ATERIMA MED

Kraków

ATERIMA MED specjalizuje się w świadczeniu usług opieki domowej dla osób starszych i niesamodzielnych w Niemczech i w Polsce. Poszukujemy i zatrudniamy Opiekunki i Opiekunów, którym zapewniamy bezpieczne i sprawdzone miejsca pracy w domach prywatnych naszych podopiecznych oraz atrakcyjne zarobki.

Współpracujemy z największymi i najlepszymi pośrednikami w Niemczech, co owocuje najlepszymi ofertami pracy dla naszych Opiekunek. Od kandydatów oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece.

Co nas wyróżnia?

Bierzemy odpowiedzialność za bezpieczeństwo wszystkich, którzy nam zaufali. Podejmujemy szereg inicjatyw, mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa osób wyjeżdżających zarobkowo i realizujemy liczne projekty, służące przeciwdziałaniu nielegalnemu zatrudnianiu.

Kierujemy się mottem: „Zaopiekuj się naszym podopiecznym, my zaopiekujemy się Tobą”. Z niego wynikają wszystkie nasze zasady i wartości. O wcielanie ich w życie i rozwój inicjatyw dla Opiekunów dbamy w ramach projektu Zaopiekowani.

Zobacz film z jedną z naszych Zaopiekowanych Opiekunek!

Przygotowujemy także i bezpłatnie udostępniamy najlepszy w Polsce kurs języka niemieckiego z nagraniami AUDIO! Nowa lekcja raz w miesiącu na www.aterima-med.pl/niemiecki

Więcej informacji: www.aterima-med.pl

ATERIMA MED jest częścią Grupy ATERIMA, która świadczy usługi rekrutacyjne na terenie Polski, Niemiec i Francji.