Opinie o CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKA w Kraków

Anita Nowy wpis

Zgodnie z KRS to firma została wykreślona z rejestru 25 czerwca 2014 roku

rebbe Nowy wpis

Z wypłacaniem pieniędzy terminowo nie ma problemów @anonim, a pracownicy w firmie są zatrudnieni na umowę o pracę

mała Nowy wpis

Ja nie wiem jak się u nich pracuje, ale rozmowa kwalifikacyjna była beznadziejna. Szefowie to kompletni ignoranci. Dwóch młodych chłopaków, jeden to nawet sympatyczny się wydawał, ale drugi - super szef [usunięte przez moderatora] to cwaniak i ignorant jakich mało. Do tego niezbyt mądry się wydał bo zadawał pytania wprost z porad on line - jak rekrutować? Kompletnie nieprofesjonalnie gapił się w tym czasie na mój biust, co na rozmowie o pracę jest mało kulturalne. A potem cały czas się chawalił i zgrywał jaki to on nie jest wielkim szefem. Nie przyjęli mnie bo chciałam chociaż część płacy stałą, ale to chyba dobrze bo znalazłam zaraz lepszą pracę ze stała pensją.

Była Nowy wpis

Ja też zrezygnowałam z pracy w tej firmie. Właśnie przez niekompetencje szefów i strach przed klientami. Nie potrafię mówić ludziom że wszystkie ich problemy z bankami rozwiążemy wiedząc że i tak nikt w ich sprawie nic nie zrobi.

Brałeś udział w rekrutacji do CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKA. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
expracownik

Żenada straszna - szef [usunięte przez moderatora] w ogóle nie zna się na prowadzeniu firmy. Udaje natomiast mega cwaniaka i jaki to on nie jest mądry i sprytny ciągle powtarza. Ale jak zapytać się go o cokolwiek z pracą związanego to nigdy nie ma czasu (bo ogląda filmy na komputerze z wiadomą trescią) a jak już coś powie to zawsze się pomyli. Ciągle dzwonią zaniedbani klienci i awanturują się przez telefon, straszą policją, prokuraturą i sądem albo że po prostu przjadą. Wszyscy ich olewają i jak jest problem to nigdy nie ma praconika kompetentnego - szefa to już w ogóle nie ma dla nikogo. Może dobrze bo przy jego poziomie kompetencji to przynajmniej nie zaszkodzi. Firma [usunięte przez moderatora], zatrudnia tylko na zlecnie - rozlicza się pod stolem bo zlecnie jest na niską kwotę, nie wypłaca obiecanych premi, o urlopie możesz pomarzyć chyba że weźmiesz bezpłatny - ogólnie tragedia. Żadnych korzysci a tylko strach że kliwnt który poczuł się oszukany w końcu przyjedzie z siekierą. Nie jest to praca dla nikogo w zasadzie. Nic się nie nauczysz, nie zarobisz,[usunięte przez moderatora], w ciążę płatną nie zajdziesz, wywalą cię kiedy będą mieli ochotę i jeszcze możesz polatać po komisariatach i oglądać się za siebie jak wychodzisz z firmy. Coś strasznego.

lisa

Rozmowa kwalifikacyjna to żenada, w żaden sposób nie odzwierciedla prawdy co do warunków pracy w tej firmie. Wymagają doświadczenia wcześniej w call center, ale żadna osoba która wcześniej pracowała w tej branży nie zdecyduje sie na prace u nich, widząc masakryczne warunki i zerooo dyscypliny. Wielki bałagan, każdy robi co chce tylko nie dzwoni. I tak nie mają za bardzo z czego;)bo bazy brak. Praca ta powinna być skierowana do osób bez doświadczenia, może takie osoby byłyby zinteresowane, ponieważ nie wiedziałaby jaknaprawde powinna wyglądać praca. Masakra jednym słowem, nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKA - Kraków

CENTRUM OCHRONY DŁUŻNIKA