Biuro Ochrony Trop

Poznań

Opinie o Biuro Ochrony Trop

internauta 2011-05-29 10:13:19
chciałem sie zapytac jak wyglada praca w tej firmie,jak wyglada wypłata,umowa. czy jest umowa na czas od razu podpisana, i jak wyglada wypłata w jakim terminie.
KLEOFASS 2011-06-01 20:10:41
Jak tam pracowałem to każdego pracownika zatrudniali na czarno i przyjmowali na karte rowerową lub bez żadnych dokumentów. Połowa pracowników siedziała w pierdlu bo nie ma zapytania o karalność. Płacili tak że każdy ich podawał do sądu po pierwszej wypłacie. Każdy pracownik co nie pracował za denaturat mi mówił że to są [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i że nie warto dla nich pracować, niestety musiałem sie sam przekonać.
internauta 2011-06-02 11:09:35
Ja pracowałem od połowy maja i się zwolniłem bo przyszedł jakiś facet i powiedział że ona nie płaci nie odpowiada na tel tylko żadko je odbiera jezeli chodzi o odp na sms pisze "spiedr.." bo chce dostać swoja kase. Pracowałem na Albanskiej i hugo było.
Niekaralnosc to fakt, na czarno to fakt.
Ja idę jutro do US złorzyc doniesienie.
[usunięte przez administratora] . która ma nr 660 jest cwana,nie wiem czy ona ma kontrole!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-06-02 12:40:33
jak sie słucha pierdół od innych to się tak ma ciekawe że inni pracują
idz się chłopie leczyć , czemuś biedny bo głupi
mon 2016-04-21 23:29:39
anonim, z tego co wiem w firmie nie ma problemów z płatnościami
Zostaw swoją opinię o Biuro Ochrony Trop - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Ochrony Trop