Opinie o Hektor s.c. zarządzanie nieruchomościami Jolanta Smułkowska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hektor s.c. zarządzanie nieruchomościami Jolanta Smułkowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hektor s.c. zarządzanie nieruchomościami Jolanta Smułkowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hektor s.c. zarządzanie nieruchomościami Jolanta Smułkowska w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Hektor s.c. zarządzanie nieruchomościami Jolanta Smułkowska?

adam Nowy wpis

Ta firma z tego co wiem już nie istnieje

Dariusz Nowy wpis

Zazwyczaj w biurach nieruchomości takich jak to, pracuje się na podstawie i prowizji jako doradca ds. nieruchomości. Pytanie tylko jakiej wysokości jest ta wspomniana podstawa, żeby nie była zbyt niska, tak na wszelki wypadek chudszych miesięcy w nieruchomościach :)

hj Nowy wpis

ha, ha system socjalny itp. Kiedyś była z mojej strony NIEPRZYJEMNOŚĆ pracowania w tej firmie. Zdecydowanie lepiej omijać szerokim łukiem

amok

No właśnie, może ktoś napisac, czy Hektor traktuje podobnie swoich pracowników, jak i klientów? Czy jednak może te negatywne klienckie opinie sa tworzone przez malkontentów i ludzi, którym jeszcze żadna firma tak naprawdę nie dogodziła? Sam pracuje w branży i wiem, że czasem takie opinie sa bezpodstawne, ale trudno to ocenić jak firma nie zabiera głosu w sprawie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hektor s.c. zarządzanie nieruchomościami Jolanta Smułkowska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
ola

Stanowczo nie polecam firmy HEKTOR. (usunięte przez administratora)Niestety ,nie działa na korzyść naszej wspólnoty mieszkaniowej.Firma ta nie jest godna zaufania!!!!!!!!!

is

absolutnie zgadzam się z powyższymi opiniami o niekompetencji i bałaganie

kasia963963

Masakra. Zero. Tylko pracowników ma kompetentnych(usunięte przez administratora) Duże dwa zera.

Dowody niech przedstawia ten, kto chce oczerniać i pomawiać innych. Niech udowodni swoje racje. Trudno, żeby poszkodowany, nie dość, ze ktoś działa na jego niekorzyść to jeszcze miał zbierać dowody, że jest niewinny. Łatwo jest pisać oszczerstwa. Niech pani przedstawi dowody na rzekomy bałagan i niezorganizowanie. PS. Proszę pamiętać, że po IP można odnaleźć autora postu, a w razie sprawy sądowej przyjdzie pani słono płacić...

sasiad_z_gory

Widać, że zgorzkniałej pani [usunięte przez moderatora]. bardzo się nudzi... Jedyne, na co ją stać (i co de facto może) to szykanować innych w Internecie. Gdyby miała dowody na to, co pisze... Pomówić można prawie każdego... Jednak cóż są warte pomówienia bez dowodów... === Widać, że nie ma pani pomysłu na konstruktywne zagospodarowanie wolnego czasu po utracie pracy...

W pełni popieram powyższą opinię, bałagan niezorganizowanie, niekompetencja to główne domeny tej firmy

Absolutnie nie polecam. (usunięte przez administratora)ałkowita beznadzieja - OMIJAĆ SZEWROKIM ŁUKIEM

Zostaw merytoryczną opinię o Hektor s.c. zarządzanie nieruchomościami Jolanta Smułkowska - Warszawa

Hektor s.c. zarządzanie nieruchomościami Jolanta Smułkowska
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.

Hektor s.c. zarządzanie nieruchomościami Jolanta Smułkowska