Opinie o Max Schön Sp. z o.o., w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Max Schön Sp. z o.o.,. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Max Schön Sp. z o.o., na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Max Schön Sp. z o.o., w Szczecin

Mariusz Nowy wpis

A jakie są tu zarobki na stanowiskach managerskich?

chorypsychicznie Nowy wpis

Firma ok, atmosfera wyśmienita a wręcz rodzinna. Pan Waldemar to jak Tatuś miły pomocny nie krzyczy i nie przeklina i nie starszy nic z tych rzeczy. W Szczecinie nie ma drugiej takiej firmy a na pewno nie ma takiego drugiego menagera jak Pan Waldemar. Kasa jak ktoś się stara to na prawdę lekko zarobi bardzo dużo a nawet więcej.

kuba Nowy wpis

Witam, czy wiecie czy firma Max Schön Sp. z o.o., prowadzi obecnie rekrutację na przedstawicieli handlowych. Mam spore doświadczenie w tej branży i chętnie bym spróbował swoich sił u nich. Wiem również, że można u nich całkiem dobrze zarobić dlatego mi tak zależy.

zainter Nowy wpis

ktos wie jak zarobik w handlu?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Max Schön Sp. z o.o.,? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
mieszko

rozmawiałem o max schonie ostatnio ze znajomym który slyszal o tym miejscu i mówił , że rzeczywiście istnieje możliwość zatrudnienia u nich, choć miejsc nie jest wiele. Trzeba się wykazać determinacją jeżeli naprawdę komuś zależy na pracy tu, bo nie przyjmują sobie od tak pierwszych lepszych z ulicy

Walenty

Witam, czy ktoś może napisać jak wygląda praca handlowca w tej firmie? Jaka atmosfera? Jak zachowuje się szefostwo? Jakie narzędzia pracy? Pozdrawiam

malel

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu, więc mogę z czystym sumieniem coś o niej napisać. Na wynik cisną jak wszędzie. Zaskoczonym tym faktem zalecam rentę. Atmosfera ok. oczywiście dla tych, którzy robią swoje. Pieniądze zawsze na czas i w uzgodnionej wysokości. Kiedy byłem w potrzebie, pomogli. Wsparcie z centrali takie jak wszędzie. Ktoś napisał, że dostawy nieterminowe. Znając handlowców i ich upodobanie do obiecywania towaru na jutro lub w nierealnych terminach aby tylko dostać zamówienie, nie ma się co dziwić. Terminy napięte jak baranie jaja :) Gdybym miał polecić, zrobię to z czystym sumieniem, niestety tylko dla handlowców z talentem i samodzielnych. Roszczeniowym i marzycielom, nie polecam.

Grzegorz

Pracowałem w tej firmie jako przedstawiciel przez około rok czasu. Firma jak każda inna, nie zgadzam się z powyższymi opiniami - pensja zawsze była na czas, za wypracowane wyniki premie były wypłacane zgodnie z ustaleniami. Przełożeni, konkretni, wymagający, ale zdroworozsądkowo podchodzący do pracy i wymagali po prostu sumiennej pracy. Gdybym nie dostał ciekawszej propozycji pewnie bym tam jeszcze długo pracował, bo praca ciekawa, a ludzie bardzo sympatyczni (pozdrowienia dla KNJ od GT).

geka

anonim - 2013-05-19 12:38:31 Hej, czy nie wiecie może, czy szukają pracowników w Max Schön? Jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa z kierownikiem? Miły człowiek, czy nie bardzo? Da radę wyciągnąć 2000 netto albo więcej? Zdarzyło się może komuś, że miał trudną sytuację i dostał wsparcie od szefa w postaci pomocy finansowej? A Ty żarty jakieś sobie robisz? Wsparcie od szefa? Zapomoga i dobre słowo to kwestie których spodziewać sie nie powinieneś (pomimo górnolotnych obietnic). Bardziej odpowiednie byłoby liczyć na to że nazwie cie darmozjadem, nierobem, gównozjadem i innymi różnymi przydomkami. Trzymaj się od tej firmy z daleka- będziesz miał gwarancję, że Twoja trudna sytuacja nie będzie jeszcze gorsza.

anonim19373u

W chwili obecnej będę zakładał im sprawę sądową o mobing jak nie dostane wypłaty za ostatni miesiąc, plus UP za zwolnienie pracownika bez przekazania mu dokumentów oraz pisma wypowiedzenia.

xxxx

Kolego a czytałeś wszystkie opinie? Kasa-brak terminowych wypłat,konieczność sprawdzania kwot i dopraszania sie o SWOJE pieniądze,Nigdy nie bedziesz wiedział kiedy dostaniesz kolejnego przedstawiciela na teren,nieterminowa realizacja zamówien-opie... od odbiorców dostajesz Ty. W ciągu ostatniego roku odeszło około 8 przedstawicieli(wcześniej prasowali w różnych poważnych firmach-tylko dali sie skusić dobrej bajerce.Zero wsparcia z biura a po 6mc masz wszystkie koszty na własnej głowie,zus,paliwo,telefon itp.Wystarczy.(ostatecznie można si zatrudnić ale nadal szukać czegoś lepszego-bardzo intensywnie szukać:)

Loko

A czemu nie polecacie tej firmy, co konkretnie bylo nie tak? Prosze o jakies informację

Pool

Ciekawe jak namierzysz mój mobilny internet na kartę w smartfonie Palantów i karierowiczów nie brakuje. Taki portal to jest zbawienie dla szukających pracy. Nie trzeba marnować czas umawiając się z debilnymi firmami. Choć z tego co widzę to co druga to podobne opinie. Żałosna Polska

x

XxX - 2012-01-10 13:34:00 hej glaby kapusciane - widze zie wiecie wszystko o kazdej firmie co? A co powiedzie na namierzenie waszych komputerow i wlascicielom maszyn wytoczenie sprawy cywilnej? Jezeli ktos szuka opinii o pracodawcy na tym portalu prosze sie nie sugerowac opiniami obserwatora i anonima, to sprawni umyslowo inaczej osobnicy.Dawaj misiu. Namierzaj, ciekawe co sad powie na \'glaby kapusciane\' i \'sprawni umyslowo inaczej\'. To i tak tylko probka kwiecistego c (usunięte przez administratora) stwa uprawianego w tej firmie. Bylem, widzialem.

Normalny

Od takich firm trzeba trzymać się daleko. Przemiał pracowników, trzeba się prosić o wypłacenie pensji , a właściciel chce chandlować chińszczyzną.

znawca pajaca

możesz nam skoczyć na palec od rozdzielacza pajacu!!!

XxX

Obserwator

Nie byłem zatrudniony w tej firmie, ale miałem okazje przypatrzeć się jak wygląda tam praca. Jedno jest pewne(usunięte przez administratora) Współczuje tym ludziom co tam pracują.

ano-nim

Praca w tej firmie to prawdziwy koszmar. (usunięte przez administratora)! Mam nadzieję, że Sąd Pracy się do nich dobierze. Zdecydowanie nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Max Schön Sp. z o.o., - Szczecin

Max Schön Sp. z o.o.,