Opinie o ZGM „Zębiec” S.A. w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZGM „Zębiec” S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie ZGM „Zębiec” S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kruszywa - Obróbka piasku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZGM „Zębiec” S.A. w Starachowice

Interesująco brzmią te benefity, o których tu przeczytałem, super że firma organizuje integracje. Ciekawi mnie praca na stanowisku ślusarza remontowego w dziale produkcji metalowej, takie ogłoszenie znalazłem. Ile firma może mi zaoferować na start? Może moglibyście mi opowiedzieć o systemie premiowym?

Panie drogi jeszcze dopytam o te szkoleniowe sprawy, a propos doradcy handlowego. W jakiej kwocie przysługuje pracownikowi ten budżet szkoleniowy? Ten, o którym była wyżej mowa, że jego wysokość w dużej mierze decyduje o możliwości podjęcia jakiegoś szkolenia.

Przeglądając stronę firmy, znalazłem ofertę pracy na stanowisko ślusarza remontowego suwnic. Można przeczytać, że proponowane jest wynagrodzenie stałe oraz premiera regulaminowa plus nagrody z zysku. W jakiej mniej więcej wysokości jest podstawa? Jeśli chodzi o premię regulaminową, to jakie kwestie trzeba spełniać, aby ją otrzymać? I o co chodzi z tymi nagrodami? Dajcie znać, bo mam zamiar tutaj zaaplikować i ciekawi mnie, ile będę mógł zarabiać...

Panie, a czy to, co piszecie na Waszej stronie, że chętnie zatrudnicie m.in. ślusarza remontowego suwnic to prawda? Skoro zaś do zadań ma należeć konserwacja, przeglądy i remonty urządzeń dźwigowych, po stronie mechanicznej, to od razu mam pytanie do wszystkich, co znają sprzęt, w jakim te suwnice są stanie i jak z dostępnością zarówno narzędzi, jak i części zamiennych?

PB

Pracownik na stanowisku ślusarza remontowego będzie zajmował się konserwacją, przeglądami i remontami maszyn i urządzeń pod względem mechanicznym. Wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i doświadczenia. Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie stałe oraz system premiowy, możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania zakresu kompetencji m.in. poprzez szkolenia, warsztaty, szeroki wachlarz świadczeń socjalnych oraz pakiet sportowy Medicover. System premiowy: premie kwartalne oraz premie uznaniowe. Obecnie firma poszukuje pracowników na stanowiska: - Specjalista ds. zakupów i logistyki; - Ślusarz remontowy w dziale produkcji metalowej; - Operator urządzeń produkcyjnych; - Ślusarz remontowy suwnic.

@PB

Dobrze wiedzieć. A jaki jest zakres pensji zasadniczej do ustalania na stanowisku specjalisty ds. zakupów i logistyki, kwota od - do? I jakie są zasady uczestnictwa szkoleniach oraz jaka odpłatność po stronie pracownika?

PNB

Z mojego punktu widzenia pensja ustalana jest indywidualnie w zależności od doświadczenia, umiejętności czy posiadanych uprawnień kandydata. Osobą rekrutującą jest zazwyczaj przyszły przełożony i to on przedstawia propozycję wynagrodzenia na Zarząd (propozycja jest wynikiem przeprowadzonej rozmowy rekrutacyjnej z kandydatem i poznaniem jego oczekiwań) a Zarząd się zgadza albo nie na przedstawioną kwotę wynagrodzenia danego kandydata. Jeśli chodzi o szkolenia zawodowe - koszty w całości pokrywa pracodawca. Szkolenia planowane są co roku z wyprzedzeniem wraz z tematyką szkolenia i limitem kosztów. Czasami "wpadają" dodatkowe szkolenia np. utrwalające z BHP, ZUS i inne wynikające z aktualnych potrzeb danego działu.

@PNB

A jakie widełki w ogóle brane są pod uwagę przy negocjacjach? Ile przykładowo może dostać osoba z 5 letnim doświadczeniem? To ile wychodzi szkoleń rocznie? Czy tak jak w większości firm macie tu budżet szkoleniowy?

PNB

1. A jakie widełki w ogóle brane są pod uwagę przy negocjacjach? To zależy... Do każdej rekrutacji podchodzi się indywidualnie zależnie od specyfiki stanowiska np. czy wymagane są specjalistyczne uprawnienia, wykształcenie, umiejętności itp. 2. Ile przykładowo może dostać osoba z 5 letnim doświadczeniem? Odpowiedź: jak w punkcie 1. 3. To ile wychodzi szkoleń rocznie? Liczba szkoleń w których bierze udział dany pracownik uzależniona jest od wielu czynników. Np.: od kwoty na szkolenia jaka jest ustalona na cały rok, na dany dział lub na konkretne stanowisko, od potrzeb szkoleń na uprawnienia lub ich przedłużenie, które pojawią się w ciągu roku, itp. 4. Czy tak jak w większości firm macie tu budżet szkoleniowy? Tak. W firmie funkcjonuje budżet szkoleniowy.

Alicja
@PNB

Ja dopytam jeszcze o te szkolenia, bo to mnie bardzo interesuje w firmach, gdzie szukam pracy. Czy pracownik sam może sobie wyszukać szkolenie, które go interesuje, czy to firma sama znajduje i wysyła, bez konsultacji z pracownikiem? Jest tu miejsce na taką inicjatywę? I czy czas na szkolenie jest liczony jak czas pracy i jest pensja normalna?

@Alicja

1. Pracownik sam może sobie wyszukać szkolenie, które go interesuje (jeśli zakres szkolenia jest zgodny z planem i budżetem szkoleń na aktualny rok) 2. Czas spędzony na szkoleniu jest liczony w czas pracy pracownika i przysługuje mu normalna pensja

Ksawery Nowy wpis

Zna Pan może warunki użytkowania służbowego auta po godzinach pracy? Pracuję, jako handlowiec i w obecnej firmie korzystam z takiej możliwości, a zauważyłem też, że w ofercie, co jest na stronie firmy dla doradcy handlowego jest i służbowe auto i laptop i telefon.

Pracownik Nowy wpis
@Ksawery

Doradcy handlowi mogą korzystać z auta służbowego. Limitów i szczegółów korzystania nie znam, ale generalnie po godzinach pracy jest taka możliwość.

serwisant

Czy firma nadal sprzedaje kotły z sterownikami firmy elster które posiadają wadę fabryczną ?

pracownik Nowy wpis
@serwisant

@serwisant, ostatnia produkcja na elsterze była 1,5 roku temu

@…

Napiszę to co wiem o zatrudnieniu w firmie: - zatrudnienie na umowę o pracę; - wynagrodzenie stałe oraz premia regulaminowa plus nagrody z zysku; * wynagrodzenie stałe, podstawa ustalana podczas rozmowy kwalifikacyjnej; * premia regulaminowa to premia kwartalna, która łączy w sobie dwa wskaźniki: pierwszy - zależny od wyniku finansowego firmy za dany kwartał a drugi od oceny przełożonego; * nagrody z zysku - część wypracowanego przez firmę zysku przeznacza się na nagrody dla pracowników, zazwyczaj pieniądze wypłacane są w okolicach świąt; * świadczenia socjalne: karta sportowa Medicover Sport zapewniająca dostęp do blisko 4500 obiektów sportowych i rekreacyjnych w całej Polsce; teatr, kino, konkursy, itp.; - stabilna praca w przedsiębiorstwie, które cały czas się rozwija; - możliwość rozwoju zawodowego np. poprzez szkolenia opłacane przez pracodawcę.

Alex

A czy wspomniana możliwość rozwoju zawodowego obejmuje też staże czy praktyki dla studentów? Czy są lub były one kiedykolwiek prowadzone? A jeśli tak, to na jakich stanowiskach i czego mniej więcej można się podczas takich praktyk spodziewać? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

@Alex

Tak, u nas w firmie istnieje możliwość odbycia stażu lub praktyki. Najczęściej dotyczą one przyuczenia do zawodu na stanowiskach technicznych/fizycznych. Jeśli osoba chce odbyć u nas staż lub praktykę trzeba złożyć wniosek (najlepiej osobiście zanieść go do sekretariatu w naszej firmie). Nasza firma jest przychylna chętnym stażystom i praktykantom.

Zdziś

Jakie są później możliwości przejścia na zatrudnienie? I czy otrzymuje się jakieś pieniądze za odbywanie praktyk?

@Zdziś

Praktyki są bezpłatne, staż płatny z Urzędu Pracy + 3 miesiące zatrudnienia w ramach umowy o pracę po zakończonym stażu - z możliwością przedłużenia jeśli stażysta spełnia oczekiwania.

Tosia

A wiesz chociaż tak mniej więcej co trzeba zrobić żeby te oczekiwania spełnić? Wystarczy wykonywać swoje obowiązki? Nie da rady dogadać się na płatne praktyki, nigdy nie miało to miejsca?

@Tosia

Spełnienie "oczekiwań" to kwestia zależna od tak wielu elementów: od osoby, wakatu, zakresu obowiązków, szybkości nauki, sytuacji w firmie, etc. Z informacji, które posiadam to nigdy nie było w naszej firmie praktyk płatnych. Staż na 3 m-ce jest płacony przez Urząd Pracy.

Kwak

Mamy cięzkie czasy wokuł a w firmie nadal sie pracuje. Nie zwalniaja.Kasa się zgadza. Szału nie ma da się życ. Czasami wpadnie coś dodatkowego plus jakieś kino czy teat.

Lidia
@Kwak

Kino i teatr? To takie wyjścia integracyjne macie czy o co chodzi? Jakieś inne formy benefitów tez są?

Pracownica
@Lidia

Ostatnie lata to czasy pandemiczne więc integracji było mniej. W ostatnim roku mieliśmy: teatry, rajd pieszy, dofinansowanie do kart multisport, imprezę z atrakcjami na Marculach, wczasy pod gruszą, konkursy z nagrodami dla pracowników i ich dzieci. W innych firmach różnie to bywa z czymś dodatkowym dla pracowników a w Zębcu coś się dzieje co jakiś czas.

Leszno
Halina

Skoro pracownicy narzekają tu na zarobki to jaka jest konkretnie stawka za godzinę? I macie jakieś premie albo prowizje?

Obecny pracownik
@Halina

Stawka za godzinę uzależniona jest zajmowanego stanowiska więc trudno podać jedną, konkretną. Oprócz wynagrodzenia podstawowego mamy: - kwartalne premie uzależnione od sytuacji firmy i jakości pracy samego pracownika - możliwość uzyskania premii uznaniowej za jakieś zasługi np. pomysł jak coś ulepszyć lub zmniejszyć koszty - dofinansowanie do karty multisport - wycieczki, teatr, kino, imprezy dla pracowników i dla dzieci pracowników, konkursy z nagrodami, itp. - „wczasy pod gruszą” - raz na jakiś czas wpada dodatkowa kasa z udziału w zyskach, z funduszu socjalnego itp. Umowa o pracę, wszystko legalnie, żadnych przekrętów i opóźnień w wynagrodzeniach. Firma dba o przestrzeganie praw pracowników.

Lidia
@Obecny pracownik

A ile dostajecie za wczasy pod gruszą?

@Lidia

Kwota "wczasów pod gruszą" zależy od dochodów przypadających na jednego członka rodziny pracownika. Nie wiem jaka jest górna ani dolna bo chyba mam średnią...

Zibbu

Czy są nabory na spawacza w zebcu? Jakie można wyciągnąć zarobki na tym stanowisku? Dzięki za odpowiedź.

@Zibbu

Jak wspomniałem jestem byłym pracownikiem Zębca, w związku z tym nie posiadam aktualnych informacji dotyczących rekrutacji pracowników. Proponuję kontakt z działem kadr, na pewno udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiam

nowaJa

Witam, Jak wygląda wynagrodzenie na stanowisku doradca techniczno-handlowy w ZGM Zębiec?

@nowaJa

Wynagrodzenie na tym stanowisku jest zależne od doświadczenia – stażu pracy, znajomości rynku, umiejętności, a także zaangażowania pracownika. Wynagrodzenie sukcesywnie wzrasta, dodatkowo oferujemy atrakcyjny system premiowania. Zachęcamy do składania CV.

Jak długo trwa proces awansu w ZGM „Zębiec” S.A.?

Proces awansu jest zależny od wielu czynników: - zaangażowania, - realizacji celów, - sytuacji wewnętrznej firmy, - wakatów.

aas

Jakie zarobki na początek i po okresie testowym dla absolwenta technikum z minimalnym doświadczeniem zawodowym?

pracownica
@aas

zależy na jakie stanowisko aplikujesz :)

aas
@pracownica

Magazynier lub Kontroler Jakości Wyrobów Pomiary Mechaniczne

Paulina

Na stronie internetowej ZGM Zębiec, znalazłam informację, że firma prowadzi obecnie rekrutację. Można składać aplikację na następujące stanowiska: Magazynier Kontroler Jakości Wyrobów Pomiary Mechaniczne Specjalista ds. inwestycji Ślusarz remontowy suwnic Ślusarz - spawacz Czy któraś z aktualnie zatrudnionych osób podpowiedziałaby, czy warto? Informacje z pierwszej ręki będą bardzo pomocne dla kandydatów.

pracownica
@Paulina

Firma się zmienia i rozwija, mimo licznie krążących mitów. Specjalista ds. inwestycji - ta oferta jest już nieaktualna. Firma bada wpływające CV pod kątem pracy także w innych działach, także spróbować zawsze można. A czy warto? to chyba każdy powinien ocenić sam...

Paulina

@Kowal a jak oceniasz ZGM Zębiec pod względem rozwojowym? Czy można liczyć w tej firmie na awans? Jest wyznaczona ścieżka kariery? Mówisz, że jesteś zadowolony z atmosfery i dobrze rozumiesz się ze współpracownikami. A jak wyglądają relacje między pracownikami, a władzami firmy?

Kowal

Czytałem Wasze opinie o pracy w Zębcu. Gdybym wziął tylko te "złe" pod uwagę to nawet nie poszedłbym na rozmowę a tak to byłem, dostałem pracę oraz wynagrodzenie na poziomie mnie zadowalającym. Faktycznie co do kasy to wszystko zależy komu na jakiej kwocie zależy... Być może ja mam niskie wymagania co do wynagrodzenia - mimo to dla mnie jest ok. Zalety: - godziny pracy super - do 14:30 i całe popołudnia wolne (wstawanie na początku jest trudne;-) - socjal - premie kwartalne - integracja - atmosfera w pracy - większość to fajni i pomocni ludzie Wady: - biurokracja i wszystko co się z tym wiąże To tyle w temacie. Można pójść na rozmowę i samemu się przekonać i nie sugerować się tylko złymi opiniami bo ilu ludzi tyle opinii.

lol
@Kowal

Ty chyba tylko w biurowcu pracujesz skoro takie bzdety piszesz!! Jaki socjal??? wczasy pod gruszą??!!! Integracja??? w jakim sensie??? ATMOSFERA??!! w którym dziale???

Kowal
@lol

Socjal - np. wyjścia kulturalne - kino, teatr; dofinansowanie do szkieł; konkursy dla pracowników z nagrodami Wczasy pod gruszą - w tym roku od 900 do 1400 zł w zależności od dochodów Integracja - spotkania integracyjne działowe (zależy od działu) i impreza integracyjna firmowa Atmosfera - no cóż ja nadal uważam, że pracuję z fajnymi ludźmi i się z nimi dogaduję. Pewnie dzięki mojemu nastawieniu. Lol - dla Ciebie pewnie szklanka jest zawsze do połowy pusta, dla mnie zaś pełna i z stąd te różnice w odbiorze pracy w Zębcu.

Mirek

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

prawdę Ci powiem!
@Mirek

najlepiej sprawdzić u źródła :)

QWE

Witam. Chciałbym się dowiedzieć na jakie zarobki mogą liczyć spawacze w tej firmie.

Paulina

@realistka ma rację. Powinniśmy sami ocenić jak wygląda propozycja finansowa od firmy ZGM Zębiec na dane stanowisko. Każdy z Was może mieć inne doświadczenie, kwalifikacje i może dostać inną ofertę, więc jeżeli chociażby trochę Was coś zainteresowało to spróbujcie, bo na własnym doświadczeniu zawsze się najwięcej dowiecie.

jogibabu

Niestety potwierdzam wpis Adasia Niezgódki. 2000 netto dla technologa jest może i dobre ale dla jakiegoś miejscowego który dodatkowo jest rolnikiem. Premia kwartalna podobno jest ale słyszałem że mała. Powinni w ogłoszeniu napisać kwotę to mieli by o wiele mniej kandydatów.

realistka

Z tego co wiem, często pada pytanie, jakie są Pani/Pana wymagania finansowe. Bywa tak, że firma biorąc pod uwagę doświadczenie/kwalifikacje/wykształcenie kandydata decyduje się zapłacić więcej, więc nie wiem czy opinia odnośnie wynagrodzenia technologa/konstruktora jest miarodajna. Lepiej ocenić samemu, złożyć cv i zobaczyć, wtedy będzie można realnie spojrzeć na te wszystkie opinie. Ja pracuje w Zębcu kilka lat i muszę przyznać, że jest coraz lepiej. Firma dba o pracowników i stara się ich docenić. Jednak wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi...

Adaś Niezgódka

Wynagrodzenie na stanowisko "Technolog / Konstruktor" dla pracownika posiadającego prawie 10 lat stażu w dziale R&D to 2000zł na rękę. Nic dziwnego, że konkurencja ich wyprzedziła o lata świetlne, jeżeli tak podchodzą do najważniejszego w każdej firmie zasobu jakim jest kapitał ludzki. Szkoda, bo jest tam potencjał i można odpowiednią kadrą zbudować tam międzynarodowego potentata. Niestety, ale sądzę, że taka polityka zarządzania będzie nadal kontynuowana to firma padnie na twarz jak pomnik Stalina.....

Paulina

@Kowal masz rację, że zawsze trzeba mieć poprawkę na to, co się czyta, bo nie ma gwarancji, że tekst jakiś jest prawdziwy. Zawsze najlepszym wyjściem będzie własne doświadczenie i w ten sposób zweryfikowanie treści. W Twoim przypadku się one nie potwierdziły. Czyli polecasz zawsze choćby udać się na rozmowę rekrutacyjną i zrobić sobie swoje własne wrażenie?

Paulina

Widziałam, że w firma ZGM Zębiec w ostatnim czasie odnotowała najlepsze wyniki finansowe, więc skąd zarzuty, że ciężko z płacą. Do tego Wasze opinie są bardzo odmienne. I zastanawia mnie fakt, które opisują prawdziwą stronę tej firmy. Czy skoro firma doświadczyła dużego rozwoju nie wiąże się to z zadowoleniem pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o ZGM „Zębiec” S.A. - Starachowice

• Jak się pracuje w ZGM „Zębiec” S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy ZGM „Zębiec” S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZGM „Zębiec” S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZGM „Zębiec” S.A.?

Kandydaci do pracy w ZGM „Zębiec” S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZGM „Zębiec” S.A.