Opinie o ATS Stahlschmidt w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ATS Stahlschmidt. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ATS Stahlschmidt o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATS Stahlschmidt w Stalowa Wola

lukas23342 Nowy wpis

a co to jest zza praca

krzyś Nowy wpis

znam sprawę zatrudnienia W ATS można powiedzieć z pierwszej ręki. Najlepiej samemu złożyć CV i porozmawiać na miejscu

zainteresowany Nowy wpis

Witam mam pytanie do pracowników wie ktoś jaki jest adres email do wysłania podania o pracę ?

nasa Nowy wpis

No cóż a myślałem że to profesjonalna firma- nawet wysłałem cv. W takim razie napiszcie jeszcze cos na temat rozmowy kwalifikacyjnej (zostałem zaproszony), ile osób rekrutujących będzie obecnych na spotkaniu, na co powinienem zwrócić uwagę w trakcie rozmowy i jakie zaproponowac wynagrodzenie kiedy mnie o to zapytają?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie ATS Stahlschmidt? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Stalowa Wola
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Stalowa Wola
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
krystian

a przyjmuja do pracy??:) na felgi ??

mojo

anonim - 2010-05-03 20:25:37 3tys?! mozna wyciagnac ale po przepracowaniu 10 lat w tym syfie. na palcach jednej reki mozna wyliczyc ilu tam wytrzymało na produkcji. zaznaczam ze to lekkie stanowiska! nie odlewnia nie topialnia nie obróbka cieplna.Pracuję tam dwa lata i zwykle dostawałem 2200zł netto, ale teraz jestem na innym stanowisku i dostaję 2500 zł netto, a czasem nawet wyciągnę z dodatkami 3100zł netto. Proszę, aby nie używać obraźliwych słów. Obrażanie świadczy o niezbyt mądrym człowieku.

bee

Straszne chamstwo jest na tej stronie. Brak szacunku i kultury. Przede wszystkim odbiega się od tematu.

murzyn

ja robie w alutecu a raczej (usunięte przez administratora) i nikomu nie radze robic tutaj i niech nikt nie porównuje tych 2 zakladow ze jest podobnie itp ,kadry traktuja nas jak (usunięte przez administratora) mobbing na kazdym kroku wyzywanie murzynow i ublizanie na kazdym kroku ,jeszcze 3 tygodnie i spierdalam z tej sławnej firmy ,pieniadze sa ok to fakt ale pieniadze to nie wszystko

goliat

3000 tysiące chyba za 3 miesiące...(usunięte prze administratora)

napoje hahahahahahahahahahaha!!!!! jakie i gdzie a woda fak jest 1,5l na zm bo nie wiece przy tem. 40-50 stopni

byłyATS

To jak musicie tak ciężko pracować nie lepiej do (usunięte prze administratora) pójść tam też są te same wydziały co w Ats i pieniadze wieksze. Nikt nieukrywa tego ze musisz pracowac caly czas ale nikt po pol roku niezarabia ponizej dwóch tysięcy, wody i napojow masz tyle ile dasz rade wypic. Kadry traktuja cie jak normalnego człowieka bez okazywania pogardy czy cos. Ale musisz pracować przez duze P.

automaniak

Mam szczescie ze nie musze tam pracowac.Praca w takim zakladze i za takie marne pieniadze to porazka.Ludzie traktowani jak smieci.Niemiec wykorzystuje polakow i sie smieje.Ciekawe czy niemcy by pracowali tak i za takie pieniadze.Mozna sobie samemu odpowiedziec

To chyba pracujesz 24/h skoro masz takie dobre zarobki i jestes taki szczesliwy oni lubia takich dobrych pracownikow jak ty

Audere Est Facere

to jestes brygadzista bo ja pracuje tam 5 lat i tyle na łape nie biore

m25

Ciekawe!Na pewno na odlewni nie pracujesz!!!

j23

A ja tam pracuje już ponad 7 lat i nie narzekam. Kasa (z premiami ok2500-3000) jak na Stalówkę ok. Do tego możliwość nadgodzin 100% płatne. Jak komuś nie pasuje to do HUTY tam jest zajebiście, fakt nie orobisz się i może zapłacą :) ?! Zaznaczam że jestem szarakiem a nie jakimś kierowniczyną . pozdrawiam

.....

Pracując dla niemca mam ochotę wziąśc czasem ze sobą karabin,(usunięte prze administratora)

mtk

ATS NAJGORSZY SYF za niewielkie pieniadze.

Zostaw merytoryczną opinię o ATS Stahlschmidt - Stalowa Wola

ATS Stahlschmidt