CEO Lyoness Holding Europe AG

Katowice

Opinie o CEO Lyoness Holding Europe AG

Lewy 2011-04-10 03:39:57
Czy po roku ktoś może coś więcej powiedzieć jak mu się powodzi w Lyoness bo jakoś cicho o was. Miało być wielkie halo a tu wielka cisza. ( usunięte przez administratora )
anonim 2011-04-18 20:04:55
wręcz przeciwnie:) w ciszy zarabiamy sobie pieniążki:)
XYZ 2013-07-31 10:09:59
Ludzie którzy pracują nie mają czasu na pisanie pierdół, opinii itp....
GoGol 2015-03-02 01:14:09
Miałem jakieś 2 lata temu kontakt z Waszymi członkami w Gdańsku, ale wówczas się nie zdecydowałem (studia + praca dorywcza i osobiste zawirowania). Obecnie duszę się na etacie, za, mam nadzieję, max. miesiąc zarobię 15 tys. zł brutto dzięki pewnemu projektowi. Czy ta kwota + część z moich skromnych oszczędności spełnia warunek wejścia do Waszego klubu (o ile pamiętam z rozmowy z jednym z Waszych koordynatorów na pomorskie) ?? A może planujecie niedługo rekrutację w Trójmieście ? Bardzo proszę o w miarę szybką odp. o ile tu zaglądacie.
kama 2016-05-20 13:03:26
siedzibe maja w Katowicach znaczy biuro, wiec mysle, ze nawet osobiscie mozna sie do nich przejechac i zapytac, glownie oferty pracy maja do niemiec tak? Ja raz bylam na wyjezdzie z inna firma a oni daja szkolenia
Zostaw swoją opinię o CEO Lyoness Holding Europe AG - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CEO Lyoness Holding Europe AG