Bank BPH

Wrocław

Opinie o Bank BPH

anonim 2009-03-27 13:58:45
Od kilku miesiecy, po zmianie kadry kierowniczej, strasznie chamska i niekompetentna obsługa. Jestem kilentką tego banku od wielu lat, ale ostatnio brud, bałagan i głupota zalęgły się tam na dobre. Personel rekrutują ostatnio chyba z zawodówek rolniczych. Ani policzyć nie potrafią, ani przeczytać, ani się wysłowić. A i myją się chyba rzadko. Brrr. okropność...
telemele 2009-09-02 09:39:23
Jestem pracownikiem BPH Odzdziału Telefonicznej Obsługi Klienta w Gdańsku i mogę wiele powiedzieć na temat oddziału na Szewskiej we Wrocławiu, ponieważ współpracujemy z placówkami.
Nie mam pojęcia, czy ktoś w tym oddziale zajmuje się w ogóle pracą, gdyż doradcy nie oddzwaniają na przesłane przez naszą centralę kontakty sprzedażowe, co więcej nie obsługują co niektórych klientów , gdyż nie mają kompetencji ku temu. Klienci dzwonią do OTOKU z zażaleniami na pracę tego oddziału, generalnie nie można tego, co się tam dzieje nazwać pracą. Postępowanie pracowników wpływa na wizerunek banku i kształtuje go w bardzo negatywny sposób. Uważam, że w tym oddziale powinno dojść do zmian, gdyż dalsze tego typu postępowanie doprowadzi do zamknięcia tego oddziału. Jak wiadomo w ostatnim półroczu bph zamknął 35 oddziałów w Polsce ale jak widac niektórzy nie przejmują się pracą i wizją jej utracenia, także zażalenia na [usunięte przez moderatora] to niekończąca się lista zgłoszeń na centrali.
Pozdrawiam wszystkich sumiennych pracowników tego oddziału...o ile tacy tam istnieją...
telemelek
anonim2 2009-11-11 15:09:10
Jestem byłym pracownikiem tego oddziału wieć również mogę wiele powiedzieć na temat tej placówki oraz jego pracowników. Jeśli chodzi o pracowników to uważam że są to naprawde kompetentni ludzie a jedynym problemem tego oddziału dyrekcja!!! Dyrektorzy są osobami nie znającymi ani produktów ani procedur, wszyskie problemy są zrzucane na pracowników, tworzą nieprzyjemną atmosferę, w której cieżko się współpracuje. Tak więc myśle, że zanim posądzi się ludzi o brak zaangażowania w pracę, neleżałoby się zastanowić dlaczego tak się dzieje właśnie po zmianie kadry kierowniczej???
anonim 2010-08-03 11:18:11
teraz rzadzi niejaka panna Sz szkoda słów odszedłem bo przyjmowałem sie do pracy w banku a nie w przedszkolu... a co do higieny[usunięte przez moderatora] to fakt jest wśród pacowników z tym problem
anonim 2010-09-17 23:25:15
Dokładnie jest tam nie do opisania. [usunięte przez moderatora], brak kompetencji i strach wśród pracowników. odezwać nie można się ani liczyć na przełożonego.porażka nie polecam!!!!
hajd 2016-04-04 19:14:59
@wer na tym stażu nie byłem, przymierzam się do tego w departamencie planowania i analiz. Słyszałem, że wiele się można nauczyć ogólnie, dlatego mnie to przekonuje. No i dają umowę o pracę na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.
Zostaw swoją opinię o Bank BPH - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank BPH