Centralny Dom Maklerski Pekao S.A.

Opinie o Centralny Dom Maklerski Pekao S.A.

admin 2015-08-20 20:17
Macie doświadczenie w pracy w firmie Centralny Dom Maklerski Pekao S.A.? Jak wyglądają warunki pracy i ścieżka awansu? Napisz swoją opinię!
maja 2016-08-11 23:25
A jaki tam były warunki zatrudnienia i zarobki?
mara 2016-09-13 23:43
Ja aplikowalam na dyrektora regionalnego ale się nie dostalam. Podobno kogoś z wewnątrz wzieli. Ktoś powie ile straciłam może nie ma nad czym się rozżalać.
mara 2016-09-13 23:46
a ile dawali?
gdre 2016-10-03 14:04
@Wtyk tak tak jest to prawda w Niemczech masz racje na tokarza albo wlansie pomocnika tokarza napisali ze do zadan takiej osoby nalezy miedzy innymi obsługa tokarki CNC przy produkcji seryjnej (bez programowania) , dobór i obsługa urządzeń pomiarowych
bili 2017-07-06 08:00
Drodzy po przejeciu PZU przez nowego Prezesa wspanialego menedzera w koncu, w takich instytucjach jak CDM Pekao oraz Dom Maklerski Pekao dalej Zarzady takie same, a wizerunek tych firm tragiczny, kara za doradztwo inwestycyjne oraz zapis przez KNF na liscie ostrzezen powoduja iz firmy nie sa dobrym wizerunkiem i osoby w zarzadach tych firm powoduja slabe lub bardzo slabe zaufanie do tych instytucji.
Groza tym firmom potezne odszkodowania od klientow. Panie Michale porzadki letnie......mocne ciecia, oj bardzo mocne ciecia by sie przydaly. Dla poprawy wizerunku......
bili 2017-07-06 08:01
Dominika 2017-08-23 14:19
@bili a Ty z jakiej perspektywy dodajesz tą opinię? Pracujesz w Centralnym Domu Maklerskim Pekao S.A.? Czy jest to jakieś wyższe stanowisko, że wiesz o problemach w strukturze? Ktoś ma takie same spostrzeżenia? Ważne, żeby to potwierdzić, bo na forum musi być wiarygodność.
Mario 2017-09-06 18:33
Podobno 8 tyś na rękę + premia
Dominika 2017-09-14 11:13
@Mario generalnie stawka jest spora. Jednak kwestia pieniędzy jest bardzo osobista sprawą i dla każdego inna suma może być satysfakcjonująca.
Zostaw swoją opinię o Centralny Dom Maklerski Pekao S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centralny Dom Maklerski Pekao S.A.