RS Hills

Toruń

Opinie o RS Hills

Merch 2012-02-07 20:16:24
(usunięte przez administratora). Bardzo poważne opóźnienia w wypłatach oraz niesłowność pracodawców. Szczerze nie polecam!
Merchandiser 2012-02-19 15:41:11
Współpracowałem z wielkoma agencjami ale RS Hills to największa ściema w Polsce!!!!

Problemy z przelewami (opóźnienie o 1-2-3 miesiące), ginące dokumenty i oczywiście zmiany stawek w trakcie serwisu (na mniejsze oczywiście).

Nie polecem współpracy(usunięte przez administratora)
Paweł 2012-02-25 19:28:12
Jestem osobą współpracującą z rs .
To jest dramat udają że pracują zawsze są problemy , które dopiero rozwiązywane są jak postawi się ich pod ścianą .
Uważają się za firmę , która działa w zakresie usług handlowych ale przy tym mało profesjonalnym podejściu to tylko tracą zdobyte firmy .
Przykładem są ostatnie firmy , które zrezygnowały z współpracy z rs teraz to co udało się im zniszczyć to nie wiadomo czy i jakimi środkami będzie możliwe odbudować .
Życzę firmie RS powodzenia (usunięte przez administratora) swoich klientów , pracowników .....

ONA 2012-05-23 16:33:52
(usunięte przez administratora)! prosilam sie w miesiacu chyba z 50 razy o przyslanie pieniedzy przeslali mi po 4 miesiacach a za bakalland dzisiaj dopiero zaplacili i jeszcze jaka mala kwota..
nie polecam !! zygam nimi !
Tomasz 2013-01-23 09:25:42
Witam, rozumiem frustrację państwa w związku ze współpracą z firmą szukam do współpracy przedstawicieli handlowych z okolic Trójmiasta. kontakt. (usunięte przez administratora)Potrzebni przedstawiciele do rozwijającego się sklepu internetowego. Nie ocenię RS Hills bo osobiście nie miałem kontaktu z tą firmą.
Miron 2016-05-20 18:58:52
Generalnie wydaje mi się, że warto próbować tutaj pracować, z wielu powodów, głównym wydaje mi się chyba ten, że płacą naprawdę dobre pieniadze, lepsze niż gdziekolwiek indziej póki co, a to jest plus, zwłaszcza że czasy teraz są dość niepewne wszędzie
Zostaw swoją opinię o RS Hills - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RS Hills