logo falck

falck

Opinie o falck

anonim 2011-07-04 01:55:12
Ciekaw jestem co za ochroniarz z falck w dniu dzisiejszym bedąc na imprezie zespołem ŁZY w Młodzieszynie nie posiadajacy doswiadczenia zakresu Bezpieczeństwa imprez masowych i ochrony vip pozostawił bez ochrony wokolistkie zespołu a smiał połuczać ochrone zabespieczajaca ochrone cała impreze masowa zakresu bezpieczeństwa vip gdzie sam jako pracownik waszej firmy nie byłw stanie zabespieczyc bespieczeństwa wokalisce zespołu ŁZY.Należało by się przyjrzec pracownikom ochrony vip i nałożyc nacisk na profesjonalne zabezpieczenie osoby vip bo temu panu to daleko do profesjanolizmu niech firma go doszkoli a opinia idzie na cała firme.DSFokus to firma godna polecenia gdzie pani (usunięte przez moderatora)była zadowolona i wokalistka zespołu ŁZY i zespół był zadowolony z profesjonalnej obsługi imprezy masowej.Mojm zdaniem jako obserwator bedący uczestnikiem tej cyklicznej imprezy jestem zadowolony z firmy DS Fokus pełnego profesjonalizmu zakresu bezpieczeństwa imprezy.A wasz pracownik niby zabezpieczajacy gwiazde wieczoru nie ma pojecia zakresu bezpieczeństwa vip on pracuje u vipa a nie vip u niego to jest ta różnica zrobcie coś z tym!!!!
Zostaw swoją opinię o falck - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie falck