Gallaher Polska

Gostkowo

Opinie o Gallaher Polska

anonim 2010-06-08 13:18:29
Witam popieram wszystkich tych którzy maja złą opinię na temat tej firmy to co się tam wyprawia to obłęd zatrudniają ludzi przez agencje pracy tymczasowej a po kilku tygodniach lub nawet dniach zwalniają a na ich miejsce przychodzą następni paranoja jakaś dobrą prace mają tylko Ci którzy dostają się tam przez protekcje i nie patrzą na to że chłopak ma 22 lata i ledwie zdał mature znam takie przypadki dziwie się tylko że nikt się tym nie zainteresuje należy wspomnieć o tym iż Ci na [usunięte przez moderatora] i gdzie tu jest sprawiedliwość i dobra renoma tej firmy
2010-10-27 11:58:58
witam,
pracowałem tam 2 lata jako kierownik,to ze zwalniaja to prawda.
sam musiałem pare razy zwolnic handlowców, ale to przez to ze pracowac im sie nie chciało.
nie wiem jak teraz, ale wtedy juz chodzily słuchy[usunięte przez moderatora]
mam dowody na to.ale co z tego..niech sobie wsadzą w
ogólnie to kołchoz, w gostkowie to dosłownie jak ktos był to wie.
brakuje wartowników w kałachami przed płotem.
nie polecam naprawde.
chociaz warunki finansowe zachecaja na PH, auto, tel, palmtop,ale zajada cie szkoleniami i na koncu wywala za darmo.
poczytajcie wszystkie opinie.
kiedys powywalali wszystkich kierownikow reg. w ciagu roku.
bo za duzo wiedzieli.woleli nowych klakierów ktorzy nic nie kumaja, maja wykonywac rozkazy.

pozdrawiam
truciciel
Zostaw swoją opinię o Gallaher Polska - Gostkowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gallaher Polska