ATERIMA