Opinie o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. w Żabia Wola

Julia

Na jakie stanowisko konkretnie szukają pracownika magazynu? Już wyjaśniam, chodzi mi o to, czy do pakowania, zbierania towaru, czy jeszcze jakaś inna praca, w zależności od tego jakie są działy? Powiedzcie, jakiś czas temu były oferty i chciałam zapytać o tę pracę.

@Ewa

Uznaniowa jest mniej więcej wtedy gdy nie wyrobisz normy (kierownicy wiedzą ze bez odpisywania godzin nieproduktywnych normy nie zrobisz),wtedy sypną Ci premie jaką chcą a godziny nieproduktywne moze odpisać Ci lider jak pójdziesz na jakis inny dział gdzie nie ma wydajności.(usunięte przez administratora)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Spedytor w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

TonySpontano Nowy wpis

Oddział w Gdańsku (usunięte przez administratora) pełną gębą, menager oddziału Pan M niezdiagnozowana choroba psychiczna, albo nawet kilka , chory typ, takiego błazna nie widziałem jak żyje , zarząd nie robi sobie z tego nic, a wręcz go chronią , naprawde chory klimat i tragiczna atmosfera, ta firma kiedyś była spoko aktualnie to ciężkie (usunięte przez administratora)

@TonySpontano

A po czym wnioskujesz, że ten pan ma jakieś problemy zdrowotne? Jeżeli jego problemy mają jakiś wpływ na pracowników to warto napisać co takiego robi. Mnie to zaciekawi, bo akurat interesuje się pracą w tym miejscu.

Adaś

Nie płacą kasy. Nic nie jest jak powinno bhp to jakiś żart żadnych ubezpieczeń. Ludzie się zwalniają z dnia na dzień. Nie polecam szkoda czasu !

Gabriela
@Adaś

Nie wypłacają wynagrodzeń czy wypłacają z poślizgiem? To jest główny powód odejść z pracy? Czy jest coś jeszcze?

Ktos
@Gabriela

Sory ale pierwsze słyszę pracuje tam bardzo długo i wypłata jest zawsze wcześniej niż 10

Agnieszka Nowy wpis
@Ktos

O, to super, że jednak kasa jest na czas. A możecie napisać, jak ktoś pracuje tu w firmie długo, to jak wyglądają podwyżki? Czy pierwsza podwyżka dla pracownika jest po roku pracy, czy dłużej trzeba czekać? I czy jak ktoś pracuje np. więcej niż 5 lat tutaj, to dostaje jakiś dodatek stażowy??

Od czego uzależniona jest premia w firmie Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 27 lipca na Pracuj.pl ogłoszenie na stanowisko Business Development Manager.

Pracownik Produkcji

rekrutacja przebiega etapowo przynajmiej tak wyglądało w tym przypadku wielkie zaskoczenie że odbyła sie z szefem całej firmy belgiem po angielsku pierwsze wrażenia super

wszystko o doświadczenia swoje gdzie pracowałeś język skaner

Mam pytanie czy ktoś zna Katarzynę strzeszewska z zabiej woli j cos moze powiedziec na jej temat ?

@Ania

Ta też się bierze za nie swoich facetów jak Alicja?

Zuzia

A ja nie za bardzo wiem o co chodzi, wytłumaczysz? A te Panie ogarniające transporty to ile zarabiają na rękę? Ciekawi mnie czy rzeczywiście to spore sumy. Co to znaczy nieudane zwolnienie lekarskie?

@Julia

Jezeli zwykly człowiek tam aplikuje zostanie mu zaproponowana praca na przyjęciu towaru czyli tzw recepcji lub tez na kompletacji zamówień na dzial Selgros lub Biedronka tzw.lada .Praca latwa ale premia wydajnosciowa nie do wyrobienia a raczej to juz uznaniowa,ogolny brak organizacji pracy,liderzy z Selgrosa biegają w kółko,pani lider z Lady to jest tylko na sztukę (w kólko kawka.,szluga,chodzi w kółko i nic nie wie ),(usunięte przez administratora) ,kierownicy glowni niby ok ale ich tylko interesuje 8 16 i mają to w d.....Z pieniedzmi problemu nie ma bo nie zalegają z pensjami ale zero socjalu

@Jędras z Zakopca

Czyli z tego co piszesz wynika że premia wydajnościowe jest nie do wyrobienie tzn że pracownicy dostają gola podstawę? Wiesz może ile ona aktualnie wynosi? Zastanawiam się czy to najniższa czy jednak coś więcej?

@Agnieszka

3500 3600 max ,za nadgodziny zaplacą ale raczej jest ich mało,ogolnie jezeli to nie wyrobisz normy to jakąs uznaniowke moze dostaniesz

@Jędras z Zakopca

A co trzeba zrobić żeby zapracować na tą premię uznaniową? Czemu jest mało nadgodzin, jak ktoś jest chętny nie może wypracować ich więcej, wiesz jaka jest stawka za nadgodzinę?

@Ewa

Zmarznięty

Ludzie omijać dalekim łukiem wielki manager p aDAM bajkopisarz z kasą 100% ściemy obiecują wszystko a nie ma z tego nic ! A w Gda na tamie dobra ekipa była. Nie pozdrawiam adasia marzyciela. A I umyj palca bo śmierdzi (usunięte przez administratora) dyrektorki.

Kaziu
@Zmarznięty

Pełna racja ! Trafna opinia cała prawda. Bałagan (usunięte przez administratora) na kółkach. A co do adasia to delikatnie opisany temat. Przecież ten chłop ma zero pojęcia o robocie. Sam widziałem jak przyszedł nowy pracownik i uczył go jak należycie powinno się wykonywać przyjęcie. A późniejA się go pozbył. Było tu takich wielu wiedzą ale lepiej mieć pracownika głąba bez wiedzy niż z wiedzą i doświadczeniem tak to wygląda na tamie. Też uciekam lada dzień.

Max
@Zmarznięty

A jak na magazynie w Gdansku,bo o biurze juz wiemy.Czy tam tez slaby temat ? Pozdrawiam

@Zmarznięty

Nikt nie opisał by tego lepiej. Potwierdzam Adam to karierowicz bez pojęcia o robocie. Szkoda czasu na taki magazyn również pozdrawiam Adama ksywa brązowy palec

Tofik
@Max

To jest omagazy ie w Gdańsku na Tamie

Czeczen

Praca ciężka sporo ludzi bez doświadczenia obiecanki cacanki brak organizacji kierownik magazynu jakiś mało inteligentny jego menedżer stara się nie dostrzegać problemu albo sam ma coś z dynią ludzie w biurze fałszywi obrabianie na porządku dziennym. Wyplata słaba jak wogole jest ciągle kłótnie. Praca na chwilę i uciekać nie polecił bym nawet wrogowi.

Agnieszka

Hej, można liczyć na obecne widełki dla spedytora krajowego? Ogłoszenie wisi i chcę się zorientować. Ktoś z aktualne zatrudnionych napisze mi jak wrażenia z pracy w formie zdalnej? Na coś konkretnego trzeba się nastawiać?

Kasztan
@Agnieszka

Jeżeli nie chcesz nabawić się nerwicy to proponuje poszukać innej pracy.

@Kasztan

a coś więcej? wiadomo, że to spokojny zawód nie jest. tu w firmie coś konkretnego się według Ciebie na tym stanowisku dzieje? zlecenia raczej jak wszędzie?

Kasztan

jakie szkolenia, ta firma jest negatywnie nastawiona do szkoleń pracowników jak i kadry.

@Kasztan

A ja z doświadczenia wiem że w biurze siedzą tylko takie co wyrywają zajętych facetów świecąc im cyckami. Pani Alicja jest tego przykładem

emeryt
@Edit

a w którym biurze jest ta Alicja? jeżdże od nich ze 2-3 razy w tyg i nie poznałem

@emeryt

Pani Alicja pracuje w transporcie

myśliwy
@Edit

a w którym biurze pracuje ta Alicja? to sytuacja z kiedyś czy obecnie się dzieje

Nikoś

Bałagan brak organizacji i brak poszanowania ludzkiego czasu połowa magazynu to ukraina w biurze ludzie nie kompetentni pracują z przymusu po papiery trzeba chodzić po parę razy bo nie ma a są tylko się wstać nie chce ( pewien młody pan w okularach przeważnie tak twierdzi ) podejście całej firmy do pandemii jaki i czystości na zakładzie jest olewajacy w łazience to już w ogóle mocz spływa ze ścian i nikt z tym nic nie robi ( może ludzie tu pracujący lubią taki klimat albo szef tego przybytku to jakiś... ) Podsumowując nie polecam

@Nikoś

Siedzi obecnie w biurze taka PANI której puścisz dobry bajer to ci papiery ogarnie. Ja się zawsze dziwiłam czemu mój facet tak w miarę szybko z tamtad odjeżdża. A dziś już wiem.(usunięte przez administratora)panią Alicję i papiery były

Krokodyl

Co myslicie o tej firmie w oddziale Gdansk.Warta uwagi ?

Krokodyl

Co powiecie o tej firmie w Gdansku warto tam sie angazowac w robote ?

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Operator Wózka Widłowego do pracy w Gdańsk. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Jeśli chodzi o zarządzanie masakra nikt nie wie co ma robić zimno jak na Syberii wszędzie wali smierdzacymi skarpetami no i ogólnie ukraina. Ps zacznijcie ludzi badać alkomatem i testować na narko. A najlepszy jest Pan szef A..m ściemniacz jak ich mało z Andersenem do klasy chodził. (usunięte przez administratora) za grosze. Nie polecam wytrzymałem 3 tygodnie i basta

Renata
@Michał

No nie brzmi to jakoś zachęcająco jak tak to przedstawiasz. Wysokość zarobków wynagradza te "niedogodności" ? Jakie mają stawki? No i co z tym zimnem - jakieś posiłki ciepłe są, jakieś napoje ciepłe żeby się rozgrzać?

Agnes

Ciekawa jestem kiedy zwolnią tą PS przez którą odeszło wiele osób z firmy. Podobno były na nią oficjalne skargi ale nikt z tym nic nie zrobił.

@Agnes

Ja słyszałem że ona to za chwilę wyleci. Może wreszcie się coś zmieni bo za chwilę sama wejdzie na wózek.

szczęśliwy

nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka

Celebryta

Ogolnie mówiąc firma uwielbia nie wykształcone proste osoby, które sobą nic nie reprezentują. Wtedy kadra zarządzającą bardzo je uwielbia wręcz są idealnymi kompanami do dyskusji. jak nie umiesz myslec i będziesz donosił na kolegów/ koleżanki jesteś idealnym pracownikiem z pełną ilością gwiazdek i pełną skalą premi - nie musisz się starać wykonując swoje obowiązki.

Mario Italiano
@Celebryta

Jak to w Polsce......

Tomasz

Zapomnij o awansie jeśli jesteś dobrym pracownikiem na swoim stanowisku. Awansują tylko tych co są znajomymi kierowników i znają się prywatnie po pracy. Awas na spedytora krajowego kogoś kto nie ma o tym pojęcia bo lubi go Pani kierownik z jego działu jest śmieszne. Chłopak się nie nadaje w swoim dziale to lepiej dać go do innego działu. Każdy wie o kim mowa. Ten transfer to żenada i pokazuje, że tylko znajomości i nic więcej. Nie polecam tej Firmy dajcie sobie spokój. Tu tylko znajomości inaczej zapomnij o awansie. Kierownicy jak się kogoś boją, że pracownik jest po lepszej szkole i wie więcej od niego to zaraz go do innego działu albo zwolnienie. Kierownicy nie nadają się na swoje stanowiska.

Rysiek
@Tomasz

Idealnie to ujęte. Kolesiostwo nic więcej, awanse są tylko dla osób, z którymi kierownicy znają się po pracy. Jak jesteś ambitną osobą to daj sobie spokój z tą Firmą. Błazny tu mają fajnie bo robią z siebie głupkowatych, a myślą że sa fajni i tacy mądrzy. A co do awansu młodego do transportu to chyba kogoś poniosła fantazja mocno. Od razu widać że gosciu poszedł bo kierownik jego działu go zna porywanie i awans po znajomości. Młody nie ogarniał roboty, on już kiedyś pracował w tej Firmie i się nie sprawdzał w tym co robił. On miał być zwolniony haha... Tak swoją drogą fajnie tak pooglądać telenowele jakie tu się dzieją w działach romanse i zwroty akcji to codzienność w tej Firmie. Wspólne wyjazdy ostre jazdy i z byle kogo zrobią gwiazdę wiemy o co chodzi drodzy pracownicy :)

Rencista
@Rysiek

Na dziale opakowan chwile były policzone...

Ziomek
@Tomasz

Nie dziwcie się , to już ma się ku końcowy nawet sternik ucieka z tej łajby... Ochrona pijana chodzi ( zaopatrywana przez jednego z kierowników w bimber - swoją drogą dodatkowe źródło dochodu) i, wszyscy udają że tego nie widzą , kierowcy wywożą palety cuda wianki ....

inspektor Solid
@Ziomek

Jako przełożony pracowników ochrony żądam przedstawienia dowodów! pomówienia są karalne drogi Panie Ziomku! agenci codziennie przy kończeniu i przy rozpoczęciu są badani na obecność alkoholu więc niech Pan nie konfabuluje!

Operator1
@Ziomek

§4. ust. 3 Regulamin GoWork - "Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego (...), jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste (...), naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. Każdy wpis jest powiązany z IP z którego łączył się jego autor ale umożliwia również poznanie i, dane systemu, przeglądarki, urządzenia, i inne dane pozwalające na identyfikację osoby w toku postępowania. Zatem wpisy jak powyższy mogą zostać zarchiwizowane i wykorzystane w postępowaniu i ukaraniu.

@Operator1

No zdaje się, ze jest jak mówisz... Ale zawsze można napisac merytorycznie i kulturalnie, o co chodzi w danej pracy, jaki jest problem ;P Po co od razu przywoływać regulaminy i gadać o sądach?

Mikołaj
@Rysiek

Wiesz na kolesiostwie to się daleko nie zajedzie, bo bez odpowiednich kompetencji ciężko ogarnąć robotę. Nie macie tam żadnego kierownika, który zajmie się tym bałaganem organizacyjnym?

robol
@Tomasz

to prawda o kierowcach a zwłaszcza 1 rusko jezyczny co do Siedlec na Łukowską111 przyjeżdźa niedość że późno bo 50 min po czasie ( ustalone na 4.00) to jeszcze na dodatek chamski i z mordą do pracowników magazynu żeby szybciej go rozładowywali bo późno mu i się spieszy normalnie podwyżkę mu za kulturę osobistą buahhahahaha

Kierowca

Brak organizacji i porządku w Greenyard, strażnicy chodzą jak bezpańskie psy nie pilnując porządku pod rampami, kierowcy którzy są rozładowania kręcą pauzę stojąc pod rampą,ochrona nic z tym nie robi tylko przeganiają kierowców którzy czekają godzinami na rozładunek zamiast wjechać na rampę, jeśli zwracasz uwagę to się oburzają i straszą że nie wjedziesz więcej na zakład,gorsi jak dyrektorzy,na papiery czekasz niewiadomo ile,co robią panie w biurach to wielki znak zapytania, jeżeli kierownictwo nic z tym nie zrobi to będzie wiecznie problem,brak wychowania i szacunku dla kierowcy którzy poświęcają swoje zdrowie w dzisiejszych czasach by inni mieli co jest,że zmęczenia zasypiają na siedzeniu czekając po 3moze lepiej na rozładunek a potem na odebranie dokumentów,jeszcze nie widziałem takiego bałaganu jak tu, dużo jeżdżę ale w miarę jest jakiś porządek ale nie w tym zakładzie,niech wreszcie cały ten pan Dyrektor i kierownictwo coś z tym zrobić!!!!!

Kierowca23
@Kierowca

Czy byłeś w innych magazynach? i czy kiedykolwiek wydałeś pozytywna opinię czy tylko dodajesz te negatywne?

Jas
@Kierowca

Tak się przyglądam na zachowania kierowców na placu manewrowym, tak jak oni się zachowują, (usunięte przez administratora) Zastawiają się, blokują , a potem co się tworzy? Zwróć uwagę jaśnie Panie kierowcy, to dopiero jest obelga!!!

Kierowca
@Kierowca

Dzisiaj byłem 14.07.Rozladunek 9:45 ,dokumenty 14:25.A ta pani koloru włosów niby rudy...wulgarna i opryskliwa....jak mam dyspozycję tam jechać to jestem załamany...nie mówiąc odebrać jakiś zwrot towaru.Ps kontrola jakości sprawdziła towar o 13:00 awizacja 9 rano....

Mikołaj

Każdy w pracy ma swoje humorki, a ocenianie kogoś po kolorze włosów nie jest zbyt miłe. Jeśli masz jakieś obiekcje to zgłoś to przełożonemu. Po co obgadywać innego pracownika za plecami?

Kierowca123

Prawda, potwierdza. Smród brud I ubóstwo

POMOGĘ

Informacje na temat firmy pod numerem 786 878 254

Emilia
@POMOGĘ

W sensie jakim? Żeby zadzwonić do Ciebie i opowiesz, co się u Was dzieje od wewnątrz? Akurat o tym, że kierowcy po rannym rozładunku czekają na papiery do późnego popołudnia, to już wiem z komentarzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. - Żabia Wola

• Jak się pracuje w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Greenyard Logistics Poland Sp. z o.o.