logo Amplus

Amplus

Niegardów

Opinie o Amplus

Qwerty 2017-02-15 19:18
Rozumiem , bo u tych bab i u innych ppdpierdalaczy ze zmiany D nie wystarczy ze raz cie obgadaja czy podpierdziela tylko beda to robic ciagle az odejdziesz z tamtad lub cie zwolnia a pastwic sie mozna fizycznie jak i psychicznie , poczytaj troche
widmo 2017-02-15 21:07
Z tego co zauważyłem to wcześniej pisałeś że już tam nie pracujesz ale bardzo jesteś zainteresowany ty co się tam dzieje więc wychodzi na to że chyba ty jesteś tym największym podpierdalaczem bo się wszystkim i wszystkimi interesujesz a jak nie warto to po co wchodzisz na to forum
Qwerty 2017-02-16 08:31
Nie pracuje tam od roku a jak już pisałem po prostu mnie to interesuje jak się gryziecie , nikogo tam nie ppdjebałem bo po pierwsze nie jestem takim Chamem jak większość ze zmiany D A po drugie W ogole nie zamienilem słowa z kablami
gofer 2017-02-21 11:36
ludzie nie macie co robić ???????????????????????????? amplus jest amplusem tak było w tej firmie i będzie , jedno trzeba im przyznać że wypłaty mają terminowo . podpierdalacze byli i będą pozdrowienia dla fałszywej mordy Darusia.B.
Q &Q 2017-02-21 16:17
Wypłaty terminowo zgadza się , a kiedy ostatnio były podwyżki? pamięta kto (?nie mówię tu o umowach na zlecenie) ,najniższa krajowa ! nie ukrywajmy tu jest naprawdę cięzka praca, zwłaszcza na produkcji Nie rozumiem co to znaczy Amplus jest Amplusem ?Przecież wizytują Amplus wysokie władze państwowe, które powinny wiedzieć jak firma Amplus traktuje i wynagradza swoich pracowników ,ciekawe czy pochwalili się tym?
Ubogi 2017-02-21 19:49
Moim zdaniem wszystkie osoby, które pracują w tej firmie są farmerami bez wykształcenia, które potrafią tylko i wyłącznie podpieprzać się nawzajem. Gratuluje wytrwałości w dawaniu d*py za pół darmo oraz braku własnej wartości. Pewnie żaden z was, no prawie żaden, nie wie o tym, iż wasi koledzy na stanowiskach brygadzisty zarabiają kwoty od 4K wzwyż, a wy dalej robicie za 1,5 K.

Powodzenia farmerzy

Ciąg dalszy nastąpi niebawem .....
Bogaty 2017-02-21 20:05
WOW !!
abc 2017-02-22 21:17
dokładnie farmerzy którzy nie widza świata poza swoja wsią a robiąc w amplusie myślą,że kim to oni nie są ,że nogi boga złapali a tak naprawdę wystaje wam tylko słoma z butów a pod....jąc innych udowadniacie tylko jak daleko wam do cywilizacji , brygadziści mają płatne więcej z tym tez się zgodzę, podp.........ają bo im to pasuje po prostu robicie na nich bo im więcej towaru tym więcej mają premii , a osoba która chciała by walczyć o swoje od razu jest eliminowana poprzez podkablowanie , pseudo brygadzistek oraz kierowników zmian , a podwyżek nigdy nie będzie bo firma miała ostatnio niewypały jeśli chodzi o inwestycje i stratę paru sieci .

ps. ja sie tak czasem zastanawiam , czy szefostwu firmy nie jest wstyd ,że reprezentują poziom dna i pół metra mułu
tre 2017-02-23 21:25
Podwyżek nie będzie z prostego powodu, w tych biurach jest napchane tyle osób, że ciężko się tam przecisnąć i to w każdym dziale od góry do dołu, multum niepotrzebnych stanowisk po układach i wy musicie na tych nierobów robić, więc zapomnijcie o jakichkolwiek podwyżkach.
Up 2017-02-23 21:36
Wszyscy piszecie że buraki ze wsi, farmerzy itd jednak zauważcie ile osób pracuje tam z miasta Miechów, Słomniki, Proszowice. I co? Ludzie z miasta czy ze wsi i z różnym wykształceniem pracują w amplusie wiec nie obrazajcie nikogo jak nie jesteście w temacie.
oli 2017-02-24 12:23
Zgadzam się z powyższym wpisem. Bo jakby nie te buraki ze wsi to mieszczuchy nie miały by co do gara włożyć
abc 2017-02-24 13:27
Tak? a, kogo jest więcej ze wsi czy z miasta ?, odpowiedz jest prosta ... ze wsi , macie po prostu wąskie spectrum widzenia i osobistego rozwoju , gospodarstwa rolne macie odjebane , maszyny , i dopłaty i w dodatku pracujecie i ciągle wam mało a jak przyjdzie pora żniw czy innych pierdół w polu to bierzecie wolne , l4 , czy na dzieci , jak wam nie pasuje pogodzenie jednego z drugim to proszę się zwolnic i zostawić miejsce "mieszczuchom" , myślał by kto jacy wy to biedni jesteście i poszkodowani.
Bolek 2017-02-24 15:32
Walniety jestes
oli 2017-02-24 16:32
Nie nie jestem walnięty. Tylko prawda w oczy kole
uuuuuuu 2017-02-24 19:51
Zajmijcie się robotą a nie wypisywaniem wyżej wymienionych głupot, czytając to żal mi Was... Każdy widzi i WIE co powiedzieć na drugiego tylko u siebie wad nie widać jak tak można się zachowywać . Dajcie po prostu wszyscy spokój i będzie dobrze.
tttt 2017-02-24 23:12
Nie każdy z miasta się nada, bo nie jest nauczony pracy, proste : )
Q & Q 2017-02-25 17:43
Czy wy nie widzicie tego ,że ktoś manipuluje tym forum, zwłaszcza wtedy gdy ludzie dopominają sie o podwyżki, najpierw skłócono ludzi z umowami o prace i ze zleceniem,a teraz zauważcie jest mowa o podwyżkach ,i skłócają miasto ze wsią byle się coś działo z daleka od właściwego problemu ,to jest taka taktyka odwrócenia uwagi i udaje im się was ,wyzywajcie się dalej !
pracownik 2017-02-26 18:01
Ty- ortografia albo gramatyka - nie wiesz co to wielki uczony???
abc 2017-02-26 20:08
No żeś walnął teraz mądrością to klękajcie narody , uwierz mi ,że się nadają i umieją pracować tylko jak ciągle się słyszy ,że nie ma większych pieniędzy i ciągle umowa zlecenie to oni będą omijać ten zakład lub zwalniać po jakimś czasie i dobrze robią
basia 2017-02-26 20:15
No kto manipuluje ? , jeśli pojawia się wpis ,że się ktoś domaga większej kasy lub umów, a ktoś pisze , żeby się zając robotą , jak się komuś nie podoba to się zwolnic ? , no pomyślcie trochę , gdzie jest najwięcej na zleceniu? -zmiana D , tam pracują dwie największe podpierda......ki i uwierzcie mi one wiedza wszystko , macie za długie języki , nie ufajcie nikomu , zwłaszcza brygadzistkom , ja po prostu sobie tam pracuje i obserwuje i stwierdzam niestety ,że wiele brakuje wam do Małp a co dopiero do rozumnego człowieka
pracownik amplusa 2017-02-28 16:08
ale żeś pojechał i to grubo-------- heheeheh
tylko nie wiem czy się obrażać czy współczuć takiej osobie jak Ty
kolo 2017-03-01 04:47
Uwaga!!!Na dziale opakowań w Prandocinie jest kapuś.
Up 2017-03-01 14:59
Jakbyś pracował a nie latał co chwile na papierosa to by na ciebie nie kablował.
gofer 2017-03-02 08:39
kolo no ameryki nie odkryłeś wiadomo o ty od dawna nie tylko tam w Niegardowie też jest i to nie jeden kapuś na opakowaniach , fałszywe mordy nie będe wymieniał z imienia.
Kolo 2017-03-03 05:28
Darek,Tomek!!!
gofer 2017-03-03 10:44
który Darek iTomek???????????
Pracownik 2017-03-03 12:50
Panie Prezesie ! powiadacie że nie macie pieniędzy? ile lat nie było podwyżek na produkcji? kilka czy kilkanaście lat? czy zgodzi się Pan ze mną, że to jest bardzo ciężka praca a na dodatek bardzo szkodliwa !
1. Dżwigamy ciężary od 12 do 18 kg. czasami całe 12 godzin (kręgosłupy mamy chore)
2. Pracujemy pod presją czasu bo towar musi wyjechać o konkretnej godzinie
3. Wentylatory rozpylają grzyby. które znajdują się na owocach i warzywach (my to wdychamy)
4. Wszystkie cytrusy skropione są imazalilem ,środkiem bardzo toksycznym ,oskarżanym o powodowanie nowotworów, uszkadzajacym układ nerwowy,może powodować bezpłodność

Chwalicie się pięknym obiektem,(jest piękny)
Kupujecie maszyny za astronomiczne kwoty(my po roku czasu na takich maszynach będziemy inwalidami)
Wizytują Was wysoko postawione osoby instytucji państwowych
Robicie przyjęcia dla rolników i innych osób

Nadal Pan uważa ,że nie znajdą się dla nas pieniądze na podwyżki ???
Kadrowa 2017-03-03 18:00
Prezes ma to gdzieś , zrozumcie to , nie dostaniecie żadnej podwyżki , mimo iż była w styczniu i to dzięki tylko pis , to od firmy już nic więcej nie dostaniecie , przykro mi o tym mówić bo wam naprawdę współczuje a pracuje w biurze i wiem co się tam wyprawia bo obserwuje wszystko i widzę jaką kasę zgarniają, a 1/3 stanowisk w biurze jest niepotrzebna , po świętach wielkanocnych znowu maja być zwolnienia , szukajcie nowej lepszej pracy gdzie chociaż trochę lepiej by was szanowali i płacili , po prostu szkoda waszego zdrowia .

Pozdrawiam

Informatorka z kadr
Kolo 2017-03-03 19:59
Firma dno.
Robert 2017-03-04 06:00
Fajna ściema.Psychologiczne podejście,żeby ludzie trzęśli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeszcze więcej w obawie o miejsce pracy.
Kadrowa 2017-03-04 12:49
Dla czego miała bym ściemniać? , co ty myślisz ,że jak już jestem w biurze to rzekomo wszystko się mi podoba ? , zwolnienia i tak będą nawet jak byście pracowali szybciej , a jak zwolnicie obroty to szybciej was zwolnią , mój poprzedni tekst nie odnosił się do tego by ludzie szybciej pracowali tylko po to by przemyśleli co robią z sobą i ze swoimi współpracownikami , więc nie rozumiem twego toku rozumowania więc przeczytaj poprzedni tekst i pomyśl logicznie , a jeśli chodzi o firmę to możecie wierzyć lub nie ale lepiej nie będzie i nie straszę byście szybciej pracowali , sami dobrze będziecie wiedzieć co macie zrobić .

Pozdrawiam
gofer 2017-03-04 18:59
witam Kadrową szczegulnie piszesz że mają zwalniać a na stronie Amplusa są ogłoszenia że przyjmą do pracy oco chodzi w tej firmie????????????????????????????????????????????????????????????????????????? debilizm po caości ... Jak zwalniać chcą to bióra bo tam niedługo to piętrowe stołki i biórka będą musieli kupić .
Kadrowa 2017-03-04 21:35
Ja tylko piszę to co wiem , za jakiś czas przypomnicie sobie to co napisałam
Wolfgang 2017-03-05 20:00
Prawda jest taka ,że przyjmą parę osób potem cześć z nich odejdzie lub zostanie zwolniona ewentualnie ze starych pracowników także , a te ogłoszenia o pracę to śmiech na sali , same kłamstwa.
Robert 2017-03-06 07:35
Masz rację. Ściema.
ZMIANA D 2017-03-06 19:54
Zmiana D jest najlepsza:))))
ZMIANA D 2017-03-06 20:03
Ma ktoś wątpliwości?
ZMIANA D 2017-03-06 20:08
Ma ktoś wątpliwości?
ZMIANA D 2017-03-06 20:15
Na zmianie D mamy takiego Hmmmm a raczej taką rodzynę Edzię co bez niej amplus by zginął
gofer 2017-03-07 08:23
zmiana D najlepsza?????? dobre chyba w opierdalaniu i podjebywaniu się na wzajem . pozdrawiam
back 2017-03-07 19:07
Ale się uwzieli na tą zm D jedno i to samo w kółko
abc 2017-03-08 16:48
Zmiana D jest najlepsza w podpierda....niu się , taka prawda
Bździoch 2017-03-09 23:50
Nojlepsza jest zmiana E, na Niegardowie. Rzekłem.
pracownik 2017-03-14 15:33
w Twojej wypowiedzi to tylko " musiała" jest dobrze
szczegulnie---szczególnie sie pisze
bióra --biura sie pisze
ja rozumiem frustrację Twojej wypowiedzi ale na Boga gramatyka, ortografia się qur wa kłania
pracownik 2017-03-14 15:37
i qurna biórkach----zapomniałem dopisać a powinno być biurkach analfabeto ,jedno zdanie a trzy błędy ortograficzne z polskiego miałeś chyba 1 normalnie katastrofa najlepiej byś komuś dyktował i ktoś ci napisze Ty nie siadaj do komputera bo kaleczysz rzemiosło -żenada
pracownik 2017-03-14 15:41
Darek" obserwóje "to gówno ale przez u otwarte po prostu nie mogę nic dodać napisałem chyba już wszystko wyżej wystarczy przeczytać imbecylu
Batman 2017-03-20 19:30
Ale cisza
zmiana c 2017-03-22 15:11
jak by ta wasza zmiana była najlepsza to największy pracownik firmy Amplus by od was nie odszedł teraz jest u nas i to nasza zmiana jest naj naj naj wiwat Darek
Batman 2017-03-22 18:41
Duda ?
zm c 2017-03-30 19:21
Darek jest spoko gosc.....
Zostaw swoją opinię o Amplus - Niegardów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amplus