Emgrand Sp ZOO

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Emgrand Sp ZOO

anonim 2011-06-07 16:54:13
kurcze nie wiem co się stało, że masz taką opinię. U nas w sklepie klient był najważniejszy.Nikt nikogo nie oszukał chyba że przez pomyłkę :)
Ja pracowałam tam ponad dwa lata i mam jednak trochę inne wrażenia. Rzeczywiście właściciele mają spore wymagania,trzeba się dużo uczyć,sprawdzają czy przesterzega się wszystkich wytycznych.Jednak u nas było zazwyczaj ok. Można jednak u nich zarobić i to całkiem przyzowicie.
k 2012-02-08 18:15:11
Bawić się w biznes to nawet małe dziecko potrafi, kraść cudze pomysły to szczyt beszczelności, a kłamać prosto w oczy to tylko niemiec potrafi !!! Ludzie którzy przacują w tej firmie są beznadziejnymi przypadkami bez szansy na ich wyleczenie. Zwłaszcza śmieszny koordynator..
wacek 2013-05-31 21:46:08
Awans? To zależy jak bardzo się podlizujesz ;) Generalnie brak kasy, na wszystkim oszczędzają- telefon stacjonarny nie działa bo nie zapłacony, dokumenty trzeba wysyłać pocztą- bo kurier zablokowany z powodu braku płatności, wypłata w częściach, premia pod stołem, z której jakiś wirtualny podatek jest odciągany! Dno, totalne dno!
Straszą, że wywalą. Myślą, że motywują, robią jakieś daremne konkursy, kasę tną na wszystkim- nie zrobisz tego ciach 5 dych, tego ciach stówkę. Chyba (usunięte przez administratora) sobie na premię zbiera.
Nie polecam pracy w tej "firmie"- wróżę im rychły koniec-> BANKRUCTWO!
kakak 2016-04-20 23:30:34
jak widze funkcjonuja normalnie, tylko, ze ze stronką chyba jakiś problem mają czy technicznie tak bardziej nie do końca, ale pracownicy wiem, ze mają umowy o prace wiekszośc, bo druga cześć to jeszcze studenci, albo na okresie próbnym ludzie.
Zostaw swoją opinię o Emgrand Sp ZOO - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emgrand Sp ZOO