Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

anonim 2013-05-28 10:08:24
anonim a o tym kiedy dostanę urlop to jestem informowany z jakieś odpowiednim wyprzedzeniem czy przychodzę do pracy i dowiaduje się że od jutra mam urlop? Szukam pracy i zastanawiałem się właśnie nad Raben Poznań
kaja 2016-03-17 17:46:55
Możesz złożyć do nich ale nie gwarantuje ci, ze od razu się przyjmiesz do nich od ręki, mają rekrutację, chyba że pilnie beda kogoś szukać i okażesz się najlepszym kandydatem to bedziesz miał farta, miliony cv codziennie wpływa do firmy.
wer 2016-03-31 21:03:35
no wlasnie ze wlasnie firma poszukuja ososb na praktyki zawsze to jest szansa na to zeby zoabczyc,,praca od kuchni,, czegos sie nauczyc i zdobyc doswiadczenie
leer 2016-04-04 18:54:04
@wer jeżeli ktoś jest po psychologii, ekonomii, zarządzaniu zasobami ludzkimi i ma co najmniej 3 letnie doświadczenie to może przeglądnąć HR Biznes Partner. Wysokie wymagania ale chyba warto
Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.