ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY EXPORT-IMPORT

Gliwice

Opinie o ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY EXPORT-IMPORT

eclipse 2013-06-18 00:57:39
hmm? wiele by tu pisać o nich !!! zarobek $:-) ?? zapomnij, zapomoga a nie wypłata!! na pizzę w soboty ci wystarczy :-) prezesy mają cię za smiecia chłapią tylko dla siebie pracownik się tam nie liczy o ubraniach roboczych zapomnij :-) pseudo malarnia na hali zero wentylacji robisz w tym zapaleniu dziennie od farb rozpuszczalnikow i gazów spawalniczych w lato to jeszcze idzie bramę otwierać jak oni przechodzą kontrolę bhp to się domyślam !!! a teraz najlepsze :-) pierwsze moje L 4 zatrucie przez te [usunięte przez moderatora] farby z tej malarni 3 dni, po około 7 msc drugie L4 tym razem kawałek żelastwa wbił mi się w stopę jak wspomniałem wcześniej o ubraniu roboczym zapomnij za ta zapomogę nie wyrobilem na buty robocze więc robiłem w dziurawych trampkach wdało się zakażenie tydzień zwolnienia L 4 a gdy wróciłem do pracy dostałem wypowiedzenie umowy tłumacząc mi że nie mają dla mnie pracy :-) mija tydzień patrzę na ogłoszenia o pracę z urzędy a tam firma tim przyjmie pracownika na to samo stanowisko, radzę wam z dala od tej firmy :-) tam mają swoich stałych kilku może z 5 pracowników co mają zarobek ubrania a reszta to zapomoga i smiecie za takich tam ich mają starasz się to i tak cię te świnie zachłapane nie docenia [usunięte przez moderatora] !!!! [usunięte przez moderatora] mnie potraktowali za te L 4 [usunięte przez moderatora] nie narzarte, nie ludzie !!!
andrzej 2014-02-14 13:30:38
Potwierdzam! (usunięte przez administratora) Omijać szerokim łukiem! Tylko dla ludzi cierpiących na syndrom (usunięte przez administratora)
leon 2014-02-24 19:04:04
Potwierdzam to co napisali pracowałem tam rok bhp wogóle nie przestrzegają robisz w smrodzie od rozpuszczalników i farb na podlodze tyle pylu ze idzie sie udusic narzedzia takie ze az wstyd tym robic w zime robisz przy minusowych temperaturach w hali niema zadnego ogrzewania ludzie to sie palnikami grzeja prezesi to chamy maja cie gdzies szatnie wygladaja jak zlomowisko czasami brak cieplej wody zeby sie umyc nie radze tam isc szkoda zdrowia i nerwow jak na te pieniadze
bodzio 2014-06-10 20:04:50
w skrócie odradzam szkoda zdrowia i czasu
andrzej 2014-08-31 14:03:52
to nie zakład pracy tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
malwi 2016-04-19 19:04:58
praca na produkcji jest potrzebna, w firmie dobrze się pracuje i każde ręce do pracy się przydadzą @henryk
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY EXPORT-IMPORT - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWY EXPORT-IMPORT