logo Amplus

Amplus

Niegardów

Opinie o Amplus

john 2016-10-13 00:17:03
Bhp to jedna Wielka sciema w tej firmie , ludzie przestańcie przychodzić to może w końcu cos zmienia jeśli chodzi o wypłatę i godne traktowanie ludzi
pracownik 2016-10-13 11:25:13
firma virtu buduje nową hale w zawierciu daje 10 zł na godzinę i daje transport z Miechowa jeżdzi już 26 osób ciekawe co na to amplus młyński i czechowski jak odejda ludzie chyba sami staną za stołem i bedą sortować pomarańcze
esmeralda 2016-10-13 13:42:13
I bardzo dobrze , sama tam pójdę a nie bede [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takich ciężarów za grosze
tor 2016-10-13 20:53:07
Kilka nierobów z biur wyjdzie, przecież tam już tak napchane, że nie mają jak koło siebie przechodzić.
sortowacz 2016-10-13 22:59:54
Dokładnie tak jak mówisz kolego oni nie pozwala sobie krzywdy zrobić przyjdą nowi pracownicy z Ukrainy i będą sortować za pół ceny
Jum 2016-10-17 21:23:45
No to prawda, konkretna i rzetelna, bardzo fajnie.
Lobo 2016-10-24 22:32:38
Co nowego slychać w Amplusie??
pipi 2016-10-25 19:09:03
bez zmian becka szaleje
Zainteresowany 2016-10-25 21:20:33
Mam pytanie Czy sie znienily warunki pracy bo zastanawiam sie nad zlozeniem cv a z tego co piszecie to nie za ciekawie jest...
Pracownicy 2016-10-26 09:33:32
Kupujcie ludzie sobie po tirze i wstawiajcie do jazdy jak guziczki moga to my tez.sam dyspozytor sobie prace ustala najpierw sie przymilal do robinsona a teraz na wlasna reke prowadzi konflikt interesu.po co charowac na magazynie jak mozna siedziec w domu i kase liczyc.
Joker 2016-10-27 19:24:56
Chamstwo w bialy dzien wyzyskiwac i oszukiwac firme w ktorej sie pracuje niech sie tkos wezmie i rozwali to towarzystwo.
perszing 2016-10-27 20:04:05
To co odwalila ta firma dzisiaj to przechodzi ludzkie pojęcie, za wrzesień zleceniobiorcy dostali większe wypłaty A dzisiaj się okazało , że system się "pomylił " i nam odbiją przy nastepnej wyplacie . Czyli przy wyplacie 1300 odjac w moim przypadku 260 wychodzi mi 1040 i jak kurwa mam przeżyć , a na zmianie D jest w chuj na zleceniu , ta firma jebane biedaki
pocisk 2016-10-27 20:12:27
System się pomylił wierzycie w takie bzdury??? ktos ten klawisz włączył , czyli wszystko było ok. przez miesiąc, a teraz oddawać ! jesteśmy jak złodzieje, cóż trzeba oddać bo firma zbankrutuje
Pracownicy 2016-10-27 21:20:43
Jak zatrudniaja nie odpowiedzialnych ludzi bo po znajomosci a nie wyksztalcone osoby to tak wlasnie jest ilu jest takich co jes po studiach i wiedza co z czym na jednej rece by wyliczyl.
Pracownik 2016-10-28 12:23:57
Tyle ludzi w biurze i ciągle bałagan i pomyłki , ludzi robią w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i mam apel do ludzi którzy planuja się tutaj zatrudnic , weżcie się dobrze zastanówcie , a jak zobaczą ze ludzi juz im brakuje na maksa, to może się wtedy cos zmieni ale marna nadzieja to.
asdfg 2016-10-28 12:32:52
Amplus to jest żałosna firma , biedaki i zacofańce
Sortowacz 2016-10-28 21:38:07
W koncu jestesmy tylko ludzmi i pomylki to naturalna rzecz.nich mi ktos powie na jakich warunkach guzik D. Jezdzi w Amplusie.??bo jak on moze to ja sie wybiore po awans jak tacy chojni to moze dadza..
herb 2016-10-29 19:12:43
To po co podpisywaliście, że mogą wam odbić z przyszłego miesiąca ? Trzeba było się zmówić i nic nie podpisywać i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] by wam zrobili a tak to z najbiedniejszych będą ściągać, oszuści i krętacze.
Man 2016-11-01 20:52:55
Nie licz na awans kazdy orze jak moze dyspozytorek dziobie do wladz wyzszych i wolno mu wszystko.ciekawe tylko jak dlugo bedzie jechal na tym wozku
Pracownik 2016-11-06 14:54:08
W przeszłym miesiącu dali ludziom z zlecenia po 9 zł za godzinę bo mieli kontrolę wiec żeby się w papierach zgadzało a w październiku ci ludzie robią po jakieś 5, 6 zł za godzinę bo firma musi odbić to co nadlozyli jak była kontrola. W papierach się zgadza a ludzie w tym miesiącu wezmą ledwo 1 tys zł wypłaty za 180 godz ciężkiej pracy! Gdzie tu sprawiedliwość?! Podwyżka minimalnej stawki godzinowej na zleceniu? Nie w amplusie.. Tutaj nie ma żadnych praw ani przywilejów dla osób na zleceniu. Ale jak firma posmaruje łapę komu trzeba to żadne kontrolę nie są straszne. Juz teraz jest mało chętnych do pracy przy stole. Może dojdzie do tego ze same szychy z powrotem będą musiały stanąć przy stole i zapier""" za tys zł miesięczne!
asd 2016-11-06 15:17:22
Potwierdzam tak właśnie było , banda złodziei , święta za pasem więc proponuję w grudniu L4 może si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obudza
yckm 2016-11-06 17:47:41
Z biur może te nieroby powychodzą do roboty, przecież ich więcej jak ludzi na hali
pracownica 2016-11-07 08:53:06
Dokładnie tak było , to jest banda złodziei i ciągle narzekaja na brak ludzi a sami są przecież sobie winni , i wołaja na "dodatki " a taki termi w kodeksie nie pracy nie funkcjonuje bo to powinny byc nadgodziny za które powinni zapłacic , dla tego nazwali to dodatkami , na zleceniu ludzie za pażdziernik dostana po 1000 zł , żałosne
ja 2016-11-19 09:27:13
Od 1 stycznia 2016 roku najniższa krajowa wynosi 1850 zł brutto. Płaca minimalna w 2016 wzrosła więc o 100 zł brutto w stosunku do płacy z roku 2015, która wynosiła 1750 zł brutto.Dlaczego w Amplus sp. z o.o. jest 1500
pedro 2016-11-19 12:40:19
Dlatego że jesteście niewolnikami XXI w. a właściciele są non stop na wielkich wakacjach jeśli wiecie o co chodzi.
kelweserar 2016-11-19 13:06:42
Mistrzu, zapoznaj się z przepisami. 1500+premia regulaminowa= musi być wyższa niż 1850zł brutto. Tak więc wszystko jest zgodne z prawem w tej kwestii, sam się musiałem doinformować : ) Tak więc jeśli liczycie na jakieś podwyżki od nowego roku bo minimalna wyniesie 2000brutto, to się możecie zdziwić bo wy już tyle macie.
as 2016-11-19 13:57:33
jesli ktos ma załózmy przykładowo 10 zł na godzine to za 180 godzin wyjdzie mu 1800 na ręke , i tyle powinien dostac a nie tak jak jest w amplusie 1500 + premia , a po drugie ile przypadków było takich ,że przy premii się nam cos nie zgadza , po prostu oszukują i dalej będa to robic .
ZawiszaCzarny 2016-11-20 15:34:32
wiem tyle, że następnym razem zwrócę się do inspekcji pracy w Warszawie a nie w Krakowie bo widać że kolesiostwo się szerzy. A co do pana o szwabskim nazwisku ma szczęście że nie odebrałem pierwszy telefonu jak dzwonił do żony po zmianie nocnej. Zastanawiam się jak tłuk z kompleksami którego znam ze szkoły ma takie plecy, że jest na stanowisku kierowniczym a się nadaje ale do tarcia chrzanu i trzepania czereśni. Jeszcze chce nadmienić, że również będę składał do prokuratury zawiadomienie o przekraczanie uprawnień przez pracowników ochrony ponieważ w ich kompetencji to działania ochronne powierzonego im mienia na terenie danego obiektu chociaż i tak do końca muszą wezwać policje bo dalsze działanie może okazać się przekroczeniem uprawnień przez pracownika ochrony bądź zlecenio-biorce ochrony tak jak na przykład badanie alkomatem przez niego bo po pierwsze niema do tego uprawnień tak jak funkcjonariusze publiczni zgodnie z ustawą, nie jest osobą przeszkoloną przez organ porządku publicznego do posługiwania się takim urządzeniem, czy nawet to urządzenie jest zgodne z rejestrem MSWiA i ma wymaganą legalizacje oraz najważniejsza kwestia to na jakiej podstawie dana osoba jest sprawdzana na zawartość alkoholu bo pracodawca tak napisał w umowie lub powiedział że mają takie kontrole przeprowadzać jak najbardziej jest to działanie bezprawne
;/ 2016-11-20 20:22:40
To jest wynagrodzenie brutto.Czyli na rękę mniej. Ci co mają umowę mają ponad 2 tys brutto. Ze zlecenia mają 1800 brutto z czego na rękę jest 1350. I wszystko się zgadza.
tolek 2016-11-22 10:37:06
Ten Pan o niemieckim nazwisku wykonuje tylko rozkazy tych Panów wyżej od siebie którym brakuje odwagi, żeby powiedzieć ludziom coś prosto oczy.
Obcy 2016-11-25 11:27:02
Zgadzam się z Tolkiem w Polsce rynek pracy jest, jaki jest i pracodawcy są, jacy są. Zdecydowana większość z nich to oszczędzający na wszystkim domorośli "biznesmeni", którzy traktują pracowników w sposób nieprzystający do cywilizowanego świata, ale i nie oszukujmy się, nie żyjemy w cywilizowanym kraju i społeczeństwie
Swój 2016-11-25 21:41:11
Jesteśmy cywilizowanym społeczeństwem,żyjemy w cywilizowanym kraju,tylko przebywamy z tchórzami,draniami i oszustami,którzy bogacą się na ludziach,których ograniczają durne przepisy firm,że nie można powiedzieć co się myśli bo "KIEROWNIK"postawi do pionu i fizycznie i psychicznie nie można potem wydolić od ciężaru powierzonej pracy,to są dranie niecywilizowani !
OBCY 2016-11-27 17:13:15
Polak podpiepsza Polaka, poniża , płaci ciulowe pieniądze , wyzuskuje i ty to nazywasz cywilizacją ?, słyszałes gdzie by w polsce w obcej firmie ktos strajkował, żądał lepszego traktowania ? , Niemiec lepiej dba o Polaka niż rodak o swego , ja nie mam na myśli tutaj kierownika ale ogólnie nas wrzystkich ,że dajemy sobą tak miotac nie walczymy o swoje , paru osobą dadza umowy a paru nie i już społeczeństwo (pracownicy ) są podzieleni , w krajach cywilizowanych by to nie przeszło , rok temu pracowałe w Amplusie i pracuje teraz na sląsku w niemieckiej fabryce , Social , płatne nadgodziny, oraz weekendy , swięta wolne, jadalnia z kuchnią bo daja goracy posiłek raz dziennie , wrzystkie umowy o pracę , a Polak ci tego wrzystkiego nie da , a Amplus z czasem ci jeszcze odbierze .
Nie mam nic przeciwko wam , bo wiem jak cięzko jest z praca ale jak nie zaczniecie współpracowac i szanowac się to jako naród daleko nie zajedziemy .
Trzymajcie się i pozdrawiam
Koyot 2016-11-28 22:31:22
To nie Niemcy tylko bardziej Izrael :-P
frodo 2016-11-29 17:29:04
Ludzie więcej odwagi w grudniu wszyscy na L4 a będą was błagać na kolanach
pracujacy 2016-11-29 23:33:42
jasna krew zalewa. mam dzieci, chce pracowac, mam umowe o prace i jak pytam to obok przy stole ci co robia to tez maja. co wy gadacie ze umów nie ma. idzcie na to L4 a zobaczycie co bedzie po swietach, bo to trudno kogos znalesc sie wam wydaje. gebe do pisania maja wszyscy, ale zeby isc i powiedziec co na watrobie jednemu i drugiemu lezy to odwaznych nie ma. prosto w oczy czeba powiedziec co komu na watrobie lezy. jak bedzie takie gadanie to juz na pewno bedzie lepiej. narzekac to mnie tez latwo. pracuje tez bym lezal nie robil i kazal, zeby placili.
chce sie dowiedziec ze sa jakies nagrody na magazynie czasem jakies blendery daja czy sprzety jakies, jak to mozna dostac?
kelweserar 2016-11-30 19:28:27
Przyjedzie więcej pracowników z Ukrainy i nikogo nie będą błagać. Ochłoń.
julik 2016-11-30 21:57:29
To wózkowi niech na l4 idą, zwłaszcza ci z ekspedycji.
andrejew 2016-12-01 09:40:44
A przed świętami w ielkanocnymi to Jacek nie chodził i nie zapisywal na liście w czasie przerwy śniadaniowej , szukał i zapisywal bo ludzi brakowało i teraz będzie to samo , ochłon
kelweserar 2016-12-01 13:07:22
No tu nie zaprzeczę, wtedy by im pozostał tylko płacz.
Andrejew 2016-12-01 17:17:43
więcej Ukraińców? a co było przed świętami Wielkanocnymi ? Jacek chodził jak poparzony po jadalni i płakał ,że ludzi brakuje i pod datami mówił gdzie się wpisywac i teraz będzie to samo , ochłoń "kelweserar", bierzcie ludzie L4
p 2016-12-02 19:22:41
Chcesz wiertarkę? blender? li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Andrejew 2016-12-02 20:03:25
"kelweserar" chce to i to widocznie hahahah :)
zzzzzzz 2016-12-03 10:12:40
Co bedzie po świętach ? , zwolnią ludzi ? a kto im przyjdzie robic za takie gówniane pieniadze , wrzyscy w sąsiednich gminach i dalej wiedza ,że robota cięzka i słabo płatna , ciagle im kogoś brakuje i nie widzę żeby przychodzili jacyś nowi do pracy , była gatka do końca roku dostaniecie umowy , na zmianie D jest 5 czy 6 osób na zleceniu i co wrzyscy dostaną umowy ? , ludzie dajcie sobie spokój , nie dadza umów i tyle , będziecie pracowac na zleceniu puki was nie zwolnią lub sami nie odejdziecie
qwerty 2016-12-03 10:17:25
Ja rozmawiałem z kierownikiem ze swojej zmiany oraz z kierownikiem o niemieckim nazwisku w sprawie umowy i groch o scianę .
wózkowy 2016-12-07 01:21:18
wszystko by było dobrze w tej firmie jak by wyrównali pensje a nie jak jest teraz przydupasy mają więcej płacone a nic nie robią już nie wspomnę o zielonych z kontroli bo to jest już całkowite nieróbstwo nic tylko siedzą w biurze a my nie mamy towaru do załadowania na wysyłkę
zielony 2016-12-07 10:25:17
nam lepiej płacą za siedzenie!
yh 2016-12-07 11:51:52
Dlaczego mają wyrównywać wypłaty skoro tacy wózkowi z surowca mają sto razy lepszą robotę niż ci od załadunków, dodatkowo przychodzą nowi i na start mają tyle co starzy pracownicy bez podwyżek. Gdzie tu sens ?
Xxx 2016-12-09 16:33:37
Poszukujący pracy jako kierowca omijajcie amplus szerokim łukiem, obiecują min 3tys na początek przy czym kierowcy pracujący parę lat nie mogą przekroczyć tej kwoty a jeżdżą coraz wiecej, robiąc ok 10tys km dostaja wypłaty 2800, 28gr za km to kpina przy tym pauzy w samochodzie, Wyjazdy zagraniczne za które są dodatkowe diety tylko dla wybranych..
Gg 2016-12-10 12:33:21
Popieram
Zostaw swoją opinię o Amplus - Niegardów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amplus