Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran

Olsztyn

Opinie o Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran

ja 2010-05-18 20:52:13
czy ktoś może wie jak pracuje się w tej firmie?? idę na rozmowę i chciałbym wiedzieć czy warto starać się o tą pracę.
abc 2011-03-31 11:59:43
Zdecydowanie nie polecam [usunięte przez moderatora] jako pracodawcy. Sam byłem u niego stażystą i wiem o czym mówię. Połowę czasu spędzałem na podwożeniu jego dzieci na zajęcia. Jest to zwykly [usunięte przez moderatora] i dusigrosz.
anonim 2011-04-10 15:56:59
byłam na rozmowie o pracę u tego Pana. mimo, że jej nie dostałam, miło wspominam rozmowę, sympatyczny człowiek.
anonim 2013-07-19 13:37:51
PREMIE? JAKIE PREMIE, ON PREMII NIE PŁACI, PRZY WYPŁACIE ZAWSZE POTRĄCA.U NIEGO NIE ZAROBISZ.
ja 2013-09-17 14:50:36
Aplikuj, ale nie polecam.
on 2014-09-20 23:48:34
Widocznie byłeś tak cienki, że nadawałeś się tylko na szofera.
anonim 2014-12-09 21:32:29
Witam , pracowalam w tej ala " firmie " i jak najbardziej odradzam . Chce mi sie smiac jak pomysle co tam sie wyrabia . Pracuje tam jako niby prawa reka szefa taka wariatka agnieszka najbardziej falszywa i dwulicowa osoba jaka w zyciu spotkalam . Wszyscy sie z niej smieja nawet jej niby dobre kolezanki a Pracujacy tam szef budowlancow Pan Stanislaw wymyslil jej przydomek rude talszywe k.... i tak sie przyjelo ze wszyscy w ten oto sposob na nia wolaja i gdzie sie.nie pojawi jest kupa smiechu Zapraszam na rozmowe z ta dwulicowa osoba ktorej nikt tam nie lubi w trakcie rozmowy strzela smieszne miny jak psychopatka . Szkoda Grupy HM w tym miejscu ktora ta "osoba " sciaga na dno bo z pewnescia bez niej byla by tam mila atmosfera i firma by szla w gure a nie w dol . Pozdrawiam Pana Miroslawa wlasciciela ktory nie wie co tam sie wyrabia.
mnik 2015-01-22 19:07:00
mnie też ciekawi ten temat a ponadto troche informacji dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej-jak się przygotować, aby przejść przez nią zwycięsko oraz zarobków w tej firmie.pomoże mi ktoś w tej kwestiii?? Napiszcie O tym jakie dokładnie pytania zazwyczaj padają i jakich na nie warto udzielić odpowiedzi, a także o tym co zrobić etapie przygotowań do rozmowy
anonim 2015-02-24 20:58:26
pracowałem , zostałem zwolniony , nie mam żalu . wpadki kazdemu sie zdarzaja , ale szef jest OK , wymagajacy , dałem ciała , jak ktoś chce sie poślizgać w robocie to nie da rady , kasa zawsze na czas ,
poszła 2016-05-08 14:33:17
myślisz że az tak @asdf? No może troszke przesadziłes :) a swoją drogą chyba nikogo teraz nie szukają?
Zostaw swoją opinię o Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Ubezpieczeniowe. Mirosław Hawran