Opinie o J&B TRADE w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie J&B TRADE. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w J&B TRADE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J&B TRADE w Kraków

ania Nowy wpis

a co mają pisac? każdy pracuje i zarabia pieniędza, a jak firma jest producentem syntetycznych wielowarstwowych worków do odkurzaczy domowych oraz profesjonalnych to wiesz... to nie jest takich wybitny temat do pogaduszek moim skromnym zdaniem, ale praca dobra

Mógłby ktoś podać dokładny adres korespondencyjny firmy? Dzięki

cieslak Nowy wpis

anonim - 2009-10-11 20:29:11 Proszę o podanie numeru do żyrardowa do kadr pracowałem tam na sitodruku i żonie mają wypłacić zaległy urlop potrzebuje telefon pilnie prosze o kontakt 693269190 znajdz sobie w tpsa albo netii,a moze widzialem ich strone to tam daja namiar? bylem tam na rozmowie o prace ale nie mam telefonu stacjonarnego. nie dostałem roboty, bo wymagaja podpisania zakazu o braku konkurencyjnosci i jakas odpowiedzialnosc za gadanie o firmie. poza tym, skoro ty tam robiles to co ma do rzeczy zona? zabiera ci pensje, bo nie rozumiem wpisu. twoja pensja twoja praca, co ma urlop malzonki. pozdro

Mariusz Nowy wpis

A to dziwne, bo ja pracuje w Zyrardowie i chyba w tej samej firmie na 1 Maja w duzym zakladzie ze spolka chyba amerykanska jakies konsorcjum zjednoczyli i robia tez montaz smd glownie a mniej obwodow i jakos każdy ma pensje wyplacana, to niby czemu nie placil komus a teraz nam placi? Ponoc szef zostal tam oszukany w Krakowe przez kierownika i jakiegos [usunięte przez moderatora] z biura i dlatego nie ma zakladu tam, tylko z kims zrobil tutaj. Jakos my mamy pensje, wiec moze sie obijaliscie i nie placil? :) U nas w zakladzie jest dobra atmosfera i szczerze to jestem w szoku jak tu czytam wypowiedzi, bo szef jest bardzo w porzadku i nikog z gory ani zle nie traktuje. Zakrawa mi to na scieme

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie J&B TRADE.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
anonim 2

oj będzie pewnie ciężko ale próbuj podjechac do dawnej siedziby firmy moze akurat trafisz jak będa maszyny wywozić. A i wiadomokto się tam czasem pojawia.

Zostaw merytoryczną opinię o J&B TRADE - Kraków

J&B TRADE