Opinie o Allan Hill Farm w St. andrews

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Allan Hill Farm. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Allan Hill Farm na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allan Hill Farm w St. andrews

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Allan Hill Farm? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Picker Nowy wpis

Musisz napisać emaila do farmy i czekać na odp.zwykle szybko odpisują.nie ma żadnych etapów.jak chcesz przyjechać. I jesteś zdecydowany to myślę że nie powinno być problemu

Edward Nowy wpis
@Picker

Eee, biorą każdego i nawet nie sprawdzają co ktoś umie? Dziwne

Picker Nowy wpis
@Edward

Zbierać truskawki chyba każdy potrafi.nie trzeba mieć ukończonej szkoły do tego,chyba że ktoś naprawdę ma dwie lewe ręce i nie potrafi zbierać ale tam cię tego nauczą więc nie martw się o to

Czy Allan Hill Farm zapewnia kartę multisportu?

lolo

hahah co za pytanie xD to chyba oczywiste że nie :P

TopPicker

Byłem tam 2 sezony z rzedu 2015 i 2016. Jak ktoś nie ma dwóch lewych rąk do pracy, dobrą kondycję i silny charakter to można dobrze zarobić.300-400 funtów tygodniowo tydzień w tydzień na czysto w sezonie to nie problem. Codziennie pierwszy na listach dawało mi bonusy ok 20-30 funtów dziennie. Trzeba mieć twardą @ i kombinować, bo inaczej cały czas na legro sie bedzie zbierać i mało, chociaż nieraz z legro koło 100kg dało się wybrać w sezonie, trzeba wiedzieć kiedy się tam opłaca wejść. Pracować i nie przejmować sie innymi, tym co mówią, co robią, nie kablować po prosty robić swoje. Jak ktoś dobrze zbiera to musi sie liczyć z tym, że będą na niego kablować i kłaść mu kłody ze zwykłej zazdrości bo ma 20f wiecej dziennie. Praca na polu więc nieraz w błocie trzeba zbierać, ale mi to tam nie przeszkadzało.Zawsze nosiłem po 4 boxy na sledżu+ rabisz(około 30 do 50kg nawet, to dawało mi przewagę nad innymi bo nie traciłem czasu na przestoje związane z zanoszeniem ich do wagi. Ci co nosili po 2-3 boxy zbierali po prostu mniej, bo w tym czasie co zanosili 3 boxy ja już nazbierałem czwartego i omijałem kolejki ot cała filozofia, a i tak wszyscy mówili że rabisz zbieram. Kakoś mnie nie wywalili. To jest ta tajemna wiedze że na koniec dnia miałem 20 boxów więcej zazdrosne hieny. Po prostu nie traciłem czasu tylko napełniałem skrzynki i szybko dokładnie zbierałem. (usunięte przez administratora) to podstawa w polu szczególnie, że rumuni kombinują. Inaczej będzie się przeciętniakiem, a nie top pickerem. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, chociaż bywało zimno szczególnie we wrześniu-październiku. Można ogrzewać karawanę, ale to kosztuje, a wiadomo, że jedzie sie tam zarobić. W weekend imprezy, można zjeść hamburgery, zagrać w ping ponga w dart lub bilard, pooglądać tv skorzystać z internetu chociaż w sezonie ze względu na liczbę ludzi jest on nie do użytku. Widoki piękne, morze, malownicze miasto, wspaniały klif. 2017 nie pojechałem, bo na magazynie w niemczech płacili 1000€ netto za stanie. Jak ktoś ma charakter i chęci do pracy to polecam. Jak ktoś jest zazdrośnikiem i bardziej interesuje się kimś niż sobą to niech zostanie w kraju i klepie biedę, przez takich ludzi jest o polakach opinia za granicą jaka jest. Pozdrawiam starą ekipę i Daminko amnezje :D

Alfa

Witam mam pytanie czy ktoś wybiera się do pracy od maja. Chodzi mi o kogoś z lubelskiego, gdyż ja będę jechała 1 raz, a wiadomo z kimś to zawsze lepiej.?

logistyk
@Alfa

ja jestem z lubelskiego i własnie sie zastanawiam , przegladam narazie opinie itp

Duska
@logistyk

Ja również się zastanawiam nad ta oferta i jestem z okolic , wiadomo że razem raźniej, przeglądałam już masę opini o różnych firmach i na razie tu nie jest tak źle

Beta
@Alfa

a którego maja sie wybierasz?

Wiolka
@Alfa

Ja się wybieram na poczatku maja jestem z Puław i też lecę ierwszy raz.

Alex
@Alfa

Witam, właśnie natknąłem się na to ogłoszenie. Szukam pracy właśnie na okres 6-8 tygodni ale bardzie od połowy czerwca. Jestem z lubelskiego. Pozdrawiam

Xd
@Alex

Polecam tą farmę.mozesz jechać śmiało

zimny harry

Ludzie dajcie sobie spokój, ja osobiście nie polecam nawet brać sobie pod uwagę pracy na tej farmie. W ubiegłym roku składałem podanie do pracy tam i za pierwszym razem otrzymałem informację ,że mogę przyjechać na sezon od maja ,następnie dostałem wiadomość kilka tygodni przed że niestety nie mają miejsc ŻENADA!!!! Człowiek się nastawił na zarobienie jakiś tam pieniędzy a tu (usunięte przez administratora) Osoby rekrutujące robią sobie jaja z porządnych ludzi.

@zimny harry

Witam, Wie Pan ja nie przypinam sobie, abym tak po prostu pisał że nie mamy miejsc dla ludzi. Prawdopodobnie zwlekał Pan do ostatniej chwili z potwierdzeniem przyjazdu i skreśliłem Pana z listy. Jak ktoś mi nie potiwerdzi do 8 tygodni przed proponowaną datą rozpoczęcia pracy swojego przyjazdu dowodem w postaci zdjęcia biletu, to skreślam taką osobę ponieważ tacy ludzie co mówią, że przyjadą a nie mają biletów to zazwyczaj nigdy nie pojawiają się na farmie i blokują tylko miejsca tym co chcieliby przyjechać. W poprzednim roku było do tego bardzo dużo chętnych. Oczywiście jak by się Pan przedstawił to wiedziałbym z kim mam do czynienia i śledząć historię korespondencji mailowych byłbym w stanie odpowiedzieć na ile to co Pan mówi to prawda. Pozdrawiam! I. Bochniak

SS

Kiedy konkretnie rozpoczyna sie praca na tej farmiee

@SS

Sezon rozpoczyna się w maju i trwa zazwyczaj do października. Wszystko zależy od pogody, zamówień i ilości pracowników. Zdarzało się, że sezony kończyły się trochę wcześniej, ajk również bywało, iż ludzie zostawali do listopada.

Grzegorz

Czy Allan Hill Farm poszukuje nowych pracowników? W jaki sposób można zgłosić swoją ewentualną kandydaturę? Czy zapewnione jest zakwaterowanie? Jakie są jego warunki? Zachęcam osoby znające firmę do odpowiedzi na powyższe pytania.

MIC
@Grzegorz

byłem kilka lat temu tam w pracy na praktykach, tak można zarobić 5 tyś w 4 tygodnie tylko że sezon trwa około 6 tygodni potem redukuja zatrudnienie bo nie ma pracy tyle, jesli ktoś chce pracować w takim tempie i na takich warunkach to też zapłace 5 tyś na miesiąc w swojej działalności też związanej z rolnictwem , i też daje zakwaterowanie na miejscu pracy i wszystko w polsce b ez wyjazdu z kraju kraju

Hinana
@MIC

A co to za praca? Jakiś kontakt do Pana?

SS
@MIC

To co za prace kolego oferujesz mam dosw w rolnictwie ogrodnictwie napis cos wiecej

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Irek

Witam, Zgadza się. Nowi pracownicy podpisują umowę w ciągu kilku pierwszysch dni. Zazwyczaj jest to na drugi dzień, ale w sytuacji, kiedy jest duże zamieszanie, lub tylko jedna osoba oczekuje i czekamy na zebranie się większej grupy, to może się przeciągnąć o jeden, dwa dni. Pozdrawiam

A czy teraz wybiera się ktoś do pracy z województwa śląskiego? Bo własnie też bym wolała wyjechać z kimś, dla otuchy

Stary farmowiec

Jak na farmę to bardzo dobre warunki. Nie wiem co Ci ludzie przeżywają, jak im nie było źle, bla bla. Porównując ze wszystkimi poprzednimi, na których byłem to o niebo lepiej. Lubię atmosferę w Allan Hill Farm za: Nasze obozowisko i weekendowe imprezy. Podejsćie do człowieka.

misia
@Stary farmowiec

chyba sobie zartujesz!

SuperFarma
@misia

Ja bardzo polecam tą farmę niewiem czego ludzie narzekają jak itak za rok wrócą.ja byłem przez kilka lat na Allanhill i powiem szczerze ze nie żałuję.praca wiadomo ciężka ale jak ktos chce to napewno sobie poradzi

oburzony

Czytając opinie poprzedników również NIE POLECAM wyjazdu na farmę!!! Byłem tam w tym roku kompletny (usunięte przez administratora) gdzie się nie obejrzysz tam same rumuńce i bułgarzy i sam nie wiem która nacja gorsza. Jężeli nie umiesz tych dwóch podstawowych języków to nie masz po co jechać, a swój angielski możesz sobie w pięty włożyć bo i tak ci się nie przyda . Kierownicy na polu nawet po angielsku mówią słabiej niż nie jeden pięciolatek w Polsce w przedszkolu. Jeżeli jesteś polakiem na polu już jesteś skreślony będą pchać cię w najgorsze rządki a potem lament bo polacy słabo zbierają, rumun czy bułgar na polu potrafi nawet w gumiaku "sznurówki wiązać" aby tylko nie wejść w gorszy rządek. Warunki mieszkaniowe nie są złe o ile nie mieszkasz na full a polacy zawsze są upychani bo nie ma miejsc tak mówi ten "polski rumun"( niby polak ale jak coś chcesz to wiecznie nie ma czasu, albo i tak ma cię w (usunięte przez administratora) trzyma tylko z rumunami polacy dla niego to zł konieczne) kierownik całego (usunięte przez administratora) w którym mieszkamy. a jak się okazuje niektórzy rumuni mieszkają tylko w całej przyczepie we dwoje ale to są rumuni oni mogą tu wszystko. Na farmie liczą się układy i kto komu da (usunięte przez administratora) taka prawda albo kto z kim pije. Jesteś ładną dziewczyną pójdziesz na pakowanie ,dużo pijesz pójdziesz na budowanie tuneli. takie realia trzeba wiedzieć kiedy ,z kim i jak zagadać. W innym przypadku będziesz zbierał truskawki razem z tymi syfiastymi ludźmi. Nie polecam i nigdy więcej tam nie pojadę a Was ludziska ostrzegam nie dajcie się wsciągnąć w to (usunięte przez administratora)

Oburzona
@oburzony

Pewnie miałeś dwie lewe ręce do roboty i niedawales sobie rady.bo jeśli ktoś chce pracować to daje radę i nawet w tych najgorszych rzadkch normę wyrobi.wiec się zastanów co piszesz i ludzie którzy mają lepsza pracę poprostu na nią zasłużyli starzem na tej farmie i doświadczeniem a nie wyglądem czy 'dawaniem' komuś

niebadzzalosny
@oburzony

Czytając twoją opinię, nie mogę oprzeć się wrażeniu, jak dwulicowymi roszczeniowym człowiekiem jesteś.1) Po pierwsze jeśli był to twój pierwszy rok na farmie, wiedziałeś że twoim zadaniem bedzie zrywanie truskawek - tymczasem masz o to pretensje, zazdrościsz innych funkcji ludziom, którzy przyjezdzają na farmę od lat i swoją pracą zasłużyli na awans- żeby awansować potrzeba czasu i determinacji, w każdej pracy.2) Wyzywasz ludzi innej nacji - każdy człowiek który pracował za granicą doskonale wie, że spotkasz wykształconych i kulturalnych Bułgarów, Polaków, Rumunów - w każdej narodowości znajdują się też "czarne owce" - to kim jesteśmy zależy od nas samych, a nie od tego w jakim kraju się urodziliśmy 3) Masz pretensje o zakwaterowanie - nie lepiej powiedzieć o swoich oczekiwaniach wprost, a nie jak tchórz oczerniać ludzi w internecie - tutaj każdy jest anonimowy, więc słabo jest kozaczyć z fotela w domu i ukrywać się pod nickiem. Nikt się nie domyśli czego oczekujesz, trzeba to powiedzieć wprost - ale na to trzeba minimum odwagi więc...... 4) Sugerowanie, że ktoś zdobył posadę dzięki urodzie to maskowanie własnych kompleksów i wad - sfrustrowani ludzie, zawsze szukają problemów w całym świecie, a nie w sobie. Życzę Ci więcej odwagi, determinacji i życzliwości - powodzenia w szukaniu pracy;)

płaca

PYTAM SZCZERZE DA RADE 5 TYSIECY W 4 TYGODNIE TAM ZAROBIĆ? JAK BYLEM NA FARMIE KOŁO LONDYNU TO Z ŁATWOSCIĄ 5 TYS BYŁO ( PO OTRZYMANIU HOLIDEJSA + NIE PŁACIŁEM PODATKU ) TAK WIĘC BEZ PODATKU Z HOLIDEJSEM DA RADE 5TYS ZA 4 TYG CZY NIE?

ile się pracuje?

Witam czy ktoś konkretny kto tam pracował udzieli mi informacji ile jest godzin pracy od czerwca do konca sezonu? idzie 8h poracować albo wiecej? bo jak ponizej 8 to nie ma co jechać a róznie ludzie mówią

Grzegorz

@dalej oszukują na godzinach pr, czy jesteś pewien tego co słyszałeś? Przecież każda szanująca się firma przestrzega regulaminu pracy. Czy tak jest w przypadku firmy Allan Hill Farm? Czy zastanawiałeś się na aplikacją do tej firmy? Może wysłałeś już CV i zostałeś zaproszony na rozmowę?

praca
@Grzegorz

nie, po prostu wnioskuje tak z komentarzy niżej :( chciałbym pojechać na ta farmę ale obawiam się że pracy bedzie mało ( mniej niż 8 godzin dziennie) a w dodatku pare osób mówiło że oszukują na czasie pracy... pracowałem juz na innej farmie i wiem jak wyglada praca, no ale to co idzie przeczytać o tej farmie to jest straszne ludzie piszą że za byle co wyrzycają z pola i nie daja zarobić ! mało godzin pracy itp. chciałbym usłyszeć cos konkretnego

dalej oszukują na godzinach pr

dalej oszukują na godzinach pracy? bo tak słyszałem ?

Grzegorz

Zachęcam was do podzielenia się swoją opinią na temat pracodawcy Allan Hill Farm. Czy warto się tam zatrudnić? Jakie warunki płacowe oferuje firma? Czy oferuje jakieś dodatki, benefity? Jak postrzegacie szanse na rozwój w jej strukturach?

Spokojna

Na Olx widziałam ogłoszenie na truskawki i zastanawiam się Polecacie? Jak tu jest na akord ?Jaka średnio cena za skrzynkę? Jak warunki mieszkaniowe?

pitrek

czy ktoś jedzie w tym roku na zbiór truskawek do Allan Hill farm? Ja pierwszy raz bym jechał, jaka jest wasza aktualna opinia, jak się pracuje, mieszka?

@pitrek

Nie polecam

Igor

Czy w firmie dobrze się pracuje? Jaka atmosfera? Dlaczego tak długo nikt nie pisze?

PICKER

Na FARMACH 95% ludzi to PATOLOGIA chleją wódę ćpają jak i warónki bytowe to koszmar tak zwan. domki cholender, Angiels... latem w upały koszmar blacha jak się nagrzeje w tej puszce to w srodku z 45 st,c W zimne dni noce można zamarznąć , No i upychają do tej budy na max od 8 i więcej osób . Kasa jest nie za wielka chyba że jest dobry sezon i wysyp tak naprawdę to loteria .Wóda WYZYSK ZAPIERD...l i Pełno dziwnych ludzi

słaby picker
@PICKER

nie no aż tak źle nie jest :D

hejterom mówię NIE
@PICKER

Jak czyta się te wasze komentarze to aż człowieka krew zalewa, faktem jest że w trakcie gorących dni caravany się nagrzewają ,ale ludzie ogarnijcie się wystarczy tylko otworzyć okna i drzwi i macie po sprawie. co do zimnych nocy daje się jakoś wytrzymać. Odniose się do wypowiedzi o patologii na farmie, to że ktoś czasem urządzi impreze ,napije się nie oznacza że wywodzi się z tego środowiska, wnioskując po błędach popełnionych w twoich wypocinach wnioskuje że też nie jest ci obce środowisko wyżej wymienione. Nie wiem w jakiej caravanie mieszkałeś/aś ale wiem na 100% że nie było sytuacji żeby polacy mieszkali w tyle osób- jedno wielkie kłamstwo i brednie. Polacy w tym roku byli dorzucani do caravan pracowników z wieloletnim stażem pracy na farmie , w których to mieli wszystko podane pod nos i o nic nie musieli się martwić (garnek ,łyżka, miska) . Podejrzewam że jesteś jedną z tych osób ,która myślała,że każdy będzie obok niej skakał i wszystko dostanie bez wysiłku. a i jeszcze wracając do picia ,nie przypominam sobie abstynentów na farmie więc pewnie też nieźle balowałeś ale lepiej napisać o kimś niż sobie przy dupce narobić. Niepozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Allan Hill Farm - St. andrews

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Allan Hill Farm?

Kandydaci do pracy w Allan Hill Farm napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Allan Hill Farm