logo Amplus

Amplus

Niegardów

Opinie o Amplus

qwerty 2017-02-08 18:42
A dla czego mam nie pisać ? , pracowałem w tej firmie i mam prawo. Ja poróżniam ludzi ???, ja tylko chce uświadomić nowym pracownikom lub tym co zastanawiają się nad podjęciem pracy w Amplusie ,że stracą zdrowie i żeby się poważnie zastanowili nad tym bo będ [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na zlecenie na was czyli na tych co mają umowy bo wy się tam opierda....cie (oczywiście nie wszyscy ale większość z was), i to właśnie wy poróżniacie ludzi bo trzymacie stronę podp....laczy i jebiecie jak te głupki by mieć te wydajność z której [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a macie i tym właśnie poróżniacie ludzi , więc mi nie praw morałów , wiem ,że życie nie jest łatwe ale w części przypadków jest ciężkie tylko dla tego ,że sobie nie pomagamy i sami sobie podkładamy świnie , zwierzęta w Afryce się tak nie zachowują jak wy w tej firmie i to o zgrozo za 9zł , spójrz pierw na siebie a potem oceniaj mnie
Dawna pracownica 2017-02-08 19:42
Zgadzam się , ludzie tam są okropni , pracowałam tam tylko pół roku a zdążyłam się przekonać jacy ludzie potrafią tam być fałszywi
W 2017-02-08 19:56
Calom sobote niedziele przelezalem do gòry [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robie po 8 godzin zarabiam ponad 2 a wy wiejskie glupki po 12 godzin oracie i zarobicie 1300 jeszcze nie zawsze hahahahaha
grzesiek 2017-02-08 20:05
W amplusie pija alkochol a zwlaszcza na zmianie B krzysiek wielo krotnie pijany i na kacu robil tam zamieszanie inni widzieli ale nic z tym nie robili wienc pytam od czego sa kierownicy lub brygadzisci
@ 2017-02-08 20:14
patrzę i widzę że Ty nadal tu pracujesz i jest Ci bardzo żle ? Cóż nie potrafisz mówić ! ale idż do biura i powiedz czego chcesz? może Cię zrozumieją tu tylko rozwalasz sobie system nerwowy
zmiana D 2017-02-08 20:17
Ci co maja tam umowy to nic nie robia a robia za nich osoby ktòre sa na zleceniu najpierw wszystkiego sie ciebie wypyaja a potem chodza podpierdalaja muwia cos o kierownikach cenzura a jak cos to potem im liza dupe nigdzie niema takiego kurwestwa jak tam
D 2017-02-08 20:33
Widzialam jak danka z elko w dalszym ciagu chodza na papierosa i jakos kierownik nic nie robi
Agata 2017-02-08 20:37
To fakt widziałam go wielo krotnie jak byl pijany albo przepity az go trzepalo ale jezdzil wuzkami i nich na to nie ragowal
AN 2017-02-08 20:45
Przeciez tam bardzo dobrze widac kto z kierownikiem ma uklady to ma spokuj tylko musi podpierdalc kogos ze swojej grupy
Janusz 2017-02-08 22:04
Za 9 zl to by jebali nawet i 48 haha
Qwerty 2017-02-09 10:04
I o to mi właśnie chodzi . Wiadomo ,że honorem człowiek się nie naje , no ale ludzie na miłość boską zróbcie coś z sobą
qwerty 2017-02-09 10:09
Już dwa razy pisałem ,że nie pracuję już tam , i nie rozstrajam sobie systemu nerwowego gdyż jestem szczęśliwym pracownikiem innej firmy gdzie przede wszystkim są większe pieniądze , umowa , i ludzie dogadani , a nie to co w tej szmacie Amplus.
qwerty 2017-02-09 10:10
Dokładnie
qwerty 2017-02-09 10:15
No a co kierownik zrobi ?, jemu to na rękę bo Elka pójdzie na fajkę to czegoś się tam dowie i powie gęstemu , a ten ci...l tylko stoi na wózku i pali elektrona a wy jebiecie za 7,50 i podpierdalacie się nawzajem
robot 2017-02-09 15:22
Zmiany A i D to akurat są kryte odgórnie i tam takie przypadki mogą się zdarzać, bo gdyby to się stało na B czy C to od razu głowy by poleciały.
Agata 2017-02-09 20:07
Nie prawda widzialam jak kilkanascie razy kierownik kazal isc krzyskowi do domu bo taki byl naprany ze ledwie na wøzku stał i jeszcze kazdemu ublizal wielki kozak
pracownica 2017-02-11 10:10
AGATA może i tak ale sama widzialam jak Szeląg był naprany jak sodoła po żniwach i słaniał sie na nogach a kierownik nic mu nie zrobił doszedł i powiedział Pawełku idż do domu i niemartw się będziesz mial całe 12godz, zresztą na zm A nie tylko on chleje na nockach jest paru jeszcze.
Boniek 2017-02-11 11:28
A dziwisz sie? Tacy ludzie nie nadaja sie do roboty bo tylko mysla o chlaniu zreszta na wsiach zawsze byla zulownia menel na menelu
PRACOWNIK 2017-02-12 08:29
MYSLE JEDNAK ŻE ZMIANA D TO SAME PRACUSIE A TO ŻE KTOŚ WYJDZIE NA PAPIEROSA TO NIE OZNACZA ŻE NIE PRACUJE MOŻE JESZCZE WIĘCEJ ZROBI NIŻ TY . A TAK SWOJĄ DROGĄ TO ZAZDROŚCICIE ŻE NA ZMIANIE D JEST MIŁA ATMOSFERA WSZYSCY SIĘ LUBIĄ I SZANUJĄ. A TO ŻE SĄ NAJPRACOWITNIEJSZĄ ZMIANĄ TO ZASŁUGA KIEROWNIKA .
Danuta 2017-02-12 10:41
Stachu z kontroli jakosci to tylko lazi spi i zre i tylko mu sadlo rosnie do roboty nierobie razem z ta czarno ona to wg lewe rence
brygadzista zmiana b 2017-02-12 10:45
Na zmianie D jest atmoswera? Bylem tam raz przypadkiem to muzyka grala jak w remizie na dozynkach hahah a ci tak jebali ze siwy dym
Tyson 2017-02-12 11:18
W źyciu nie czytałem glupszego tekstu , właśnie zmiana D Jest najgorsza, każdy każdego ppdpierdala
$ 2017-02-12 13:41
Tak, wyjdzie na papierosa!!!!!!!!!! przecież nie wolno palić, kpiny sobie robicie, taka firma z podpisanymi umowami,certyfikatami Panie Czechowski zrób Pan wreszcie coś ,elektrony oficjalnie na hali przecież to wszystko widzicie i NIC więc palcie sobie bo żadnych konsekwencji z tego nie ma ,teraz tez palą, hulaj dusza piekła nie ma
yt 2017-02-12 14:01
Tak tak... taka firma a traktują ludzi jak śmieci, chyba, że swoich koleżków z hali...
A 2017-02-12 16:39
Ja tez bym mogla tu duzo napisac ale po co jak kierownicy i inne osoby nic z tym nie robia zreszta kto tam pracuje lub pracowal to wie jak jest a zmiana D To najwienksze nieroby ale oni zawsze jak cos to sa pracowici i kierownik ich kryje bo nieraz widzialam
Baron 2017-02-12 16:52
Mi sie wydaje ze oni tam palom zielsko bo tak nieraz mi sie wydawalo po kierownikach i brygadzistach ale nie tylko.
pracownica 2017-02-14 01:53
ta firma to same niedojeby pracownicy robiąco chcą stachura chandluje spirytem tytoniem
Kruk 2017-02-14 22:27
Po poziomie 3 powyższych komentarzy i godzinie dodania stwierdzam że "szlachetne" buractwo że zmiany D postanowiło ogłosić światu swe złote myśli . A po przeczytaniu 80% wypowiedzi na tej stronie zdumiewa mnie siła granatu który oderwał autorów od pługa.
@@@ 2017-02-15 09:33
Ogłosili prawdę , o co ci chodzi ? , ja dodam od siebie jeszcze żeby najbardziej uważać na Elek i Tereske bo one to juz przeginają pałę z kablowaniem zwłaszcza tą druga
buli 2017-02-15 10:27
Jeszcze sie taki nie urodził żeby wszystkim dogodził po co w was tyle jadu
qwerty 2017-02-15 11:51
Bo ludzie chcą pracować w spokoju a nie bez przerwy myśleć czy dana osoba nas podpierdziela , podobno jesteśmy istotami rozumnymi a zachowujecie się gorzej jak zwierzęta bo przeciwieństwie do ludzi one się nie pastwią nad ofiara
buli 2017-02-15 14:24
Jakoś nie zauważyłem żeby się tam ktoś nad kimś pastwił a tym bardziej te dwie osoby wymienione wyżej
qwerty 2017-02-15 16:33
No skoro trzymasz z nimi to jak byś miał co widzieć , a kto z kim przystaje takim się staje
laluś 2017-02-15 18:23
Ty to chyba nie rozumiesz pojęcia "pastwić się"
Qwerty 2017-02-15 19:18
Rozumiem , bo u tych bab i u innych ppdpierdalaczy ze zmiany D nie wystarczy ze raz cie obgadaja czy podpierdziela tylko beda to robic ciagle az odejdziesz z tamtad lub cie zwolnia a pastwic sie mozna fizycznie jak i psychicznie , poczytaj troche
widmo 2017-02-15 21:07
Z tego co zauważyłem to wcześniej pisałeś że już tam nie pracujesz ale bardzo jesteś zainteresowany ty co się tam dzieje więc wychodzi na to że chyba ty jesteś tym największym podpierdalaczem bo się wszystkim i wszystkimi interesujesz a jak nie warto to po co wchodzisz na to forum
Qwerty 2017-02-16 08:31
Nie pracuje tam od roku a jak już pisałem po prostu mnie to interesuje jak się gryziecie , nikogo tam nie ppdjebałem bo po pierwsze nie jestem takim Chamem jak większość ze zmiany D A po drugie W ogole nie zamienilem słowa z kablami
gofer 2017-02-21 11:36
ludzie nie macie co robić ???????????????????????????? amplus jest amplusem tak było w tej firmie i będzie , jedno trzeba im przyznać że wypłaty mają terminowo . podpierdalacze byli i będą pozdrowienia dla fałszywej mordy Darusia.B.
Q &Q 2017-02-21 16:17
Wypłaty terminowo zgadza się , a kiedy ostatnio były podwyżki? pamięta kto (?nie mówię tu o umowach na zlecenie) ,najniższa krajowa ! nie ukrywajmy tu jest naprawdę cięzka praca, zwłaszcza na produkcji Nie rozumiem co to znaczy Amplus jest Amplusem ?Przecież wizytują Amplus wysokie władze państwowe, które powinny wiedzieć jak firma Amplus traktuje i wynagradza swoich pracowników ,ciekawe czy pochwalili się tym?
Ubogi 2017-02-21 19:49
Moim zdaniem wszystkie osoby, które pracują w tej firmie są farmerami bez wykształcenia, które potrafią tylko i wyłącznie podpieprzać się nawzajem. Gratuluje wytrwałości w dawaniu d*py za pół darmo oraz braku własnej wartości. Pewnie żaden z was, no prawie żaden, nie wie o tym, iż wasi koledzy na stanowiskach brygadzisty zarabiają kwoty od 4K wzwyż, a wy dalej robicie za 1,5 K.

Powodzenia farmerzy

Ciąg dalszy nastąpi niebawem .....
Bogaty 2017-02-21 20:05
WOW !!
abc 2017-02-22 21:17
dokładnie farmerzy którzy nie widza świata poza swoja wsią a robiąc w amplusie myślą,że kim to oni nie są ,że nogi boga złapali a tak naprawdę wystaje wam tylko słoma z butów a pod....jąc innych udowadniacie tylko jak daleko wam do cywilizacji , brygadziści mają płatne więcej z tym tez się zgodzę, podp.........ają bo im to pasuje po prostu robicie na nich bo im więcej towaru tym więcej mają premii , a osoba która chciała by walczyć o swoje od razu jest eliminowana poprzez podkablowanie , pseudo brygadzistek oraz kierowników zmian , a podwyżek nigdy nie będzie bo firma miała ostatnio niewypały jeśli chodzi o inwestycje i stratę paru sieci .

ps. ja sie tak czasem zastanawiam , czy szefostwu firmy nie jest wstyd ,że reprezentują poziom dna i pół metra mułu
tre 2017-02-23 21:25
Podwyżek nie będzie z prostego powodu, w tych biurach jest napchane tyle osób, że ciężko się tam przecisnąć i to w każdym dziale od góry do dołu, multum niepotrzebnych stanowisk po układach i wy musicie na tych nierobów robić, więc zapomnijcie o jakichkolwiek podwyżkach.
Up 2017-02-23 21:36
Wszyscy piszecie że buraki ze wsi, farmerzy itd jednak zauważcie ile osób pracuje tam z miasta Miechów, Słomniki, Proszowice. I co? Ludzie z miasta czy ze wsi i z różnym wykształceniem pracują w amplusie wiec nie obrazajcie nikogo jak nie jesteście w temacie.
oli 2017-02-24 12:23
Zgadzam się z powyższym wpisem. Bo jakby nie te buraki ze wsi to mieszczuchy nie miały by co do gara włożyć
abc 2017-02-24 13:27
Tak? a, kogo jest więcej ze wsi czy z miasta ?, odpowiedz jest prosta ... ze wsi , macie po prostu wąskie spectrum widzenia i osobistego rozwoju , gospodarstwa rolne macie odjebane , maszyny , i dopłaty i w dodatku pracujecie i ciągle wam mało a jak przyjdzie pora żniw czy innych pierdół w polu to bierzecie wolne , l4 , czy na dzieci , jak wam nie pasuje pogodzenie jednego z drugim to proszę się zwolnic i zostawić miejsce "mieszczuchom" , myślał by kto jacy wy to biedni jesteście i poszkodowani.
Bolek 2017-02-24 15:32
Walniety jestes
oli 2017-02-24 16:32
Nie nie jestem walnięty. Tylko prawda w oczy kole
uuuuuuu 2017-02-24 19:51
Zajmijcie się robotą a nie wypisywaniem wyżej wymienionych głupot, czytając to żal mi Was... Każdy widzi i WIE co powiedzieć na drugiego tylko u siebie wad nie widać jak tak można się zachowywać . Dajcie po prostu wszyscy spokój i będzie dobrze.
tttt 2017-02-24 23:12
Nie każdy z miasta się nada, bo nie jest nauczony pracy, proste : )
Zostaw swoją opinię o Amplus - Niegardów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amplus