ZPHU ZAKŁAD MASARSKI ZBIGNIEW CYRULIK

Oborniki

Opinie o ZPHU ZAKŁAD MASARSKI ZBIGNIEW CYRULIK

Poszkodowana 2011-10-22 13:37:19
Banda [usunięte przez moderatora],którzy na krzywdzie sprzedawczyń dorabiaja się.Bez ustanku "manka" za które mają kobiety potrącane z pensji.Rotacja bardzo duża.Brak pensji na czas.Wypłacana na dodatek w ratach.Najgorsza jest Z[usunięte przez moderatora].Istna wampirzyca,której sprawianie ludziom przykrości ewidentnie sprawia przyjemność.Ta rodzinka to mafia mająca wszystkich za złodziei.
Osa 2011-10-22 13:40:42
Ha ha-wreszcie ktoś prawde napisał.Popieram w 200%
blabla 2012-06-12 20:36:08
Ja pracowałem przy butlach gazowych, kompletna porażka. 14 godzin dziennie, za godzinę 7,5 zł, brud, syf, brak słów.
A wielki pseudopracodawca nie miał przy sobie kasy, żeby mi wypłacić za dzień pracy.
Nikomu nie polecam, lepiej siedzieć w domu!!!
chemik 2016-04-24 20:44:47
no właśnie, w pełni wsię z tobhą zgadzam, natomiast ich wyroby mięsne są całkiem naturalne w smaku, tym się wybijają moim zdaniem na lokalnym rynku mięsnym, eko jest teraz w modzie, ludzie nie chcą już chemii
Zostaw swoją opinię o ZPHU ZAKŁAD MASARSKI ZBIGNIEW CYRULIK - Oborniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPHU ZAKŁAD MASARSKI ZBIGNIEW CYRULIK