Opinie o Addeco Poland Sp. z o.o./ Elektrolux w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Addeco Poland Sp. z o.o./ Elektrolux. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Addeco Poland Sp. z o.o./ Elektrolux o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Addeco Poland Sp. z o.o./ Elektrolux w Świdnica

Jogi Nowy wpis

Liczyłem na aktualne wpisy, czy macie jakiś powód iż zaniechaliście pisania na wątku?

Chętny Nowy wpis

A jak wygląda praca na magazynie w elektroluksie? Mozna zarobić? Ekipa zgrana?

Widzę,że otworzyli sobie tu kółko dyskusyjne ludzie nie mający swojego życia,albo po prostu jest tak nudne i bezwartościowe,że obrabianie komuś tyłka to największa atrakcja w ciągu dnia. Ale czego oczekiwać od ludzi ubogich w rozum??? ZAZDROŚĆ I ZAWIŚĆ to wszystko co przez was przemawia i tak ogólnie to nawet mi was żal.Do ROBOTYYYY!!!!!!! A nie za ploty się brać

Jurkol

Anonim to pewnie jakieś znajomości u kierowników. Nikt tam nie chce robić. Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Igor Nowy wpis
@Jurkol

Czemu tak mówisz? Zaciekawiłeś mnie!!!

Weronika

Czy ktoś z obecnych tu osób pracuje obecnie w firmie Addeco Poland/Elektrolux i zechciałby powiedzieć, czy pracodawca oferuje swoim nowo zatrudnionym pracownikom korzystne warunki zatrudnienia? Można liczyć na stabilną umowę o pracę na dłuższy okres czasu oraz dobre wynagrodzenie? A wraz ze stażem pracy - liczyć na możliwość rozwoju zawodowego i awanse w strukturze firmy?

@Weronika

Oczywiście.

Hubert

Można liczyć na wszystko, o czym mówisz. Musisz tylko mieć odrobinę chęci do pracy.

Aga
@Hubert

A szukają na jakieś konkretne stanowiska?

Aga Nowy wpis
@Hubert

A szukają na jakieś konkretne stanowiska?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Addeco Poland Sp. z o.o./ Elektrolux? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Krajowy
Maxpol
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Ukraina

Benefity w electrolux to jabłka. Jakieś niesmaczne bułki i banany jak małpie

@Ukraina

Tylko dla Ukrainy benefity

Prezes

Ten electrosyf to powinii wyburzyc nie przstrzegaja zasad bhp nawalone liderow od 3 srubek kierownicy to z tych zabkowic to z pod sklepu powinji ich wywalic liderki ciagną pod biurkiem Olszewskiemu (usunięte przez administratora) brud i smrod jak wpada wizytacja z zewnatrz to malo co sie nie posraja o porzadek wszystko tam jest do (usunięte przez administratora) i ukraina rzadzi czlowiek zapiernicza latami i ma stawke ledwo ponad 2400 a teraz slyszalem ze 2700 nowy pracownik dostaje acha i jeszcze jedno Scigaj Rzepka i te malowane liderki i liderzy zostaniecie wylapani za te kozaczenie w zakładzie pozdrawiam

@Prezes

Pseudo liderzy i kierownicy .lider Wojtek potrafił swojego ziomka z rodziny wysłać po piwko bo musiał zostać do 2 w nocy .oczywiście ziomek wyszedł i wrócił. Takie cyrki .jakość to już w ogóle odpierdziela siedzą ropuchy w kuchenka trzymają telefony i niby sprawdzają jakość. Jak coś nie tak to już błędy wystawiają ale nie wszystkim liderom. Trzeba mieć wtyki u tych pseudo z jakości.

Ukraina

Założyć związki zawodowe. Ktoś musi was bronić.

Roman

@Prezes nie używajmy wulgaryzmów, jest to niezgodne z regulaminem, a to grozi usunięciem wpisu. Wymieniajmy się opiniami na temat firmy Addeco Poland, ale pamiętajmy o wzajemnym szacunku wobec innych. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

leonorek

jak chcesz takie opinie zacznij pracować jak niewolnik -to sie dowiesz ,,,,

olek

(usunięte przez administratora) co tu gadac przyszly na zaklad i sie (usunięte przez administratora). z kim popadnie powinni (usunięte przez administratora) cale to doborowe towarzystwo

konus

A ta tepa (usunięte przez administratora) lazi po miescie i sie chwali ze ona z kierownikiem magazynu(usunięte przez administratora)sie spotyka twierdzi ze sie ukrywaja bo maga prace stracic swidnica male miasto wpiepszyla go na mine i dobrze bedzie lapy trzymal przy sobie

melon 25

Najlepszy (usunięte przez administratora) kozak buja sie po zakladzie karierowicz a nie wie za to ze spotyka sie po kryjomu z cudza dziewczyna (usunięte przez administratora)dostanie taki lomot ze odechce mu sie oj (usunięte przez administratora) bidny bedziesz

melon 25

Z tego co wiem to (usunięte przez administratora) ladnie sobie nagrabil biorac sie za cudza dziewczyne kwestia czasu jest to ze dostanie klapsa ma chlopak naprawde problem

nikt

Wy wszyscy o jednym ,a nam się szykuje następna kierowniczka ,(usunięte przez administratora)kolejną parę ,"Panienka "myśli że jak ma romans z "najważniejszym "liderem w Elektroluxie to może poniewierać innych i wydawać rozkazy,a samemu chodzić nic nie robić i dyrygować innymi.Panie lider nie psuj sobie opinii pogoń tego Rudzielca bo będzie niebawem huczeć o Was tak jak o tamtych.Myślę że niektórzy już kojarzą o kogo chodzi.Oj będzie się działo,będzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Addeco Poland Sp. z o.o./ Elektrolux - Świdnica

Addeco Poland Sp. z o.o./ Elektrolux