Opinie o Focus Studio Asma Małgorzata Stosik w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Focus Studio Asma Małgorzata Stosik. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Focus Studio Asma Małgorzata Stosik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Focus Studio Asma Małgorzata Stosik w Bydgoszcz

waldek Nowy wpis

witaj @staszek jeżeli chodzi o przyjęcia to w tej chwili nie ma. Jestem ciekaw kiedy się pojawi coś nowego

Eseeej Nowy wpis

No ja niby trafiłem na jakąś stronę ale to chyba nie ich. Asma Focus Studio posiadają jednak swoją stronę na portalu społecznościowym, niby jest to już jakiś plus ale jak wiadomo to nie jest to samo co prawdziwa strona internetowa z konkretnymi informacjami o firmi. I kto wie czemu nie również ogłoszeniami o pracę, których też nie mogę znaleźć..

chybu Nowy wpis

Czy Asma Focus studio faktycznie nie ma swojej strony internetowej czy ja po prostu nie mogę jej znaleźć? widziałam, że badają rynek, dlatego mnie to interesuje. Jak to się odbywa? Zapraszają ludzi do badania i później im za to płacą lub coś dają w zamian? ktoś był na takich badaniach? powiedzcie coś na ten temat

marek Nowy wpis

A możesz opisać swoje doświadczenia pracy? Bo ja złożyłem cv i jeżeli mogę to chciałbym uniknąć niemiłych przeżyć... Wogle zastanawia mnie fakt jakie kompetencje u kandydata są dla nich najważniejsze, jakie są wartości i cele firmy?? Czy mógłby ktoś opierając się na dotychczasowych doświadczeniach wskazać czy warto aplikować?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Focus Studio Asma Małgorzata Stosik. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Der

Asma Focus Studio nie ma w internecie zbyt dobrych komentarzy, sam nie wiem co o nich myśleć, bo tutaj są w miare ok, czyli sa godni polecenia?

Kitek

Nie wiecie czy Asma planuje w najbliższym czasie jakieś przyjęcia bo jakoś nic nie mogę znaleźć od nich

pilnie poszukuje

Lulek...odezwij się,jeżeli ta firma nie wypłaciła Tobie pieniędzy i chcesz cos z tym zrobic!!!...Witam. Proszę o kontakt ludzi,którzy pracowali w firmie asma fokus i zostali oszukani!!!(usunięte przez administratora)

pilnie poszukuje

Witam. Proszę o kontakt ludzi,którzy pracowali w firmie asma fokus(usunięte przez administratora)

taki jeden

Właściciele Asmy nie mają wstydu wpisując komentarze na swój temat.Nie wolno m darować żadnego (usunięte przez administratora) .To bardzo zła firma,żerująca na robieniu pracowników kulki.

ten poprzedni wpis to jakaś farsa,czy to(usunięte przez administratora)? Asmie naprawdę trzeba narobić na wycieraczkę lub co najmniej przesłać opinię do ich kontrahentów w jaki sposób (usunięte przez administratora) swoich pracowników. Rzetelne firmy które dbają o swój wizerunek powinny się dobrze zastanowić z kim podejmują współpracę.Asma to bardzoooooooo (usunięte przez administratora) firma która nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań a ja jestem kolejną osobą która dołoży wszelkich starań aby szanowna firma poniosła konsekwencje .

A mi za wszystko zapłacili, trochę po czasie, ale ogólnie nie było to dużym problemem ,o właścicelach i pracownikach mam bardzo pozytywna opinię, fajna i miła atmosfera, polecam !!!!!!!!

lara

czy ktoś otrzymał pieniądze za ankiety na rzecz Motodaty

Anomania

W umowie pisze wyraźnie, że wpłata ma być w ciągu conajwyżej 1 miesiąca od oddania badania. Radzę poczytać umowę i nie pisać głupot, że po 2 miesiącach. Co kogo to obchodzi? (usunięte przez administratora)

taka jedna

A mi zapłacili.. co prawda dwa miesiące po terminie, ale zapłacili tyle ile powinni..

PC

Nigdy nie dajcie się na pracę dla nich, ja wykonałam kilkanaście zleceń, za kilka dostałam jakąś tam kasę bo po 3-5 miesiącach wielu wielu ponagleniach i zawsze z nagłych przyczyn za mało, teraz czekam na wynagrodzenie za pracę na przełomie kwiecień-maj, pieniędzy nie ma, osoba, która przekazywała mi pracę (usunięte przez administratora) nie ma czasu rozmawiać albo nie wie o co mi chodzi przecież wszystko juz dostałam każdy się odwraca i nie wie o co chodzi

K

Potwierdzam to co napisał mój przedmówca. Omijajcie szerokim łukiem, nigdy nie zobaczycie pieniędzy!

Xxx

Pare miesięcy temu wykonywałem prace na umowe zlecenie za posrednictwem tej "firmy". Do dzisiaj (usunięte przez administratora) nie wypłaciła mi i znajomym pieniędzy twierdząć że żadna umowa nie została zawarta ponieważ nie przystawiła nam pieczątek na umowach ... Nie bede ciągał się z nią po sądach o 400 zl bo szkoda moim zdaniem czasu no ale przykro mi jest że taki stosunek do nas mają pracodawcy. Także JEŻELI LUBISZ PRACOWAĆ JAKO (usunięte przez administratora) - ZA DARMO - ZGŁOŚ SIĘ DO FOCUS STUDIO ASMA! :)))

ludziska mam pytanie, czy ktoś z was jest zatrudniony w tej firmie i ma oplacane składki, czy wszyscy dostają kase (usunięte przez administratora)

kasa

(usunięte przez administratora) nie mam możliwości odwiedzenia ich osobiście, czy ktokolwiek wie co się z tą firmą dzieje? czy dalej mają badania tylko, że wykorzystują nowych ankieterów?

odradzam

odradzam ze względu na brak szacunku do pracownika, zrób błąd podczas wypełniania ankiety a pani (usunięte przez administratora) zaraz Cie zmiesza z błotem, jest niestabilna emocjonalnie, wyraźnie brakuje jej czegoś - bo jej humorki są nie do zniesienia, nie rozumie, że przy 8 godzinnym tyraniu człowiek też może się pomylić!!! ponadto kasa, nigdy nie jest w terminie, nigdy się nie zgadza - zawsze wychodzi mniej!!! do tego katastroficzne warunki, komputer jeden przy drugim głowa od tego boli, stare monitory niszczące oczy, na sali śmierdzi starym pomieszczeniem, w dni upalne nie ma czym oddychać, masakra Ludzie nie liczcie na tą pseudo firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Focus Studio Asma Małgorzata Stosik - Bydgoszcz

Focus Studio Asma Małgorzata Stosik
1.7/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Dworcowa 81
    85-009 Bydgoszcz