Opinie o D&D Resory Polska w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie D&D Resory Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie D&D Resory Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o D&D Resory Polska w Lublin

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie D&D Resory Polska?

Czy w D&D Resory Polska zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Odpowiedz Nowy wpis

Idzie na dno powoli. Ludzie stawki godzinowe poniżej minimalnej. Chcą dwie zmiany po 10h oficjalnie a wiadomo że będą po 12. Trzeba (usunięte przez administratora). Dla ludzi pieniędzy nie ma na podwyżki bo zła sytuacja finansowa, ale kierownicy w biurze po cichu dostają, jeszcze sami potrafią się wygadać że dostali podwyżkę w tym roku. Ogólnie zwykły szary pracownik to jest dla nich śmieć. Nic tylko żółtemu wchodzą wiadomo gdzie.

Marta Nowy wpis
@Odpowiedz

Jak to możliwe, że są poniżej minimalnej? To ile ty masz na miesiąc pracując tam?

Maintenance Leader Nowy wpis
@Odpowiedz

To ze umysłowi dostali podwyżkę, a nas się zbywa to sqrwysynstwo. Praca w Lbn w obszarze produkcji jest i to za lepsze pieniadze na start niz tu po 10 latach. Bywajcie

Co jaki czas w D&D Resory Polska można ubiegać się o podwyżkę?

Buhaha

O co ?? :P Tu nie am czegoś takiego

Anty

Najslabszym punktem tej firmy jest to ze liderami zwiazkow zawodowych sa ludzie ktorzy zarabiaja duzo maja dobre stawki i maja w (usunięte przez administratora) walke o co kolwiek dla innych. A fenomenem jest glupota wiesniakow tam pracujacych alimenciarzy i kredyciarzy ktorzy nienrozumieja za za prace 5 dni w tyg powinnindostawac godziwe pieniadze a nie za jakies nadgodziny czy soboty. To powinien byc dodatek a nie jedyna szansa na lepsze pieniadze. Ale chlopu ze wsi nie wytlumaczysz ze lepiej walczyc o lepsza stawke niz o prace w soboty.

Ujuju

Dobrze mówi Polać mu

Barbarian
@Anty

a dostałem 1,15 zl:/ ale tylko z tego wzgledu ze bez nadgodzin nie osiągałem minimalnej krajowej. Generalnie tacy dostawali oraz tacy ktorzy chcieli sie zwolnic. No i tacy ktorzy pozwalają a się kopać w (usunięte przez administratora) małemu, dosłownie, również ci wyselekcjonowani mistrzowie/kierownicy bez wykrztalcenia, którzy zostali wyrwani z linii na jakiej podstawie? No wlasnie..... Nie miejcie pretensji do szefow ze nie zalatwili nam lepszych podwyżek, oni po prostu (usunięte przez administratora)mogą, rządzą tu skosnoocy, a nasi nie będą dla szaraków narażać swoich ciężko wypracowanych pozycji. Vice-Szef sprężyn znowu chodzi z 'malym' pod rączkę, chyba zwietrzył okazję na kolejny awans. Tylko gdzie? Bo teraz juz bedzie musiał zajac miejsce szefa szefów, Jarku szlifuj mocniej j. angielski i umiejętność wchodzenia w ciasną koreańską (usunięte przez administratora) Podwyżek nie było bo trzeba będzie Osuchom zapłacić za przeniesienie montażu i bondingu z powrotem na hale główna. Paranoja. A powinny byc bo kilku nierobów i cwaniakow z dobrymi pensjami zostalo ostatnio zwolnionych.jestesmy In touch

Kalibrator
@Barbarian

Chłopcze. Jeżeli uważasz, że podstawą do objęcia jakiegoś lepszego stanowiska jest wykształcenie, to jesteś w błędzie. Patrząc na obecne standardy i widząc przyszłość polskiego narodu w tych gamoniach, którzy teraz opuszczają uczelnie to będzie dramat. Skończone studia nie świadczą o umiejętnościach czy wiedzy. Natomiast doświadczenie już tak. Zauważ że w tej firmie awanse są tylko wewnętrzne, sporadycznymi są przypadki zatrudnienia kogoś z zewnątrz na wyższe stanowiska niż produkcja. Znaczna część pracodawców kreuje swoje oferty pracy, pisząc: wymagane wykształcenie wyższe lub doświadczenie na podobnym stanowisku przez ileś lat...

@Kalibrator

Zaciekawiłeś mnie swoją opinią. Napisałeś, że w D&D Resory Polska standardem są awanse wewnętrzne i rzadko zatrudnia się pracowników z zewnątrz. A powiesz, co jest brane pod uwagę przy takich awansach: oprócz dobrego wykonywania swoich obowiązków, bo domyślam się, że to oczywiste?

HejaHo
@Barbarian

DżaroCh, NorbertosZ, RaduciojuS, JMchail, polerujcie dalej odwłok "Najwyższego Malucha". pnijcie się w hierarchii listy płac. Niech wasi pracownicy biorą dalej po "tysiąc pinset" do ręki. Dziękjemy za wsparcie !!

Taktak
@Anty

Anty-wszystko co napisałeś jest świętą prawdą!!!Zgadzam sie w 100%.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie D&D Resory Polska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Ferajna od Darka Suchego

Może ktoś wie o co chodzi w tych dobrowolnych odejściach pracowników? Czy firma prowadzi czystą grę z pracownikami czy to tylko kolejny "pomysł" na destabilizację zakładu???

Szkoda że was nie ma z nami...
@Ferajna od Darka Suchego

Składasz kwit. Jeżeli kierownik i włodarze się zgodzą to dostajesz 6 wypłat i cya. Takie tam zwolnienie grupowe, żeby pracownik nie mógł mieć pretensji o zwolnienie bo robi to dobrowolnie. Jakieś plotki krążą o tym że 35 osób ma jeszcze opuścić ten tonący okręt.

Banda Chudego
@Ferajna od Darka Suchego

Podobno w firmie nieformalnie rządzi klika czterech kolesi co zbierają informacje po ludziach... Trzymają się razem (usunięte przez administratora)

Ryszard

@PRONTO DOMESTOS i WC PICKER Firma przejęła w 2012 roku spółkę Daewon Poland czy dlatego uważasz, że firmy już nie ma?

@Ryszard

Daewon Poland? Czy sugerujesz nową nazwę w najbliższym czasie?...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w D&D Resory Polska?

PRONTO DOMESTOS i WC PICKER

Atmosfera wiecznego smrodu... Obudź się mamy 2020 rok a D&D nie istnieje już blisko 8lat...

Ciekawski Dżordż...

Czy to prawda że w zakładzie można być w stanie wskazującym %? Czy to prawda, że można kraść bezkarnie z uśmiechem na twarzy bo i tak nic nie grozi za przywłaszczenie mienia firmy? Czy to prawda, że można mieć niekończąca się liczbę N-ek i nic sobie z tego nie robić? Czy to prawda, że to wszystko prawda? Dziękuję za uwagę i miłego dnia dla wszystkich ????

Hejos
@Ciekawski Dżordż...

Nie, to nieprawda.

Ujuju
@Ciekawski Dżordż...

Goooooffffno provda!

Igor

Młodzi to grupa bardzo roszczeniowa i długo nie pracująca w jednym miejscu mimo, że firma jest spoko!!

NWO

Ludzie masowo zwalniają się z tej firmy, szczególnie młodzi bo widza brak perspektyw . Zostają mohery albo sami przypałowcy . Kasa mała. Podwyżki rzędu 30 groszy na rok. Młody pracownik dostaje wiecej niż ten z kilkuletnim stażem. Atmosfera pozornie ok, lecz prawda taka że każdy jest na ustach każdego nawet do końca o tym nie wiedząc. Praca ciężka, wiekszość dni w roku to praca z mokrymi plecami od potu i wysiłku. Często brudna tak że po jednym dniu ubrania nadają się tylko do prania. Częste pomyłki na wypłacie. Zapominaja policzyć nadgodzin, potem idziesz na górę żeby sprostować to. Nowi pracownicy popracuja dwa, trzy miesiace, popatrzą sie jak jest i uciekaja. W tym kołchozie niczego cię nie nauczą a wymagają zebyś umiał. Operatorzy maszyn chętnie cie (usunięte przez administratora) do majstra za byle g...nawet za to że czegoś nie umiesz a sami cię nie nauczyli. Plusy to wypłata na czas, jakaś stołówka z żarciem, jakieś porcje na kazdej zmianie. Urlop też dostaniesz bez wiekszego problemu jeśli wiesz do jakiego majstra iść...

nk

Daj sobie spokoj z tą firmą

@nk

Czym spowodowana jest Twoja opinia o D&D Resory Polska? Zachęcam Ciebie do napisania bardziej konkretnej wypowiedzi i podzielenia się Twoim doświadczeniem związanym z pracą w tym miejscu. Jest to ważne, gdyż osoby zainteresowane aplikacją do firmy, mogą wyciągnąć odpowiednie wnioski o niej.

ja23

Dosyc w tej fabryce niewolnictwa pracowałem 8 lat i 13 20 brutto żenada cieszę się że już tam nie pracuje dajcie sobie spokój z tą firmą.

@Januszek na jakiej podstawie i w jakich kwotach pracownicy płacą za swoje błędy? Rozumiem, że mówisz o odpowiedzialności materialnej za poniesione straty firmy, tak? Czy w D&D Resory Polska jest wdrożony system zmianowy a ewentualne nadgodziny są tu dodatkowo płatne?

Januszek
@Anna

Nie ma odpowiedzialności materialnej. Nie ma tego w umowach. Zresztą przy takich zarobkach jakie tam są musiałby chyba każdy za darmo pracować, gdyby odpowiedzialność materialna była. Przez błędy w zarządzaniu firma poniosła znaczne straty finansowe i teraz szukają wszędzie oszczędności. Podwyżki w tym roku jak pisałem wcześniej są najniższe od wielu lat. Przynajmniej odkąd tam pracuję. Teraz chcą zlikwidować nadgodziny w oparciu o art. 151 kodeksu pracy. Czyli zamiast kasy dawać dni wolne. Wielu pracowników bez nadgodzin nie dostaje nawet najniższej krajowej. Zrobienie kilku sobót płatnych 100% czy nadgodzin w tygodniu 50% to był spory zastrzyk dodatkowych pieniędzy. W moim przypadku to kilkaset złotych.

Roman T i jego dziewczyny
@Januszek

Polakowi nie dogodzisz. Jak są nadgodziny to lament, że za dużo i ucisk i żony nie widzioł pół roku a dzieci wołają do ojca wujek. Nie ma nadgodzin, to płacz, że nie ma pieniędzy. Idź pan w c******. Nie ma nadgodzin, nie ma problemu. Ja się ciesze.

@Januszek czy kwestie nadgodzin są już przesądzone? Może od ostatniego czasu zmieniło się coś w sytuacji przedsiębiorstwa o czym warto wspomnieć na forum? Może są jakieś nowe przyjęcia do pracy?

Januszek

Niesprawiedliwość w firmie polega na tym, że dokładają coraz więcej pracy (zwiększają normy - co w pewnej mierze jest także winą pracowników, którzy chcą się wykazać), a podwyżki są niewspółmierne do wzrostu norm pracy. Do tego wymagają jakości na poziomie VW, czy BMW czyli niemieckich firm i straszą upomnieniami za błędy, których nie idzie wyeliminować ze względu na nawał pracy. Innymi słowy chcą wysokiej jakości za niską płacę wykwalifikowanych pracowników. Do tego oczywiście dochodzą najniższe podwyżki od ...hmmm początków tej firmy, bo "mały" tnie koszty i teraz to pracownicy płacą za błędy w zarządzaniu firmą, ponieważ ta znalazła się w poważnych kłopotach. W ostatnim roku odeszło kilku naprawdę ogarniętych pracowników, a przyjmują ludzi na których szkolenie potrzeba czasu - którego tak naprawdę nie ma. Zarobki są niewiele wyższe od najniższej krajowej, chyba, że robi się nadgodziny (a i te zaczynają obcinać). Są nawet tacy pracownicy, którym firma musi dokładać, żeby wyszła im najniższa krajowa. Najlepiej mają (że tak to ładnie ujmę) sygnaliści, czyli tacy, którzy nie potrafią dobrze wykonywać swojej pracy i nic im innego nie pozostaje jak tylko informować przełożonych o błędach innych pracowników... ale to już pojawiało się nie raz na tym forum.

@Pirania co takiego miało miejsce, że właśnie w ten sposób oceniasz D&D Resory Polska. Możesz przytoczyć merytoryczne fakty? Pamiętaj, że na forum mogą pojawiać się wyłącznie prawdziwe opinie na temat obecnego stanu danej firmy. @Tygrysek Januszek jeśli w Twojej opinii sytuacja w zakładzie pracy wymaga spotkania z zarządem, może pracownicy sami powinni je zorganizować?

Mr Sun
@Anna

A ty Anna co jesteś rzecznikiem prasowym tej firmy że tak próbujesz załagodzić i spłycić skalę problemu? A może jesteś dobrze oplacanym konfidentem ...

PIRANIA

KOŁCHOZ Potocznie miejsce pracy, w którym nie szanuje się pracowników oraz ich praw. Kołchozy zwykle zatrudniają większą ilość pracowników, są to najczęściej fabryki, montażownie, linie produkcyjne, większe placówki. Praca w kołchozach uważana jest za jedną z najgorszych odmian prac. Ludzie w kołchozach pracują z konieczności; zwykle z braku pieniędzy potrzebnych do rozwoju i właściwego życia. Tempo pracy w kołchozach jest takie, że ludzie tam pracujący nie mają czasu na zastanowienie się co i jak zrobić.

Tygrysek Januszek

Wypisujcie się ludzie z tych związków zawodowych które "działają" w tej firmie... Szkoda płacić na cykorów... Co nie potrafią nawet załatwić spotkanie z zarządem... Za nos ich wodzą a ci jak małe dzieci wydygani... Boją się zrobić swoją powinność jako przedstawiciele pracownikow tego zakładu... Zdelegalizować te związki !!!!

D&D nowy koniec...

Pracownicy zostali kolejny raz wydymani...totalna porażka i upadek tej firmy...przez kurdupla...

@ja, możesz napisać coś więcej o podwyżkach w firmie D&D Resory Polska? Czy każdy z pracowników otrzymał podwyżki o których napisałeś w swoim komentarzu? Są to 3 procent od głównego wynagrodzenia? Napisz coś więcej na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o D&D Resory Polska - Lublin

• Jak się pracuje w D&D Resory Polska?

Zobacz opinie na temat firmy D&D Resory Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

D&D Resory Polska