Greengo

Gdańsk

Opinie o Greengo

Nowy 2009-09-16 01:19:22
Firma ok - pracuje ponad rok. Szef ciśnie ale w sumie ok.
Jeśłi się umie pracować to jest spoko
nikkt 2009-09-16 01:21:11
Da się zarobić ale treba robić dobra robotę
nikt 2012-01-10 09:34:28
w tej firmie można było dobrze zarobić dopóki działała niestety firma poślizgneła sie na nieuczciwym zleceniodawcy a szkoda bo ludzie pracujacy w tej firmie bardzo cenili sobie tam prace i zarobki niektórzy czekali az firma podniesie sie z kryzysu ponad rok mam nadzieje ze panu piernickiemu uda sie jakos pozbierac to do kupy większość ludzi z chęcia by powróciła do jego firmy!
Zarząd 2015-07-09 11:48:35
Dzień dobry, Dodana opinia na temat naszej firmy jest nie prawdziwa. Zakładam że uzytkownik miał na myśli firmę "GREENGO sp z o.o." która siedzibę miała również w Gdańsku lecz jest to zupełnie inny podmiot gospodarczy nie związany z firma "GREENGO-IT"

Pozdrawiam
kawior 2016-04-22 20:36:10
Zarząd, ale temat jest własnie o Greengo z Gdańska, firma zajmuje się skupem telefonów komórkowych o ile dobrze pamiętam. Aczkolwiek łatwo pomylić obie firmy, w końcu trójmiasto się zgadza.
Zostaw swoją opinię o Greengo - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greengo