logo Amplus

Amplus

Niegardów

Opinie o Amplus

Lelek 2016-12-13 05:25:20
Panie Kania może trochę kultury .Pracujesz z ludźmi a nie z byłem. Wielki kierowniczku
rola 2016-12-14 08:28:29
,,chłopie'' ogarnij się wszędzie kierowcy mają umowy i nigdzie nie ma mniej niż 40 gr netto. Pewnie jesteś tym wiejskim ,,kierownikiem''w tym zakładzie ( tak to jest zakład a nie firma) gdzie liczy się tylko włazidupstwo , wazelina, donosicielstwo na współpracowników , tym w tej firmie swoje braki inteligencji można zastąpić z dużym powodzeniem. Można sobie nawet otworzyć firmę w zakładzie.
sortowacz 2016-12-14 22:22:37
Lelek bardzo dobrze napisałeś na drugiego wieśniaka tylko może brakło jednej literki ( d ) moze chodziło Ci o ( bydłem) bo napisałeś ze---- byłem---- tzn byłeś tam na tyj zmianie A? czy bydło jest bo ja już sam nie wiem o co chodzi kto jest bydłem kto wieśniakiem i kto tam był czy może ja tam ----byłem--
lelek 2016-12-15 05:37:29
Sorrki.Zeżarło literkę.Chodziło mi o słowo,,BYDŁEM"
Mitek 2016-12-15 20:09:46
Poczekajcie do nowego roku. Od 30 do 50% ludzi idzie do zwolnienia! Nie tylko z hali ale też i z biura! Kierownicy już dostali polecenie wytypowania ludzi którzy będą zwolnieni.
Blabla 2016-12-16 11:26:37
#Mietek 50% do zwolnienia?
Amplus jest jedną z tych firm które wręcz panicznie szukają ludzi! Firma zakładała sobie wysyłkę 4000 palet dziennie, a mamy ledwo 2k w najcięższych okresach... a siły i tak nie są wystarczające by temu podołać!
Co więc miało by na celu zwalnianie ludzi? Firma ma ambicje na więcej, ale brakuje ludzi dzięki którym mogła by to osiągnąć, rzecz jasna brakuje ich na magazynie...
Po za tym mówisz o zwolnieniach więc jak uzasadnisz wiecznie namawiającego ludzi na nadgodziny Pana J. ? No chyba to oczywiste że brakuje ludzi!
Przy okazji pragnę bardzo serdecznie pogratulować firmie projektu ''Ogrodnicy"! Poważnie biedronkę ma obsługiwać 5-6 osób a w kilka paletek tego czegoś firma chcę angażować na te chwilę tyle samo osób?
yyy 2016-12-16 12:57:51
Koledzy pewnych osób muszą mieć posadki za dobrą stawkę pomimo, że ogrodnicy po odliczeniu wszelkich kosztów przynoszą bilans ujemny.
R 2016-12-16 14:49:31
"Kierownik" z ogrodnika awansował , skrócili mu godziny pracy i dali podwyzke a daja mu do robienia ludzi z produkcji głównie tych na zleceniu i zamknięci w lodówce -parodia
Jadzka 2016-12-16 15:57:09
Ja słyszałam z kolei ,że po nowym roku wrzyscy na zleceniu do zwolnienia
rwrwqe 2016-12-16 16:29:08
Po 5 osób ze zmiany ma wylecieć bo pewne osoby z góry mają takie zachcianki, niech sobie tych nierobów z biur powyrzucają.
ty 2016-12-19 23:29:23
Ludzie dzwońcie na policję jeżeli jeszcze kiedykolwiek ktoś z tej ochrony każe wam pokazać dowód osobisty i spisze cokolwiek co na nim jest, wszystko ma umiar ale to już jest przesada.
Obcy 2016-12-21 15:02:23
Zrozumcie to ,że jesli sie im nie postawicie to w koncu każą wam zdejmowac majty i pokazywac czy w jajach nie wynosicie mandarynek , a zwolnienia bedą i tak , maja zwolnic zleceniobiorców bo firma wyszła z założenia ,że po nowym roku nie maja zamiaru im płacic po 1500-1600
www 2016-12-26 10:50:21
Na opakowaniach? Przecież tam to dopiero nieroby robią.
gofer 2016-12-27 19:26:38
O CO chodzi w tej firmie ,placza ze ludzi niema a tu zwolnienia maja byc ? co to za polityka z bior niech wywala polowe bo jest ich jak mrowek i nic nie ogarniaja przettem bylo ich 40-50 i dawali rade a teraz nic nie jest tak jak powinno, tych nierobow z opakowan i zkontroli zredukowac o polowe szczegolnie pana A.K i D.B i pare z gory coto sa niby specjalistami a nie znajom sie na opakowaniach i na swojej pracy i obowiazkach. pozdrawiam
haha 2016-12-29 11:45:25
Myślę że piszesz o właścicielach ( jaki pan taki kram)
Pip 2016-12-30 01:30:07
A młodemu w kj to mleka i facebooka,uważać na niego,podpierda.....
polo 2017-01-01 14:10:06
Jak ci tak zazdrość tego co robi Michał to idz na audytora i pokaż co ty potrafisz a nie oceniaj innych bo to co napisałeś to jest trochę nie smaczne
ted 2017-01-01 21:15:01
Michal duzo serca wklada w to co robi jak ktos mogl tak oczernic takiego powaznego jakosciowca
Okopowy 2017-01-02 13:16:09
Co jak co, ale zmiana D u was Prandocinie ma dwóch bardzo dobrych audytorów. Dziwi mnie fakt, że ktoś wiesza psy na Kubalce, wątpię że zasłużenie. Po prostu ktoś ma z nim na pieńku, może jakaś urażona duma?
Rudy @@@@ 2017-01-02 13:37:31
Potwierdzam
kjgu 2017-01-02 14:46:38
jedynie Flakon jest gość na poziomie
polo 2017-01-02 15:06:41
nie rozumiem jak tak bardo przeszkadzają ci wymienione osoby to przejdz na inną zmiane i po problemie a nie oczerniać na forum każdy jest mądry bo anonimowy
Rudy @@@@ 2017-01-02 17:10:31
A dlaczego mam zmieniac ?, to ludzie w/w niech zmienią swoje postepowanie wobec pracowników i będzie dobrze , i po to jest forum ,że mozna anonimowo opowiedziec co się dzieje w tej firmie i niech inni widzą to , bo jak bym to powiedział komus przy stole to od razu bym został podjebany , bo jestescie podpierdalaczami za 9,50
uio 2017-01-02 19:57:52
(usunięte przez administratora) to dobry pracownik patrząc na całe KJ gdzie większość to nieroby które przesiedzą 6/12 w biurze, 2 godziny popracują a resztę spędzą na piciu kawki na stołówce, ale nie ma się kto za nich wziąć, podobnie jak za tych nierobów wózkowych z surowca, którym wiecznie krzywda. Nie macie co robić to na produkcję sortować towar.
gofer 2017-01-03 11:35:55
powinni się wziąść za wozkowych to nieroby a szczegolnie ci z opakowan przodujący Andrzej K. i Dariusz, B. czy ci wyzej siedzacy niewidzą co sie dzieje w tej firmie . wozkowi na placu maja [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wszystko oni maja czas im sie nie spieszy. no i zieloni ci to juz przeginaja w dzien jako tako ale na nocy spi sie w archiwum na starym ogm , albo siedza na you tube i pierdoly oglądają . masakra ochrona tez ma [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nic nie dziala wiara na nockach sadzi sake i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja racje.
brachu 2017-01-03 15:08:03
Nic tylko zmiana A i D a zmiana C i B raj na ziemi szczęście w niebie, nic mylnego oni nic nie powiedzą, boja się własnego cienia istny terror
www 2017-01-03 15:41:26
Zmiana B i C to akurat zmiany bez układów więc nie zasłaniają się nikim i tak się boją że jakiś czas temu Pan K. CZ i J.M dali podwyżki, bo kilku chłopaków postanowiło im podziękować za współpracę.
brachu 2017-01-03 15:52:12
dobrze wiemy że to był manewr taktyczny , gdyby mieli na tyle wózkowych to podziękowali by im za współprace bo akurat wózkowi którzy mieli odejść to podstawa obrotówki na zm. B wiec nie czaruj kto by tam robił ha ha
fhe 2017-01-03 16:33:23
A na zmianie D na produkcji same zakochance sa
bubu 2017-01-03 16:38:54
Najladniejsze dziewczynki to nasze pekinki
dzon 2017-01-03 18:06:08
potwierdzam amplusa samochody zbieraja zwroty jezdza po odbiory a robinson nic. placa mu w kolku a ladunki powrotne zabiera z innych firm
gofer 2017-01-04 10:43:25
mam pytanie kto w niegardowie na opakowaniach teraz pracuje chodzi o wózkowych? wie ktoś
Pro 2017-01-04 18:01:02
Nie pracowałeś u Natanka to się nie odzywaj, umowę ma każdy bez gadania.
Daf 2017-01-04 22:50:44
A do tego panowie z Robinsona ładują się wyjeżdżają za bramę i idą spać. To samo jak przywoza ładunki na firmę. Oni mogą się spóźnić 5 godzin bo spali po drodze. My za coś takiego to byśmy wylecieli.
Barwa dla naszego Pana spedytora. Pan Wilk i Łach jak są na dyzurach i mu auto podstawie pod rampe. I towar przewoza samochodem firmowym z Niegardowa dla siebie i niego. Po swoje auto gonić. Ręką rękę myje.
Szkoda że Solarz niby taki oddany firmie a nic nie wiedziałem. Pewnie Panowie mają spółkę. Ciekawe które kierowcę teraz do niej przeniosą.
Kierowca 2017-01-08 16:59:36
Czym się różni kierowca Amplusa od kierowcy przewoźnika obcego.
Tym że kierowca Amplusa nie spi pod rampa pilnuje rozładunku sprawdza towar z kontrolą jakości zbiera zwroty po wszyatkich. A jak jest coś nie tak to dzwoni do niego Solarz z gorozbami zwolnienia albo karami finansowymi.
Obcy śpią pod rampami albo po trasie. Jeżdżą na pusto w kółku. Na wszystko mają wyje..... a jak coś jest nie tak to dzwonią z awantura do kierowników. Jeden się boi Robinsona myśląc że to jest jedna spedyczas w Polsce. A drugi woli się nie odezwać bo nie dostanie roboty na powrót.
Junior 2017-01-11 19:26:44
Najwiekszymi nierobami w amplusie to sa kierowcy dac im podstawe i zeby najlepiej nic nie robili.Sciemniaja jak sie tylko da na centrach nawet z auta im wyjsc sie nie chce jak trzeba cos jakosciowca pomoc a mowia ze chodza i pomagaja spia pod rampami zeby za wczesnie nie zjechac do firmy i w ten sposob pauza im nie wychodzi.. Maja podstawe to robia co chca..
audytor 2017-01-12 09:57:26
Zapraszam do kontaktu z audytorem wewnętrznym. Proszę o pozostawienie kontaktu w postaci e-mail lub tel. do siebie na recepcji.
kierowca 2017-01-12 14:33:00
Kierowcy amplusa....
Jeśli faktycznie pisał to kierowca amplusa, to gratuluje poczucia humoru.
Kierowcy Robinsona w przeciwieństwie do kierowców Amplusa, nie wracaja na pusto , bo... Ci kierowcy radzą sobie z czasem, pod rampami śpią, owszem, ale czekając na załadunek powrotny, bo pilny i trzeba wrócić tego samego dnia. Kierowca Amplusa nie da rady... bo czas pracy....
Jeden Kierowca Robinsona, wykonuje pracę podwójnej obsady amplusa , która jeśli już cos załaduje na powrocie , to tylko cos szybkiego , bo nie daj boże... pauza w kraju =płacz i lament.
Kierowcy Robinsona jeźdzą cały rok, w święta również, a kierowca Amplusa , może i pojedzie w święto, ale najlepiej jakaś krótka trasa, bo do domku trzeba wrócić szybciutko do żonki.
Zestawy podstawione, przygotowane, wsiadają jak królewna do powozu i odjeźdzają..
Kierowca to naprawde ciężki zawód, myślę że "CI "samozwańczy kierowcy amplusa tego nie wiedzą, bo nigdy tak naprawde nie siedli za fajerą i nie przejeździli pól eurpy, spedzajac poza domem nieraz i miesiąc, czasem 2 miesiące.
Kierowca amplusa, tak zrobi, żeby na nic sie nie wyrobić , co oznacza ze przestoją sobie na rozładunkach odpowiednią ilość godzin, i czasu im zostanie co najwyzej na zjazd do domku :)
Kierownik Solarz, jako jedyny, póki co trzyma wszystko twardą reką , a że trafi się jakiś niezadowolony , to nieuniknione., takie życie...
Niech kazdy szanuje swoją pracę, jak jest zmęczony to niech ją zmieni, zamiast tracić czas na te nic nie znaczące wpisy...
Pozdrawiam
Lokalny mały przedsiębiorca 2017-01-13 09:58:32
Ale niech kierowcy Amplusa jeżdzą , bo nie będzie taniego paliwa na rynku ;)
Hilary 2017-01-13 21:02:01
A tak nażekają na zarobki...
Miejscowy 2017-01-14 10:36:51
Jestescie idiotami może wystawicie swoje wacki i zaczniecie sprawdzać kto ma dłuższego. Wiadome jest że firma rządzi tylko jedna osoba. A wszyscy w biurze to marionetki ktory graja przedstawienie jak im się każe. A jak sie komuś cos nie podoba to odchodzi z teatrzyku. Nie ma znaczenia czy jesteś kierowcą magazynierem kupcem czy prezesem.
Musicie w końcu to zrozumieć przestać pisac jeden na drugiego i zabrać siee do swojej pracy albo ja zmienić.
A co do zadowolenia będzie tyle samo zwolenników firmy jak i przeciwników. Mi dużo rzeczy się nie poda i pewnie przyjdzie taki dzień że będzie ich tak dużo że zmienie teatr
Prezes 2017-01-14 13:14:26
Dobrze zarabiacie i wam zle,do pracy rodacy,rozwijac Polska gospodarke.:)
ja 2017-01-15 17:05:28
Tak można było 40 lat temu, teraz każdy ma gospodarkę czy innych krwiopijców w d...e,najpierw ja i mój dobrobyt reszta przy okazji.
Nikt tak jak każdy tam zero 2017-01-15 21:23:10
Dobrymi zarobkami nazywasz wypłaty w Amplus przyjdź na produkcje i ocen jak "lekka" to praca i czy te ochlapy w postaci wypłaty można nazwać dobrymi zarobkami jesteś śmieszny jesteśmy jak murzyni bez obrazy dla nich. Ale murzyn zrobił swoje może iść do domu
tttt 2017-01-16 08:42:27
No płacą tak jak jak H&M płaci w Etiopii...
Cwaniak 2017-01-17 15:32:26
Jesteśmy jak Ci ludzie z Zimbabwe
qwerty 2017-01-17 22:03:01
W Zimbabwe nie wołają na dodatki , czyli mamy gorzej
pracownik 2017-01-19 12:52:58
nie przyjdż na dodatki raz drugi to ci podziękują za współprace . banda de...............i
qwerty 2017-01-19 13:21:10
Dla czego mam chodzic na dodatki ?, nie ma czegos takiego jak dodatki tylko nadgodziny za które amplus nie chce płacic , więc nazwali to dodatki , a po drugie mogli nie zwalniac ludzi , bo narzekaja na brak rąk i płacze Jacek , a on nie przyjdzie na dodatki bo w domu uciera chrzan
qwerty 2017-01-19 13:24:16
a tak wogóle dostliście umowy o prace od nowego roku ? , W pi....zie , zleceniówka ma do konca Stycznia lub Marca a ci co maja umowy do na pół roku , jak was dupy nie bolą od tego jak was rucha,,,ją .
Zostaw swoją opinię o Amplus - Niegardów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amplus