Leiter Polska

Michałowice

Opinie o Leiter Polska

madrileno 2009-08-31 17:33:52
nie szukajcie sobie problemuw , z ta firma sa ciagle..
Cesarz 2010-08-27 10:14:02
Firma przestala juz zatrudniac, konkurencja ukrucila lapy. jak i firma dala sie poznac na rynku z dobrej strony ale tylko dzieki pracownikom bo dzialaniami biora czy koordynatorow po prostu tylko z tej zlej juz strony.
pedro 2013-06-01 08:40:15
Ta firma to jest jedno wielkie oszóstwo nie dajcie sie nabrac(usunięte przez administratora)
podwykonawca 2013-07-12 08:10:48
UWAGA !!!!!!
(usunięte przez administratora) brak kontaktu z szefostwem kilkanaście skierowanych spraw do sądu
oszukany przez leiter Polska w Madrycie 2013-10-05 14:14:17
dajcie sobie ludzie spokoj z Leiter Polska to sa oszusci ze sprawami w sadach Hiszpanskich(usunięte przez administratora) dyrektor personalny uciekl do Polski tez dobry (usunięte przez administratora) ale w lodzi tez go ludzie dopadna ,bo to wsza leiterowska tu w Madrycie tez bedzie mial sprawe w sadzie bedzie poszukiwany listem gonczym nie dajcie sie ludzie nabrac na obiecywanki na poczatku bo potem wydacie pieniadze na adwokata jak 11 osob w Madrycie pozdrawiam i ostrzegam przed leiterem(usunięte przez administratora)
pedro 2013-10-05 14:18:42
pisze jako byly pracownik aby przestrzec przed leiterem a co pracujesz jako koordynator to tez jestes dobta [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak oni wszyscy
Adwokat 2014-10-13 06:36:21
Należy pamiętać ze kraj jak Hiszpania nadal jest i pozostaje krajem faszystowskim pomimo jakichś tam doktryn demokratycznych czy ekonomicznych, jest to nadal kraj faszystowski który nie musi ale i tak eliminuje skutecznie prawa pracownika choćby z polski wywodząc sie z pojęcia, że Polacy to to samo co Romowie. 10 lat życia w tym kraju wystarczyło by ocenić półwysep Iberyjski. Żaden tam raj.
info 2014-10-28 11:52:50
PILNE!
Czy ktoś w Was ma numer kontaktowy do siedziby Leiter w Poznaniu? Sprawa jest bardzo pilna!
fritz 2014-11-20 00:32:52
Jak chcesz kontakt to wpisz sobie SEMI POLSKA POZNAŃ UL. ZACISZE bo ta firma tak sie teraz nazywa
oszukany 2015-04-15 10:51:01
Semi Polska Sp. Z o.o. firma która obiecuje krocie nowym pracownikom, płacą grosze, za urlop wcale rzadnych diet, dyrektor czy koordynator Krzysztof Stępczyński kłamca i obłudnik. Kłamie w oczy i mysli że każdy ma tak niski poziom inteligencji jak on
mariobros 2015-08-18 21:38:24
pracowałem też w Semi Polska Sp Zoo.Pieniązki to dostaniesz tyle ile wyliczysz, ale ile sie mósisz nadzwonić żeby zapłacili bo kasa ma być między dziesiątym a piętnastym a
dostaje sie dudziesty piąty Ja tak dostałem a na koniec musiałem kupić bilet żeby wrócić do Polski .krzysiek jest bardzo fałszwy chodzaca [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za pienieniądze robi sobie wakacje bóg sam wie gdzie . odradzam prace w tej firmie
Ja 2016-08-29 22:06:58
Czy ktoś wie czy ta firma dalej tak oszukuje pracowników? Są oferty pracy i zastanawiam się czy aplikować? Praca w Dublinie
misiao 2016-09-23 22:37:07
a dlaczego uważasz, ze można na taką aż nibby stabilną liczyć? rozwiń proszę przyjacielu swoją wypowiedź jeśli możesz, ie krępuj się. a ta firma w ogóle działa jeszcze na rynku dalej? bo jakiś leter wiem że w krsie jest napisane że jest już w upadłości
Zostaw swoją opinię o Leiter Polska - Michałowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leiter Polska