Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Raben

Pracowałeś w firmie Raben i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Sasor - 2009-11-04 22:13:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Raben Stryków - biuro. Praca dość nerwowa i trudna ze względu na zróżnicowane procedury których aktualnego opisu nikt nie ma czasu robić. Nie ma jasno postawionych celów których osiągnięcie byłoby podstawą oceny pracownika. Ludzie dość mili ale przez ciągły pośpiech nerwowi. Zarząd żyje w innym świecie i raczej nie ma co liczyć na wsparcie - jak to w korporacji. Jeśli już to raczej zostaniesz zjechany za byle drobiazg zgodnie z "regułą dziobania". Płace średnie - specjalista może liczyć na 1200-1300 netto na początek. Na plus - wypłaty realizowane z drobiazgową dbałością o terminowość - często na 1-2 dni przed terminem.
zdjecie uzytkownika
praCOWNIK 99 - 2009-12-16 08:39:37 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Raben-magazyn. Cięzka praca , marne zarobki. Dostajesz nagane za byle co. wiecej jest kierowników niż pracowników. Zarobki 1000zł brutto. dzwonią do ciebie kiedy chcą i karza ci przyjsc do pracy mimo ze masz wolny dzien. nazywaja to norma jaka musisz wyrobic. w zimie brak ogrzewania bo oszczednosci. nieraz zdarzylo sie tak ze snieg lezal na magazynie i nie topnial. Pracownik.
zdjecie uzytkownika
wujek - 2010-08-06 14:21:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
praca bardzo ciężka, wyzysk 8 godzin stania atmosfera zła osoby pracujące na hali proste jak listewka słownictwo bez komentarza normę którą trzeba wyrobić regulują kierownicy z dnia na dzień coraz większa zarobki 1000 zł kołchoz można to porównać z chinami tam się tak pracuje za 1 $ dziennie umowy na 5 dni kpina
zdjecie uzytkownika
anonim - 2011-05-15 12:55:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Do nowych pracowników zatrudnianych przez adecco-naobiecują wam ze bedziecie zarabiać sporo bo nadgodziny i takie tam. zatrudnią was na hale numer 5 gdzie po 2godz obrosniecie kurzem ale faktycznie bedziecie pracowac po 12h po 3 tyg zacznie sie kryzys i wyczerpanie organizmu. nagle przeniosą was na hale np: 7 gdzie traficie na ta sama zmiane tylko ze zamiast pracowac po min 8 h bedziecie pracowali po 5 bo pracy nie bedzie co daje zarobki na poziomie 1000zł. dodam ze w w ramach wyrównania tych godzin zabiora wam nadgodziny i marnie wyjdziecie. to jedno wielkie oszustwo a o urlopach zapomnijcie bo to oni zaplanują kiegy macie urlop dostac. nie dajcie sie zwieść
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-28 10:08:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim a o tym kiedy dostanę urlop to jestem informowany z jakieś odpowiednim wyprzedzeniem czy przychodzę do pracy i dowiaduje się że od jutra mam urlop? Szukam pracy i zastanawiałem się właśnie nad Raben Poznań
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
24 osoby obserwuje ten wątek
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raben

Twoj email:
Wiadomość: