Łukasz Milczarek Rubisco Audit

Opinie o Łukasz Milczarek Rubisco Audit

lopez 2012-08-21 13:46:11
Mnie przysłali umowę, kwestionariusz, papiery, napisałem sie ze cztery godziny ankietę, ołazilem sie po firmie jak głupi udając zainteresowanego a żadna kasa mi na konto nie wplynęła.
Moim zdaniem to ściema i szkoda czasu i pieniędzy na dojazd i wypełnianie ankiet, za 20 zł niby tylko ze tej kasy nie widać. Wogól niecg sobie głupich szuka gdzieś co mu będ łazić i pisać za 20 zł gdzie indziej.Praca dla naiwnych, 20zł za lipiec i już sierpień i nie ma. Cały dzeń straciłem. Jak ktoś chce dla hobby sobie pisać to jest okazja wydać na dojazd i telefon. A dostać(usunięte przez administratora)
ja 2012-08-23 11:44:47
Niezadowolenie może potęgować fakt, że proponowane wynagrodzenie 20 zł, czyli około 5 euro, to w Reichu miałem za godz opierania się o widlak 8 na godz, i gdzie ta kasa jest, przysyłają nowe zlacenia za 20 zł o jakiś (usunięte przez administratora) żyrandol mam łazić i się pytać a gdzie kasa za poprzednie będzie drugi miesiąc jak nie wypłacili, więc niech się wali (usunięte przez administratora), i spółka bo więcej jak nie zapłaci to będzie miał takich komentarzy, bo nikt przy zdrowych zmysłach za paczkę fajek nie straci dnia całego a gdzie opłacić internet, sam znaczek 2.50, bilet na MPK dwie strony i drukowanie ankiety, nie mowię o czasie idiotów sobie szukaję i tyle. Niby gdzie to 20 zł jest, powinno być po wykonaniu usługi na koncie, a nie ma miesiąc. W (usunięte przez administratora) niech się całują bo mnie się nawet nie chce odpalać auta tam pojechać i im wpierd. za 20 zł to nawet mi się nie chce pierdnąć, zebym je jeszcze widział na koncie albo gdzie... i takich opinii będzie więcej bo jestem na nie i to szkoda czasu na (usunięte przez administratora) o szopenie i dopłacanie do czyichś interesów.
ja 2012-08-23 12:07:17
do wyboru masaż zyrandol albo BMW, mystery klient.
a kiedy Kasa? W grudniu po południu??? I to jaka, żeby jeszcze była to bym polazł, ale chyba nie próbuję niczego ośmieszyć, abw tym sie nie zajmie, pewnie bo kto by sie (usunięte przez administratora) o dwie dychy procesowal.
nie 2013-01-17 22:06:15
witam
Czy ktos cos wie nowego nt tej firmy, zapisalem sie na stronie i przysylaja mi propozycje zlecen to do sklepu z drzwaimi to do miesnego wtf?
az 2014-08-30 19:41:00
W OBOP - ie też do bani. Ankieta wykonana w kwietniu a kasa dopiero w sierpniu i to denna. Nie dakcie się w to ... wciągać.
Kordian 2015-10-13 12:11:03
ja jestem zadowolony. Dostałem kartę z limitem na zakupy, wynagrodzenie za taką pracę jest dosyć dobre. Ankieta w porzadku nieduża.
fil 2016-05-18 19:24:49
tylo kto obecnie z czegoś takiego korzysta... nieliczni
Zostaw swoją opinię o Łukasz Milczarek Rubisco Audit - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łukasz Milczarek Rubisco Audit