Opinie o SIÓDEMKA w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie SIÓDEMKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SIÓDEMKA o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIÓDEMKA w Poznań

ridddo Nowy wpis

Stawki dla kurierów @WOlan i tak nie są niskie, porównałbyś do konkurencji to byś zobaczył, tutaj spokojnie masz 2000 złotych netto, czasem nawet i więcej. A znowu nie ma też bardzo wysokiego tempa. Człowiek może pracować sobie swoim tempem i tak się wyrobi.

budzi Nowy wpis

Siódemka w zasadzie od zawsze pretendowała do firmy kurierskiej, która posiada jedne z lepszych rozwiązań dla pracowników - zgodzicie się chyba... Jednak nie jestem przekonany czy w parze z tym idą również odpowiednie zarobki, bo te w logistyce i spedycji zawsze różnie się kształtują i są zróżnicowane bardzo mocno.

arek Nowy wpis

Hej, ja się zastanawiam, czy nie spróbować pracy jako kurier i to właśnie Siódemka póki co mnie zainteresowała. Możecie napisac jak tutaj jest ze stawkami, bo czytałem już w Internecie rózne rzeczy, że płaci się zarówno stawke godzinową, jak i od doręczenia przesyłki. Może ktoś mi to wyjaśnić? Pozdrawiam.

kolejny oszukany Nowy wpis

na magazynie miała być umowa zlecenie a była praca na czarno taki to jest kierowniczek Grzegorz K na Wołczyńskiej w Poznaniu.Kłamie że będzie za tydzień umowa zwodzi i kombinuje żeby nie płacić a ty robisz i nic nie dostaniesz. Potwierdzam opinie Wiarygodnego w 100% Bez podpisanej umowy nie zaczynaj pracy na magazynie bo ci nie zapłacą ani grosza.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie SIÓDEMKA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
przemek

siema szukam kontaktu z seba augustyniakiem.napisz na forum jak masz jakis namiar

Modi

Witam, Kto jest kierownikiem magazynu i kto z warszawki ? Jakie klimaty?

krasnoludek55

Ta firma to porażka drugiej takiej nie ma . Same układy i łapówkarstwo na wysokich stanowiskach . (usunięte przez administratora) wykorzystywanie pracowników , brak szacunku.

lola

Pracował....

były przewożnik

Manufaktura nie firma kurierska. Kolesiostwo i układy to podstawa. Pieniądze na czas,ale nawet na paliwo nie starczało do tego ciągle nota, za byle co.Masakra. Praca od 6-30 do 19-30

mlodt

moj kumpel tu pracuje (usunięte przez administratora) i jest zadowolony

work

1200zl na reke umowa zlecenie ale ostatnio zwolnili nowych po tygodniu(usunięte przez administratora) niepolecam a (usunięte przez administratora) wszystko .nigdy wiecej siodemki robilem tylko tydzien i znow bez pracy

rafcio

A jak zarobki,j aka umowa???

work

jesli chcesz zaczac prace na magazynie daruj sobie jest zimno (usunięte przez administratora) paczki zalegaja a oni przyjmuja jeszcze jednym slowem porazka i sym

wiarygodny

Jeśli chcecie podjąć pracę w firmie kurjerskiej siódemka ,,7,, w Poznaniu to lojalnie OSTRZEGAM bez podpisanej umowy niezaczynaj pracy . NIEZAPŁACĄ CI ZA WYKONANE KURSY (usunięte przez administratora) TAK LUDZI OD DAWNA/ co jest przestępswem/ umowa ustna uważana jest za zawartą (usunięte przez administratora)SZCZEGÓLNIE W OKRESIE PRZEDŚWIĄTECZNYM POD TYM NR TEL MOŻECIE ZGŁASZAĆ NIELEGALNE WYKORZYSTYWANIE W ODDZIALACH ,,7,, DYREKTOR OPERACYJNY ,,7,,(usunięte przez administratora) I PAMIĘTAJ W KAŻDYM PRZYPADKU SPRAWĘ MOŻNA KIEROWAC DO INSPEKCJI PRACY NAWET JEŚLI MASZ WŁASNĄ DZIAŁALNOŚĆ

Zostaw merytoryczną opinię o SIÓDEMKA - Poznań

SIÓDEMKA