Nowe zasady dotyczące cookies

Profil firmy: Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-28 10:08:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
anonim a o tym kiedy dostanę urlop to jestem informowany z jakieś odpowiednim wyprzedzeniem czy przychodzę do pracy i dowiaduje się że od jutra mam urlop? Szukam pracy i zastanawiałem się właśnie nad Raben Poznań
zdjecie uzytkownika
kaja - 2016-03-17 17:46:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Możesz złożyć do nich ale nie gwarantuje ci, ze od razu się przyjmiesz do nich od ręki, mają rekrutację, chyba że pilnie beda kogoś szukać i okażesz się najlepszym kandydatem to bedziesz miał farta, miliony cv codziennie wpływa do firmy.
zdjecie uzytkownika
wer - 2016-03-31 21:03:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
no wlasnie ze wlasnie firma poszukuja ososb na praktyki zawsze to jest szansa na to zeby zoabczyc,,praca od kuchni,, czegos sie nauczyc i zdobyc doswiadczenie
zdjecie uzytkownika
leer - 2016-04-04 18:54:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@wer jeżeli ktoś jest po psychologii, ekonomii, zarządzaniu zasobami ludzkimi i ma co najmniej 3 letnie doświadczenie to może przeglądnąć HR Biznes Partner. Wysokie wymagania ale chyba warto

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: