Poltrop

Częstochowa

Opinie o Poltrop

dominek 2014-07-18 19:25:20
robie u rycharda w brygadzie ,on wzial 2100 za czerwiec a brygada od 1450 do 1700to chyba niezle. jak wszyscy tluka metry to i jes kasa.A ty nowicjusz nie pchaj sie do roboty bo cie kolesie z brygady wyleja bos jeszcze nie zaczal a juz plujesz
Oszukany 2015-07-20 22:34:49
Masz racje nie lubiana Lepiej daj sobie spokoj z tą firemkę. W dobrych latach było 80 ludzi a teraz max 20(usunięte przez administratora)
murarz krzychu 2015-07-27 14:59:17
pracuje w poltropie 7 lat .od 4 lat jestem brygadzista.roznie jest ale jak brygada jest rowna to i wychodzi sie na swoje.biuro niertaz przysyla ludzi niesprawdzonych jedni chleja inni nie umia robic klinkieru a pozniej narzekaNIA ZE MALO KASY. Moja rada jak chcesz robic i znasz robote to przyjezdzaj firma placi zusy podatki wszystko legal spimy w gitach nowi na zleceniach tez maja placony zusik.
nowy 2015-08-19 22:26:48
Robie tu od maja. robota z metra. Trafilem do dobrego brygadzisty.dzieli kase sprawiedliwie. Gonia za wodke Podpisujemy zobowiazanie za na budowie zakaz picia nawet piwa. Ale w sobote sie troche wypije - literek na glowke. Robilem na czarno w niemczech to sie czesciej bylo w domu a z belgii raz na dwa miesiace.co ten oszukany pisze ze robi 20 ludzi po urlopie wracalismy i jechalo 8 brygad a z tego slysze robia tez w luksemburgu.
panicz henryk 2015-09-02 12:05:28
@NOWY i dobrze że gonią, wódka i inne alkohole, szczególnie te mocniejsze , powinny być zakazane na zakładzie. ja chcę iść do nich do pracy się zatrudnić jako cieśla szalunkowy i nie wyobrażam sobie żeby w miejscu pracy pojawiał się alkohol i mnie roizpraszał. ale fajnie że piszesz że chociaż z wynagrodzeniem nie ma problemu i jest ucziciwie
nowy 2015-09-12 12:24:48
wpisuje sie drugi raz. Po urlopie wrocilismy w sierpniu w brygadzie jest dwoch nowych bo firma dwoch zwolnila bo brygadzista nie chcial z nimi robic.Jeden to robil 2 metry klinkieru a powinien 5- 6 na dniowke.Ale na szczescie brygadzista dal mu kase za tyle co zrobil.JAK KTO umie robic i chce robic to niech przyjezdza ale nie radze jechac flaszkowym
krzycho 7 lat w tej firmie 2015-09-27 14:09:33
nareszcie firma wpadla po rozum do glowy. wrocilo do poltropu troche starej wiary i koncza sie narzekania. Robili w roznych firmach i mowia ze , . Wszedzie trza robic a niektorzy czekaja na kase do dzic
raom 2015-10-02 15:57:35
cieszę się, że wszytko wraca na dobre tory jednak! poza tym ta firma to od dawna zajmowała się budowlanka, tylko widocznie trafiła teraz na troche gorszy okres a to jednak wiele wyjasnia tak naparwde. Czekam jeszcze na koemnatarze od Was jak to wszystko naprawd wygląda jednak. Pozdrawiam prcowników.
2w3e45t6y 2015-11-01 19:35:29
to skoro tak bardzo poprawiły się tam warunki w firmie Poltrop, to może warto spróbować u nich podjąć pracę, teraz mają ogłoszenie dotyczące pracy murarza w Belgii, Francji i Luksemburgu, pisali że oferują atrakcyjny system wynagrodzeń, bezpłatny transport i zakwaterowanie,stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy.
pomocinik z francuskim 2015-11-25 09:08:23
glowna choroba na eksporcie jest chlanie wody.z tego sa najwieksze problemy Ale jak jest brygadzista niepijacy to i jest dobra kasa.bo bo nie widze skacowanego bryg. na budowie.Teraz robie w brygadzie gdzie brygadzista popija z ludzmi i juz go nie szanuja klotnie i awantyry. Z mieszkania zrobili obore. A nikt nie chce donies do biura.
fonter 2015-11-25 13:17:21
Hej, a może jest tutaj ktoś na forum, kto pracuje jako Murarz w Poltropie, bo akurat szukają, praca może być w Belgii, Francji i w Luksemburgu. Ich główne wymaganie prócz znajomości murarki to ubezpieczenie społeczne, zdrowotne w Polsce min. 30 dni przed dniem podjęcia pracy ( np. umowa o pracę, zlecenie, KRUS, rejestracja w Urzędzie Pracy). Ktoś wie jak ze stawkami, bo zakwaterowanie jest bezpłatne.
jankowalski99 2015-11-25 15:33:28
Pracowałem kiedyś jako pomocnik. Musisz mieć od miesiąca ubezpieczenie, dojazd do Belgii, codziennie do pracy i mieszkanie gratis. Zarobki zależą od ciebie, brygady i brygadzisty. U nas na początku było nieźle, póki nie było klinkieru. Na klinkierze pojawiły się problemy bo brygada z wyjątkiem brygadzisty nie miała o tym pojęcia, Było stawianie muru i demontaż. Ogólnie nie narzekałem. Miałem jeszcze raz jechać w tym roku, ale miałem wypadek w Polsce 2 tygodnie przed wyjazdem. Myślę pojechać po nowym roku jak mnie wezmą.
pawco 2015-11-27 21:04:33
@jankowalski99 a co jaki czas zbieraja ludzi do pracy, ty wyjezdzales tylko na sezony czy maja rekrutacje pracownicza w ciagu całego roku bo i mnie to tez interseuje
jankowalski99 2015-11-28 13:23:57
@pawco. Rekrutację mają cały rok. Najlepiej zadzwonić i pogadać. Mnie udało się wyjechać od razu. Niektórzy musieli czekać.
hgfd 2015-11-30 00:07:03
@fonter ja tam uważam że warto jest podjąć pracę za granicą, ponieważ zawsze to są wyższe zarobki niż w kraju no i można sie podszkolić z jezyka obcego
marcia 2015-12-02 03:11:45
@hgfd najważniejsze, że praca za granicą nie musi się wiązać z wysokimi kosztami utrzymania, bo firma zapewnia zakwaterowanie i bezpłatny transport, więc dbają zdecydowanie o ludzi.
Robert 2015-12-12 13:19:56
@marcia to prawda, bardzo dobrze, że nie trzeba płacić za kwaterę i transport do pracy. Ogromny plus. W mojej poprzedniej pracy, też za granicą, musieliśmy opłacać sobie wszystko sami, przez co do kraju nie przywiozłem ta dużo pieniędzy jak bym chciał... Więc to ogromny plus!
brygadzista krist 2015-12-26 11:12:47
kieruje brygada quarignon 14 murarzy trzech nie nadawalo sie od poczatku i musioeli zjechac przyjechalo 2 i tez barachlo. W biurze mowia ze przyjezdzaja na rozmowy slabi fachowcy, chwala sie na rozmowie kwalifikacyjnej ze umia wszystko a jak stana namurae to cegla im lesi z reki. Najlepiej mi sie pracuje ze starymi poltropowcami
pawco 2015-12-28 18:26:00
to swietnie mam taki zamiar zadzwonic jutro jak mi sie nie uda to napisac maila, nie jestem taki jak pisze @brygadzista krist, mam doswiadczenie 10 letnie glownie za grnaica
pracujacy szusty rok 2016-01-10 11:46:10
po raz czwarty bylem na imprezie wigilijne w biurze poltropu. bylo nas 6osob z belgii i pracownicy biura , ochrony i auto handlu.ze 35 oso gral zespolz piosenkarka tance. wybieralismy tez miss tanca. (usunięte przez administratora) . pisze o tym aby pokazac jak sie szanuje dobrych pracownikow.aha bym zapomnial kazdy dosta prezent .do domu. na tym spotkaniu wg prezesa byli najlepsi pracownicy.jak dobrze robicie to przychodcie do tej firmy jest git
ja wiem 2016-01-10 16:39:52
Nie wiem czy wiecie, ale obecnie poszukują murarzy, kierowców na autotransporter typu Lohr w Belgii, Francji, Luksemburgu oraz pracownika biurowego i specjalistę ds. marketingu w Częstochowie.
jowitka 2016-01-14 02:24:55
muszę powiedzieć mojemu kuzynowi o tej pracy na stanowisko kierowcy na autotransporter typu Lohr, bo właśnie czegoś takiego szuka, a ta agencja zapewnia legalne i stabilne zatrudnienie :)
alfa 2016-01-17 17:42:40
@Nie pijak jak dla mnie taki warunki są satysfakcjonujące. a do tego podobno dają bezpłatny transport i nocleg w ludzkich warunkach. mam małe doświadczenie w murowaniu więc chyba spróbuję.
frugo 2016-02-02 11:46:02
skoro firma nie oczekuje wielkiego doświadczenia @alfa, to pewnie- próbuj. Warunki wyglądają korzystnie, ale na razie nie widzę żadnej oferty niestety.
kondio 2016-02-04 12:59:44
frugo, byc moze prowadza jakas wewnetrzna rekrutacje chociaz watpie. Brak nowych ofert tez swiadczy o tym ze nie ma zbyt duzo rotacji, co jest akurat dobra informacja.
stas 2016-02-18 18:12:15
@kondio mogliby prowadzić rekrutację gdyby się rozwijali. Mnie szczególnie interesuje praca jako inżynier budowy. Takie mam wykształcenie i chciałbym zrobić uprawnienia, a z tą firmą jest to możliwe
Sylwia 2016-03-20 21:50:57
to śmiało próbuj @stas. Nie wiem, czy to możliwe, ale wpadła oferta na sprzątaczkę biurową i zastanawiam się czy to jedna i ta sama agencja czy zbieżność nazw
mirek 2016-03-22 14:14:17
... jeśli ktoś chce pracować w ochronie to omijajcie tę firmę (usunięte przez administratora)
flirt 2016-04-01 22:34:06
Posiadanie odpowiedniego wykształcenia stanowi oczywisty wymóg do spełnienia, bo ma to swoje odzwierciedlenie w zarobkach czy warunkach zatrudnienia w firmie.
erfg 2016-05-07 13:52:35
@filrt no nie ma sie co dziwic w sumie tak to jest jednak na kazdym stanoiwsku :) ze chcac tego wyksztalcenia
murarz 2016-05-16 20:41:45
napiszcie chlopaki jak z tymi zarobkami jest rzeczywiscie,bo planuje podjac tam prace
bodek 2016-05-29 11:12:31
Robie w poltropie 6 rok i kasa zawsze na czas.Problem to mlodzi ludzie ktorych biuro przysyla, Malo robia i chyba sie ucza a sa roszczeniowi. ale to problem szefa. konkurencja dla naszych firm w tym i dla poltropu sa firmy z Rumuni i prtugale. biora robote za 20 -30% mniej a i ludziom tez sie oplaci. jak rumun zarobi 900 euro to jest zadowolony, nasi za ta kase nie beda robic i slusznie.Mam kolege w niemczech i tam to samo
fvb 2016-06-15 21:56:21
@murarz no ale to zalezy o jakie stanowisko pytasz :)
koles 2016-06-19 09:20:03
teraz szukaja ludzi do francji. czy ktos wie jakie daja warunki. czy trzeba placic za mieszkanie, ostatnio bylem z firmy z warszawy w belgii i potracali 370 euro.
koles 2016-06-19 09:21:18
koles 2016-06-19 09:22:11
maja 2016-06-19 10:31:13
moze problem tkwi w tym,ze nie ma kto nauczyć tych młodych ludzi? nie szukajcie winy w nich tylko wescie moze sprawy w swoje rece
murarz 2016-06-27 17:52:25
nie jest zle,mieszkanie i dojazd Cie nie intetesuja...
87tydf 2016-06-27 18:08:25
teraz to do Luksemburga szukaja pracownika do dociepleń mile widziane znajomość języka francuskiego. - ocieplanie budynków- praca w brygadach pięcioosobowych. - odpowiedzialność
murarz 2016-07-25 16:55:15
niech szukaja frajerow
murarz 2016-07-26 17:08:47
ciekawe kto im bedzie robil za 1000euro
gość 2016-07-26 18:42:51
Pewnie, że jest odpowiedzialność @87tydf, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać?
murarz piotrek 2016-08-04 15:05:10
Zjechalem na urlop z luksemburga. duza budowa Od lutego okladamy klinkierem. W czerwcu w brygadzie kristofa wzielismy po 1300 euro za 2.5 tygodnia pracy. A wiec chyba niezle. Ale jest 2 pieniaczy w brygadzie co nie szybko robia ale papierosek i obgadywanie brygadzisty ze za duzo bierze dla siebie
denis 2016-08-04 19:09:26
Siema wszystkim. Jest tu ktoś kto może mi pomóc w zakresie ofert pracy? Szukam u nich jakiejś tymczasowej pracy ale nie widzę nigdzie ogłoszeń gdzie szukać
romek do denisa 2016-08-08 13:02:41
tu daja od razu umowe o prace ale musisz sie wykazac ze jestes dobrym na klinkierze lub na kladzeniu crepi, bo kazdy polski murarz to buduje z kazdego rodzaju materialu. zglos sie na rozmowe ale pryniesc adresy firm gdzie robiles bo sprawdzaja co jestes za ziolko
pawco 2016-08-09 11:30:39
Z tego co widziałem @denis to na razie jest oferta ale do nich do biura do Częstochowy na pracownika biurowego z językiem francuskim więc może będą jakieś nowe miejsca pracy i nowe kontakty niedługo
murarz do denisa 2016-08-14 12:13:00
szykaja murarzy i na klinkier i silikaty i na crepi zglos zie i jak jestes dobry to pojedziesz od razu. SZUKAJA TEZ DO DIURA I MARKETINGU Z FRANCUSKIM A LE MUSI TO BYC OSOBA OPERATYWNA. MOWILA MI KADROWA ZE SA DWIE TLUMACZKI ALE TYLKO TLUMACZA I NIC WIECEJ.. POLECZM POLTROP, TAK JAK NAPISALEM WCZESNIEJ
Igore 2016-08-14 13:24:33
@pawco ale Ty nie rekrutowałeś się na to stanowisko? Ciekawi mnie, czy firma weryfikuje znajomość języka obcego (w tym przypadku francuskiego) podczas rekrutacji?
nowy 2016-08-15 09:38:13
zle nie jest, ale mogloby byc troche lepij. wszystko zalezy od brygadzisty
maja 2016-08-15 09:43:22
chyba tak, bo caly czas to ogloszenie widze ,ze jest aktywne, wiec nie znalezli do tej pory nikogo ktoby spelnial ich awrunki? przeciez to nie duze wyamagnia
Zostaw swoją opinię o Poltrop - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poltrop