Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Philipiak Polska

Pracowałeś w firmie Philipiak Polska i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-05-07 02:20:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca stresująca, nierozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako niska
Atmosfera i ludzie tam pracujący są w porządku .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
nie można negocjować, podstawa plus bonusy

Najbardziej nie podobało mi się w Philipiak Polska:
sztywne godziny pracy
zdjecie uzytkownika
OLO - 2011-09-02 11:18:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
(usunięte przez administratora) xDD haha zal mi cie!!!
zdjecie uzytkownika
była pracwonica - 2012-06-21 23:35:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
OLO - 2011-09-02 11:18:55

chyba komuś zal [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciska xDD haha zal mi cie!!!
Panowie kierownikowie za mało Żalu, (usunięte przez administratora). :)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-24 13:04:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
To jak w końcu jest z tą pracą w firmie Philipiak Polska? W jakich dniach się pracuje? Po ile godzin i jaka stawka za godzinę? Da radę wyciągnąć 3 z przodu, jak się przyłożę i będę brał nadgodziny?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Philipiak Polska

Twoj email:
Wiadomość: