ZGM Zębiec

Starachowice

Opinie o ZGM Zębiec

rena 2010-08-20 22:15
masakra, za jałmużnę jaką płacą pracownikom można zdechnąć 800 zł a biuro ma 1800
olek 2010-08-20 22:17
trzeba ich zgłosic do pipu
as 2011-03-07 11:37
omijać ten [usunięte przez moderatora] szerokim łukiem, szczególnie księgowość. wizyta pip by się przydała, co niedługo pewnie będzie. ludzie tam podobno juz nie wytrzymują.
anonim 2012-05-15 20:06
Jako były pracownik potwierdzam wszystko. Tam [usunięte przez moderatora] ludzi, znęcają się nad nimi psychicznie. Ludzie przychodzą i odchodzą, bo nie wytrzymują stresu. Najgorszemu wrogowi nie polecam tam pracy. Kadra zarządzająca nie doświadczona. Jak to mówią \\\"kto liże ten ma stanowisko\\\" i to całkiem bez kompetencji. Pracownicy wykonują całą robotę a później przełożeni zapisują sobie ich przysługi i zostają wynagrodzeni w postaci premii.
anonim 2012-06-06 17:48
Ostatnio stało się modne przyjmowanie i trzymanie emerytów, pseudo zasłużonych, którzy mają ponoć uzdrowić Zębiec - wszyscy kiedyś piastowali wysokie stanowiska a teraz na emeryturze biorą pieniądze i się szwendają po zakładzie. Cały czas zwolnienia, zwolnienia no może poza biurowcem:). Pensja co rok niższa, ale są nieliczni z układu, którzy póki zakład jest państwowy czerpią garściami.
ja 2012-10-31 11:09
czyli jeszcze na emeryturze chca sie nachapać? Niech ktoś sie wezmie za tych starych oszustów!
obserwator 2013-01-24 23:03
Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy w Zębcu, to odejdź od komputera, napij się wódki i zapomnij o tym pomyśle. Firma jest szykowana już od dawna do ogłoszenia upadłości, żeby sprzedać ją za bezcen. Tak jak było to w przypadku wielu innych spółek skarbu państwa.

Wkrótce więcej info.
2013-08-15 10:21
Mam pytanie jak dojechać do tej firmy komunikacją publiczną typu Bus lub autobus ze Starachowic na 8,00 rano i z powrotem ok 16-tej
człowiek z lasu 2014-01-30 19:48
No aż strach się bać
tomek 2014-05-31 15:51
No i jak tam w ZGM zębiec, upadli, czy nie, bo pojawiły sie tu dziwne insynuacje, a interesuje sie firma od jakiegos czasu. Pozdrawiam.
wiajpi 2014-12-29 15:30
no dobra od jakiegoś czasu widzę, że nic sie tutaj nie dzieje, a były informacje o tym, że firma ogłosi likwidacje i upadnie.... jak to teraz wygląda prosiłbym o jakieś potwierdzone wiadomości i informacje ! Zarobki to ważna sprawa dla mnei ale najpierw trzeba wiedzieć czy firma w ogóle istnieje. pozdrawiam
kozi 2015-02-27 19:38
hah, zabawna ta Twoja wypowiedź @wiajpi, ale nie da się ukryć , że masz rację ;) Firma jak najbardziej dalej istnieje i dla niezorientowanych zajmuje się obecnie kotłami co spełniającymi wszystkie wymogi stawiane w zakresie efektywności energetycznej i norm ekologicznych. Oczywiście firma jak nazwa wskazuje pochodzi z Zębca
agata b 2015-03-29 16:54
bardzo mnie to cieszy że sytuacja się wyjaśniła odnośnie wielu poprzednich komentarzy i jednak firma ZGM Zębiec nadal istnieje. ta informacja akurat zbiega się z takim momentem w moim życiu że musze pilnie znaleźć sobie nowe zatrudnienie. napiszcie proszę czy mam teraz szaanse żeby dorwać jakieś fajne stanowisko w ZGM Zębiec
axim 2015-06-01 14:40
Płaca minimalna około 1400zl netto dla nowego pracownika rok 2015 czas w zakladzie zatrzymał się na latach 70 z powodzeniem można kręcić tam filmy o strajkach z tamtych lat bez żadnych dekoracji
oda 2015-07-21 22:27
szukają przedstawiciela w kujawsko - pomorskim
lifrg 2016-05-08 10:06
No i zarobki właśnie @chęć są tutaj spoko, bo jak jest doświadczony pracownik to zarobi nawet 3000 netto
Paulina 2017-03-15 10:35
Firma opublikowała oferty pracy. Możecie je znaleźć na głównej stronie internetowej ZGM Zębiec - http://www.zebiec.pl/pl/o-firmie/kariera Zainteresowani?
Kandydat 2017-05-12 17:01
Witam.
W dniu dzisiejszym 12.05.2017 uczestniczyłem w procesie rekrutacyjnym na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Nie będę się zbytnio rozpisywał, 1950 netto - pozostawię to bez komentarza. Kiedy przyjdzie opamiętanie??? !!!!! Pamiętajcie że aplikujecie w woj. świętokrzyskim ( w kwestii oczekiwań :D), no i jeszcze Pani powie Wam z kim możecie dojeżdżać :D
Paulina 2017-05-16 13:48
@Kandydat czy możesz napisać więcej na temat przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszałeś? Czy coś szczególnie Cię zaskoczyło? Może masz jakieś rady dla przyszłych zainteresowanych pracą w ZGM Zębiec.
Kandydat 2017-05-17 15:48
Jeśli chodzi o rozmowę w niczym szczególnym nie różniła się od innych tego typy spotkań. Żartem są jedynie proponowane warunki płacowe, o których już wyżej wspominałem. Nawet jeżeli jakiś desperat przyjmie tą ofertę ( zakładając, że będzie ogarnięty) to po roku, max 2 latach ucieknie dostając 3-4 razy więcej w firmach związanych z branżą odlewniczą bo takie są realia rynku. Zakładam jednak, że osoby posiadające choćby doświadczenie w sprzedaży, nie znając się na branży odlewniczej, jednak znające swoją wartość, z tzw. ikrą i chęciami do pracy nie podejmą "wyzwania " pracy w Firmie ZGM Zębiec. Z NIEWOLNIKA NIGDY NIE BĘDZIE PRACOWNIKA :)!!
Kandydatka 2017-08-13 16:29
Jakby nie było chętnych za taką kasę to może by zmądrzeli i płacili więcej. Porozmawiajcie ze starymi pracownikami...oni to dopiero dostają kasę..., ale robią za tyle dalej. TO DLATEGO SYTUACJA SIĘ NIE ZMIENIA.
Zostaw swoją opinię o ZGM Zębiec - Starachowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZGM Zębiec