Domowe Inspiracje.C.H. ALFA

Olsztyn

Opinie o Domowe Inspiracje.C.H. ALFA

Anonim 2009-11-21 20:47:50
Wykorzystuja tam ludzi, bardzo malo placa, a wymagaja nie wiadomo czego! caly czas kogos zwalniaja, a kierowniczka-masakra!
ja26 2010-02-02 11:41:09
To prawda, nawet najnizszej krajowej nie zarobisz, zapomnij o jakimkolwiek szacunku, falsz i obluda jest na porzadku dziennym, pracowalam tam dlugo i zdazylam wszystko poznac....stosuja tzw 3 dni probne bezplatne, ktore nie sa zgodne z prawem, takim sposobem zapelniaja sobie grafik, nie do pomyslenia co tam sie dzieje...
ktoto 2010-03-05 21:08:00
hehehehe, dobre, o tym sklepie to juz chyba kazdy slyszal, olsztynscy"biznesmeni" hahahahahah
smallow 2016-04-23 10:29:25
anonim, jeżeli ktoś się stara to prędzej czy później zostanie mu to zaproponowane. Nie wiem jak długo trzeba czekać, bo ja po 2 miesiącach zrezygnowałem - to zupełnie nie dla mnie. Dobre jest to, że przynajmniej atmosfera jest przyjazna i da się nauczyć tego i owego.
Zostaw swoją opinię o Domowe Inspiracje.C.H. ALFA - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domowe Inspiracje.C.H. ALFA