Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran

Olsztyn

Opinie o Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran

ja 2010-05-18 20:52
czy ktoś może wie jak pracuje się w tej firmie?? idę na rozmowę i chciałbym wiedzieć czy warto starać się o tą pracę.
abc 2011-03-31 11:59
Zdecydowanie nie polecam [usunięte przez moderatora] jako pracodawcy. Sam byłem u niego stażystą i wiem o czym mówię. Połowę czasu spędzałem na podwożeniu jego dzieci na zajęcia. Jest to zwykly [usunięte przez moderatora] i dusigrosz.
anonim 2011-04-10 15:56
byłam na rozmowie o pracę u tego Pana. mimo, że jej nie dostałam, miło wspominam rozmowę, sympatyczny człowiek.
anonim 2013-07-19 13:37
PREMIE? JAKIE PREMIE, ON PREMII NIE PŁACI, PRZY WYPŁACIE ZAWSZE POTRĄCA.U NIEGO NIE ZAROBISZ.
ja 2013-09-17 14:50
Aplikuj, ale nie polecam.
on 2014-09-20 23:48
Widocznie byłeś tak cienki, że nadawałeś się tylko na szofera.
anonim 2014-12-09 21:32
Witam , pracowalam w tej ala " firmie " i jak najbardziej odradzam . Chce mi sie smiac jak pomysle co tam sie wyrabia . Pracuje tam jako niby prawa reka szefa taka wariatka agnieszka najbardziej falszywa i dwulicowa osoba jaka w zyciu spotkalam . Wszyscy sie z niej smieja nawet jej niby dobre kolezanki a Pracujacy tam szef budowlancow Pan Stanislaw wymyslil jej przydomek rude talszywe k.... i tak sie przyjelo ze wszyscy w ten oto sposob na nia wolaja i gdzie sie.nie pojawi jest kupa smiechu Zapraszam na rozmowe z ta dwulicowa osoba ktorej nikt tam nie lubi w trakcie rozmowy strzela smieszne miny jak psychopatka . Szkoda Grupy HM w tym miejscu ktora ta "osoba " sciaga na dno bo z pewnescia bez niej byla by tam mila atmosfera i firma by szla w gure a nie w dol . Pozdrawiam Pana Miroslawa wlasciciela ktory nie wie co tam sie wyrabia.
mnik 2015-01-22 19:07
mnie też ciekawi ten temat a ponadto troche informacji dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej-jak się przygotować, aby przejść przez nią zwycięsko oraz zarobków w tej firmie.pomoże mi ktoś w tej kwestiii?? Napiszcie O tym jakie dokładnie pytania zazwyczaj padają i jakich na nie warto udzielić odpowiedzi, a także o tym co zrobić etapie przygotowań do rozmowy
anonim 2015-02-24 20:58
pracowałem , zostałem zwolniony , nie mam żalu . wpadki kazdemu sie zdarzaja , ale szef jest OK , wymagajacy , dałem ciała , jak ktoś chce sie poślizgać w robocie to nie da rady , kasa zawsze na czas ,
poszła 2016-05-08 14:33
myślisz że az tak @asdf? No może troszke przesadziłes :) a swoją drogą chyba nikogo teraz nie szukają?
Maja 2017-07-07 10:20
A jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej od jej aktualnych pracowników. Dlaczego warto pracować właśnie tam? Jakie są największe korzyści? Takie dodatkowe informacje mogą być istotne dla osób, które zastanawiają się na podjęciem pracy.
Zostaw swoją opinię o Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran