Philipiak Polska

Opinie o Philipiak Polska

Mała 2011-02-28 22:57:24
Hej. Zastanawiam sie nad pracą jako prezenter. Możecie mi napisać jakie dają warunki? Jest podstawa? Jakie zarobki?
NIE POLECAM! 2011-03-10 16:27:12
To prawda! Musisz sobie opłacić asystenta, noclegi, jedzenie, paliwo itp. plus oczywiście ZUS i inne rzeczy związane z własną działalnością, potem jeszcze kupić sprzęt prezentacyjny, jak korzystasz z firmowego samochodu to za niego zapłacić. Jak dobrze sprzedajesz, możesz dobrze zarobić. Oczywiście jak dadzą Ci pracę, czyli przydzielą prezentację, bo z tym też może być różnie - jedni mają po 10 prezentacji tygodniowo, inni 1 na miesiąc. Jak się podlizujesz, integrujesz, jesteś krewnym czy znajomym królika, pieprzysz się z kimś z biura czy żyjesz w jakiejś innej komitywie, z pewnością masz łatwiej. Bzdurne zapisy w umowie o milionowych karach za różne rzeczy i czeki in blanco mogą sobie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wsadzić, bo w świetle prawa nie są wiążące, jeśli i oni nie wywiązują się z umowy. A tak w ogóle, to wyprali mózgi ludziom, którzy tam lub dla nich pracują!!!
PH 2013-04-03 13:41:15
Widać jesteś bardzo kiepskim "prezenterem" i nie narzekaj bo to Twoja wina że nie sprzedajesz..
nie sprzedajesz = nie masz pracy proste
zamiast narzekac to jedz zobacz jak robia to profesjonalisci..
HARPEN 2013-04-03 13:43:05
Ja pracuje w PHILIPIAKU i jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko trzeba sie wziac za robote i robic swoje, naprawde mozna niezle zarobić
kundi 2013-05-22 14:01:05
napisz więcej szczegółów, jakie koszta ponosi się na starcie, ile mozna zarobić
gacek 2014-02-10 18:49:27
torun najgorszy odzial w polsce pod wzgledem trakowania personelu zarobkowego czyli pracownikow! dziwne ze warszawa jeszcze trzyma nadzur ktury nawet z grafikiem sobie nie radzi. karzdy dostaje inna umowe róznie spreparowaną wiec jezeli chcieli byscie tam pracowac to morzecie sobie tylko nerwy popsuc i zarobic co najwyzej na dojazdy! zastanowcie sie dobrze czy warto sie pakowac w takie bagno pozdrawiam
Annq 2014-06-13 09:15:13
jestem w szoku, że można traktować pracowników w ten sposób, przejdę się na rozmowę zapytać panią/pana jak zapatrują się na takie oceny! Przecież to się w głowie nie mieści, a firma promuje się jako "profesjonalna i prestiżowa" :/ ciekawe w którym miejscu
kowal.p 2014-06-16 11:00:17
(usunięte przez administratora)tak nie da się żyć a co dopiero pracować, widzę, że handlowcy nie mają łatwo, te kary skutecznie mnie odstraszyły :/fakt, że o pracę nie jest łatwo, ale to co tutaj przeczytałem przechodzi ludzie pojęcie, nie dajcie się ludzie! nic nie jest warte takiego traktowania!
Justyna 2014-06-17 11:53:17
ta firma ma kilka oddziałów? jestem zaproszona na rozmowę do warszawy, teraz przynajmniej wiem,czemu rekrutacja była ukryta, w firmie z taką opinią pracować nie zamierzam.
filip 2014-06-25 15:25:02
czemu nikt nie zareaguje, to co piszesz jest wstrząsające, to straszne, że jakaś firma stosuje takie praktyki, dzięki temu co tutaj przeczytałam wiem, że nie warto aplikować o rozmowie kwalifikacyjnej nie wspomnę. Życzę powodzenia, mam nadzieję, że uda się od philipiaka uwolnić raz a na zawsze!
kiwi 2014-06-30 15:00:22
mocne słowa... ciekawe, że firma pod przykrywką profesjonalnej i rzetelne(usunięte przez administratora), nic dziwnego, że co jakiś czas można natknąć się na ogłoszenie o pracę, w którym poszukują handlowca.
romek 2014-07-02 13:39:39
szkoda, że admin wyciął wypowiedź, mogę się domyślić, co było w tym ocenzurowanym zdaniu, firma niekompetentna, praca tam nie ma większego sensu, szkoda marnować czas i siłę
Ona 2014-07-29 23:44:54
To prawda.Jestem przedstawicielką podobnej firmy i ostatnio miałam okazje w Krakowie w jednym z hoteli rozmawiać z mròwkami Philipiaka.To co ta firma z nimi robi to porażka,są załamani,znerwicowani,wyczerpani psychicznie i fizycznie.Nie sprzedają to nie mają na życie.Dziękuję mojemu szefowi za takie warunki pracy jakie mam!!!
qweerty 2014-08-21 12:18:43
Ja pracuję na słuchawce. Ostatnio poranna zmiana miała 40 minutowy alarm ppoż, na drugi dzien zawiesił się na tej samej zmianie system na około godzinę. (usunięte przez administratora). Zdecydowanie nie polecam pracy w Philipiaku.
RQ 2014-09-26 16:58:55
Popieram w 100%
Syf na maxa.
abc 2014-11-28 08:45:23
Po roku pracy mogę stwierdzić że to co było kiedyś a teraz to niebo a ziemia. Atmosfera zmieniła się na gorszą. Pracownicy są traktowani jak roboty, premie są ale uznaniowe. Jak ktoś chce pracować sumiennie i codziennie to niech idzie na życie coś zarobi ale na premie niech nie liczy. A dzwonienie do ludzi samo w sobie nie jest złe po czasie można się przyzwyczaić. Ale tak jak wspomnialam atmosfera w pracy jest ważna bo to też przekłada się na rozmowy z klientami a jak ciągle mówią że mało, mało i mało, traktują jak zwykłego studencika(usunięte przez administratora)można się naprawdę zniesmaczyć i nastawić negatywnie. A ciągłę krążenie i przechadzanie się między stanowiskami wyżej postawionych pracowników, pilnowanie, stanie za plecami jest dowodem na to że dla nich jesteśmy niepoważnymi ludźmi. Kto chce to będzie pracował, nie trzeba go pilnować, nie jesteśmy dziećmi. Myślę, że bardziej by się sprawdziło gdyby inwestowano w starych pracowników którzy są dobrzy w tym co robią a nie zatrudniano ciągle nowe twarze, które ciągle trzeba szkolić.
HEHE 2014-12-15 11:43:03
Profesjonaliści, którzy nie potrafią poprawnie pisać. Śmiech.
kinia 2015-02-13 17:58:50
Wiem, że w swojej działalności Grupa Philipiak kieruje się społeczną odpowiedzialnością. Produkty tej firmy cieszą się wielkim powodzeniem od 12 lat. Na gorsze może w jakimś stopniu coś się zmienia pod względem finansowym bo przecież wiadomo jak jest na rynku, a co za tym idzie pracownicy mają mniejsze wynagrodzenia lecz myślę że i tak nie maja na co narzekać
KRZYSZTOF 2015-04-22 22:48:11
zapraszam do nas za 1,5 godziny pracy do 1500 zł więcej info (usunięte przez administratora)pozdr
Tygrys 2015-07-05 02:32:07
Philipiak to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] namawiający emerytów, rencistów na kupno garnków i innego badziewia, emeryt, rencista kupujący te badziewia ma później problemy ze spłatą,wzięli by się do uczciwej pracy anie do oszukiwania ludzi i żerowania na ich pieniądzach.
ded 2015-11-16 20:05:25
Nie pracujcie tam, byłam na spotkaniu na początku mi się podobało,możliwość awansu, promowanie zdrowego stylu życia, co lubię i mnie interesuję. potem specyfikacja rozmowy z klientem to już byłam negatywnie nastawiona ,w cukrowni jest mniej słodko,a na końcu dopiero okazało się pensja 6.70 za godzinę brutto,a 10 zł brutto to dla studentów w ogłoszeniu o pracę tego nie zaznaczyli.
Tania siła robocza!!!!!!!
niki 2015-11-25 22:12:56
witam masakra jak zostałam potraktowana ja wraz z moja córka przez panow prowadzacych pokaz w jarosławiu w dniu 25.11,2015 w ADM panowie naskoczyli na nas ze nie powinnysmy przyjsc z dzieckiem , krzykiem normalnie nas wypłoszyli z lokalu ja poinformowałam panow iz zgłosze ten fakt do siedziby a oni w zamian mnie poinformowali iz dostana jeszcze za takie cos premie masakra jednym slowem panowie sa chamscy bezczelni i ordynarni wyzywali nas od nienormalnych i ze mamy adhd no ludzie jednym słowem masakra
Rafi 2015-12-22 01:08:03
Praca w całej Polsce według cotygodniowego rozdzielnika , od miasta do miasta
byly 2016-01-17 22:04:01
Jezeli lubisz wloczyc sie z swoja kase'sam oplacac wszystko, w zamian za zaszczyt prezentcji w miejscch roznych i wpedzac sie w kompleksy bo zle cos zrobiles,to robota dla Ciebie
Znajomy naciągniętego 2016-10-01 00:22:12
Nie masz skrupułów w naciąganiu staruszków na kredyty to wal jak w dym. "Praca" dla ludzi bez sumienia i nie patrzących rano w lustro. Na początek naciągnij swoją rodzinę. Potem dalszą. Tylko jak się zerwą kontakty to się ni zdziw.
kubaa 2016-10-01 13:20:36
no wlasnie masz racje te oferty pracy caly czas wisza
Zostaw swoją opinię o Philipiak Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Philipiak Polska