NORMAL-MET

Lublin

Opinie o NORMAL-MET

art 2009-09-05 13:27:56
Firma przejęta przez Francuza. Osobiście nie polecam. Jak prezesem został młody Francuz jesteś w firmie jak na kolonii francuskiej. Jeśli tak chcesz pracować to zapraszam. Nie licz na wiele
anonim 2011-01-20 15:35:24
Jak był dyrektorem Pan [usunięte przez moderatora] to był porządek, jak przyszedł [usunięte przez moderatora] to narobił bałaganu, tragedia
anonim 2011-02-18 01:23:26
A mnie się tam bardzo podoba!
Alonso 2016-03-22 14:13:13
Nie oszukujmy się ten specyficzny asortyment, szczególnie wkręty jest stosowany praktycznie WSZĘDZIE. Budowlanka, meblarstwo, rtv, agd, samochodówka i wiele, wiele innych branż. W Lidlu pracownik na wstępie dostaje teraz 2400 zł brutto a po 2 latach 2850 zł, a tam szkoda pisać ehhhhh
makrel 2016-04-23 16:56:30
0o wiodzę że szukają specjalisty ds. gospodarki narzędziowej, wysyłam cv, akurat tak się składa że system informatyczny ERP mam w małym palcu to powinni mnie przyjąć. cop do gospodarki magazynowej to analiza zużycia narzędzi i optymalizacja stanu zapasów też nie sprawi mi problemów jak chcą
Zostaw swoją opinię o NORMAL-MET - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NORMAL-MET