Opinie o FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pogotowia ratunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. w Toruń

Orientujecie się może z jakich przyczyn można ewentualnie nie polecać współpracy? nie rozumiem za bardzo tej ostatniej opinii, ponieważ nie jest do końca wyjaśniona a zainteresowała mnie wstępnie oferta pracy ze strony dla asystenta osoby starszej. Nie mam jeszcze takiego doświadczenia, więc ciekawi mnie jak szkolą taką osobę obecnie

Witam serdecznie, na stronie od początku stycznia jest wystawiona oferta dla kierownika ds. rozwoju biznesu, od prawie roku nie widzę tu żadnych opinii, można wiec prosić o jakiś komentarz względem współpracy? czy warto się w nią zaangażować? Jaka występuje teraz atmosfera na miejscu?

Mateusz

Witam serdecznie. Moje zapytanie odnośnie pracy w firmie FALCK. Robiąc kurs KPP i na Aita uprzywilejowane, mam szansę dostać pracę?

Edward
@Mateusz

A szukają teraz kogoś z tymi kursami? Na jakie stanowisko chciałbyś się dostać? Na stronie firmy widziałem że szukają koordynatora ds. szkoleń i asystenta ds. marketingu i sprzedaży Coś z tego cie interesuje? Jakbyś był na rozmowie to daj znać jak było, ja się zastanawiam.

Mateusz Nowy wpis
@Edward

Chciałbym podjąć pracę jako Kierowca / Ratownik. Dlatego właśnie robię kursy. Problem jest w tym ze praktycznie 70% pracodawców wymaga doświadczenia, lat praktyki. Pytanie gdzie ich nabrać ? Skoro każdy szuka z "doświadczeniem". Stąd moje pytanie, czy jest szansa na prace jako świeży tuż po ukończeniu kursu Ratownika z doświadczeniem jedynie prowadzenia auta typu "bus".. W ratownictwie nazywanym Karetką.

Pracownik HR Nowy wpis
@Mateusz

Dzień dobry, To zależy od zapotrzebowania w danym regionie. Jeśli jest duża rekrutacja a kandydat ma ukończony kurs KPP i uprawnienia do prowadzenia pojazdów uprzywilejowanych, to jest szansa na zatrudnienie bez doświadczenia i wtedy taka osoba uczy się od innych, doświadczonych ratowników. Nie mogę niestety Panu tego zagwarantować. Po uzyskaniu uprawnień proszę przesłać do nas CV, korzystając z formularza na naszej stronie www.falck.pl , zaznaczyć interesującą Pana lokalizację. Będziemy się kontaktować, jeśli będą wolne wakaty.

Czy FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. zapewnia kartę multisportu?

Dział Personalny

Dzień dobry, W Falck korzystamy z karnetów Medicover Sport. Zależnie od formy zatrudnienia karnety są bezpłatne lub z dopłatą.

Ewelina
@Dział Personalny

A aktualnie są jeszcze jakieś inne ciekawe dodatki? Rozumiem, że na uop są te bezpłatne?

Dział Personalny
@Ewelina

Dla osób zatrudnionych w ramach stosunku pracy tak. Jest również abonament medyczny. Oprócz abonamentu i karnetu sportowego jest ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach oraz dodatkowe promocyjne oferty produktowe od naszych partnerów.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Dyrektor Operacyjny? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Czy FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak, choć ilość szkoleń zależy od działu, w którym się pracuje.

Agnes

Niestety wszechobecny mobbing oraz brak profesjonalizmu ze strony osób koordynujących nie wpływają dobrze na opinie o tej firmie. Zarobki najniższe z możliwych. Bardzo duża rotacja pracowników, co już powinno dać do myślenia. Nie warto.

Izabela

Zastanawiam się jeszcze, jak w tym układzie wygląda obecnie Twoja praca, skoro jesteś usuwana z grafiku. Kiedyś w końcu powinnaś świadczyć tę pracę na rzecz Falcka, aby móc ją zachować i liczyć na zapłatę...

Olga

Falck Medycyna poszukują Młodszego Księgowego, świeża oferta i rozważam aplikację. Zastanawiam się jednak jak długo może trwać proces rekrutacji w tej firmie, od momentu wysłania CV do momentu finalnej odpowiedzi. Braliście udział w rekrutacji do Falck?

Markus

Heja. Jak wyglada praca w IT w Falcku w Warszawie? Można się tam nabyć doświadczeń, czegoś się nauczyć?

Co z tym Falckiem?

Czy to prawda, że firma jest w upadłości i tylko grają na pozory? Słyszałem od jednego znajomego, że pracownicy dostali wypowiedzenia.

XYZ
@Co z tym Falckiem?

Totalna bzdura. Firma jest w trakcie reorganizacji, ot co. Ma kontrakty na kilka najbliższych lat, zatem informacja o jej śmierci są przedwczesne.

Mają dobre oferty dla studentów ?

Filip

@ratownik a znalazłeś jakieś oferty ?

ratownik

Czy ktoś z Państwa może wie jak wygląda rekrutacja na transporty międzyszpitalne w poszczególnych województwach na stanowisku ratownik medyczny , był ktoś na rozmowie?Jak to wygląda?Aplikowałem ale cisza.... ???

Rocco

Co tu dużo mówić firma jest fazie zwijania się z rynku. Ratownictwo zostało znacjonalizowane, a centra medyczne będą przejęte przez ubezpieczyciela. Podejmowanie pracy jest więc obarczone dużym ryzykiem.

Maja

@Pracownik, dzięki Tobie na forum pojawiła się dodatkowa opinia odnośnie stanowiska ratownika, które na pewno jest istotnym stanowiskiem w placówce FALCK MEDYCYNA. Możesz przybliżyć, jak godzinowo przedstawia się praca na tym stanowisku? Praca jest na podstawie pełnionych dyżurów zgodnie z ustalanym grafikiem? Czy może jest to praca zmianowa? Rozumiem, że osoba, która chciałaby zostać ratownikiem musi liczyć się z pracą w nocy? Odpowiedz na moje pytania, które zadałam w tym wątku.

Tonik

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i są niezadowoleni.

Nie wiem jak jest w administracji falck ale ja jestem ratownikem pracuje w pogotowiu i nie mam nic do zarzucenia płacą na czas godzin mogę robić ile chęć koledzy są w porządku lekarze tez spoko a jak ktoś nie lubi plotek to niech nie słucha tylko robi swoje pracowałam w innym miejscu to dopiero był pogrom za godzinę pracy to by się zabić dali a lenie nie ztj ziemi bo jak przyszli do pracy to tylko chcieli spać pzdrawiam wszystkich ratowników z falck

Maja

@DELR, co konkretnie działo się w FALCK MEDYCYNA w okresie, w którym pracowałeś w tej firmie? Zachęcam Cię do przedstawienia swojego doświadczenia z tym pracodawcą. Inni użytkownicy forum chętnie zapoznają się z Twoimi uwagami i spostrzeżeniami o tej firmie jako pracodawcy.

Jeśli choć przez chwilę zastanawiasz się czy przyjąć ofertę pracy w tej firmie, to odczekaj chwilę, a na pewno Ci przejdzie. Niekompetencja ludzi, pieniactwo, emocje, wszechobecny bajzel, przerost formy nad treścią, poczucie (zupełnie niepotrzebne) o swojej wielkości, komunikacja oparta na plotce, układy, menadżerowie domorośli, którzy swoją wielkość opierają tylko i wyłącznie na stanowiskach i w końcu szara eminencja z HR, która kręci całym tym biznesem. Kręci tak, że biznes za chwilę się przekręci. Ludzie mili, ale co z tego, jeśli totalnie zarządzanie przez emocje, czyli czasem słońce, czasem deszcz.

Mariusz

.Mam wrażenie , ze Pani ? Pan pracownik była/ jest jedyna kompetentną osoba w tej firmie ? Jesli firma ja straciła to wielka szkoda. Pracuje parę lat . Dobry klimat, mili ludzie . Ludzie pracują latami . Mam nadzieje jeszcze tu popracować .Szkolenia i dopłaty do nauki szkolnej tez są .

Falck Pracownik

Falck jest firmą z bardzo jasnymi zasadami pracy, jeśli ktoś się pojawia jak Pani i tego nie respektuje to trudno dziwić się ...Pani emocjom. Proszę pamiętać na przyszłość ze nie zaczyna się pierwszego dnia od przestawiania wszystkiego do góry nogami.. szczególnie jeśli jeszcze nie ma się pojęcia o biznesie, sprzedaży usług medycznych. Powodzenia.

Pracownik2
@Falck Pracownik

Potwierdzam wszystko co napisał PRACOWNIK (tutaj pozdrowienia dla PANA autora :)) i choć FM myli osoby, nadal nie zmiana to faktu, że konstrukcja komentarza jakie udzieliła Firma na ten wpis pokazuje wszystko, opieranie się na domysłach i plotach, emocjach i niefaktycznym stanie rzeczy słowem zero profesjonalizmu i podejścia biznesowego. A! chodzą słuchy, że Centra Medyczne kupuje Grupa PZU - ciekawe czy zdecydują się na niezależny audyt CM przed nabyciem .... byłoby ciekawie :)

Taco Hemingway

To niesamowite. To co opisał Pracownik, zostało skomentowane przez falckowych pitbulli, swoisty zlot czarownic, którzy są gotowi teraz palić na stosie każdego podejrzanego. Potwierdzacie tylko jak bardzo trzeba się od Was trzymać z daleka. Nie skupiacie się na rozwiązywaniu problemów, a ich podpalaniu, biciu piany. Jakość i profesjonalizm broni się sama, frustracja szczeka głośno.

DELR

Byłem pracownikiem Falcka , na stanowisku i niestety jak czytam to dochodze do wniosku'NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO". Wszpółczuję pracownikom, którzy z różnych względów muszą tam pracować. Potwierdza się, że moja decyzja odejścia była słuszną decyzją. Firmą zarządzana plotkami, pomówieniami, strachem.

Maja

@Taco Hemingway, co możesz z własnej perspektywy powiedzieć o FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. jako pracodawcy? Jakie obowiązki w niej wykonujesz? Uważasz, że warto aplikować do niej w tym momencie? Każda Twoja merytoryczna uwaga będzie cenna dla osób, które rozważają zatrudnienie w tym miejscu.

Maja

@Falck Pracownik, poruszyłeś ciekawą kwestię dotyczącą zasad pracy, które obowiązują w FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. Stwierdziłeś, że są one jasne. Mógłbyś je opisać? Jak Tobie pracuje się w tej firmie? Na jakim jesteś stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O. - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
FALCK MEDYCYNA SP. Z O.O.