Fabryka Włóknin „Filtry - Haft" Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Fabryka Włóknin „Filtry - Haft" Sp. z o.o.

2011-01-17 20:35:29

Witam.

Ktoś musiał zacząć, wypadło na mnie.
Ma ktoś jakąś magiczną wiedzę na temat warunków płacowych oraz warunków pracy w tejże firmie ?

Z górki dzięki za info :)
buahaha 2011-12-17 12:04:11
Jest wiedza takowa. Dzielą się nią tam [usunięte przez moderatora]
szlaq 2012-01-19 17:29:04
To powyżej to w pizdu nieaktualne juz jest.

Pakowacz / magazynier 1150 na rękę, pomocnik operatora 1550 na rękę , operator około 2150.

Zero dodatków, zero premi. W przypadku braku roboty każą wypisywać urlopy. Urlop stadny w 2011 wyglądał tak , że wypuszczony wszystkich na 10 dni urlopu. Po tym nikt urlopu w postaci innej niż na żądanie nie widział. Jedyne dodatkowe urlopy jakie dali to w przerwie pomiędzy świętami a nowym rokiem. Nie funkcjonuje tam planowanie urlopów, nigdy nie wiesz kiedy będziesz miał wolne lub inaczej kiedy cię wycyckają z urlopu ku chwale firmy.

Nie funkcjonuje tam przestojowe. W poście by tzytzek było także o szopkach jakich dopuścili się trzęsący frimą małżonkowie. O tym jak to w okrągłą rocznicę ślubu pana posłaniec rozdał załodze kwiaty wraz z wierszykami i każdy ze wskazanych wtedy pracowników musiał podejść do wybranki serca pana szefa i wręczyć kwiatki wraz z wierszykiem:) Niezłe jajca :)
vh 2016-04-21 23:01:08
szczerze w to wątpię @wotik. Mój znajomy tam pracował i nie sądzę żeby nagle coś sie zmeiniło i firma zaczęła cudowanie dodawać benefity czy inne dodatki. Ale ponoć atmosfera rekompensuje inne braki :)
Zostaw swoją opinię o Fabryka Włóknin „Filtry - Haft" Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Włóknin „Filtry - Haft" Sp. z o.o.