HMC

Katowice

Opinie o HMC

kurak miesiąca 2009-08-10 15:39:46
Warunki pracy kiepskie. Przy jednym biurku dwie osoby, bez żadnej ścianki działowej-biurkowej. W pomieszczeniu około 15m kw - 10 osób.

Ale teraz się to wykrusza. Jeżeli firma będzie robiła nabór w 2009 r. to ostrzegam - w maju 2009 i lipcu 2009 dwie pracownice - w tym [usunięte przez moderatora] - zachorowały na gruźlicę. Dziwne że nie wysłali nas na żadne badania. Zamiast tego zaczęto redukowac kadre pracowniczą.

Jeżeli chodzi o samą pracę - sprzedaje się karty członkowskie do klubu zrzeszające największe i ponoc najlepsze hotele na świecie. Wg mnie produkt dobry, ale baza klientów dostarczana przez firmę - kiepska. Trzeba samemu przynieśc swoje kontakty, o to chyba im chodzi ;]

pracuje się 7h, pon-pt, 9-16. około południa jedna przerwa półgodzinna. Trochę się pozmieniało i teraz od pierwszego tygodnia dają 11 zł brutto za h. umowa o prace od poczatku. zwracają za badania lekarskie.

dziwny system motywujący - tablica z jawnymi wynikami pracowników oddziału, gdzie każdej sprzedaży odpowiada dany symbol na dany tydzień (typu pszczółki, kwiatki, rybki, itp).

generalnie mnie się bardzo podobało, bo fajna atmosfera. Sprzedawało się nie trudno, ale wylali jednak mimo dobrych wyników. Tak to jest jak daje się podejmowac decyzje zastepcy szefowej, który zamiast dobrem firmy kieruje sie swoimi osobistymi pobudkami.
pracowała 2012-02-28 14:18:28
Pracowałam ponad 3 miesiące tam . hm warunki i atmosfera niby w porządku .. ale no niestety to firma powinna zabezpieczyć swoich pracowników.. właśnie chodzi o te kontakty do ludzi .. których trzeba dzwonić.. bardziej to wszytko jest oparte na pobudkach prywatnych bo osoby tam obecnie pracujące.. ( czyli rodzina;/) cały czas są na swoich stanowiskach ...a cała reszta .. jest zwalniana i zatrudniają od nowa nowych i zwalniaja i zatrudniają nowych.. i tak dalej ..
poser 2016-04-19 10:20:04
anonim, jeżeli każdy dobrze wykonuje swoje obowiązki to nie ma się czego obawiać. Z tego co wiem firma potrzbeuje ludzi z doświadczeniem minimum 3 letnim. Dzięki temu można spokojnie zarobić ponad 3 tysiące na start. Powiedzcie mi tylko jakie są obowiązki?
Zostaw swoją opinię o HMC - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HMC