Yawal

Herby

Opinie o Yawal

król maciuś pierwszy 2010-10-13 10:25:14
Firma ustawiona stabilnie przez swoją konstrukcję (czyli budynek), poza tym wszystko co najgorsze min. (usunięte przez administatora) poniżanie (usunięte przez administatora) i brak godziwego wynagrodzenia. Jedyne w czym są dobrzy to zebrania z pracownikami i wytykanie im chociaż to nie pracownicy są winni tylko ci na górze. No i co najgorsze chamstwo wśród pracowników jeden na drugiego donosi żeby mu zabrać premie i dostać swoją większą za lojalność. Wynikiem czego tworzą się bajki i zaskakujące opowieści jak ci z innej zmiany, z innej brygady robią źle lub nie robią a ci co donoszą są super.
666 2010-11-28 21:03:10
Pracuje tam już ładnych pare lat: przyjma młodego pracownika i po paru miesiącach zarabia więcej niż ci co mają staż ponad 10-lat ;;
kierownik magazynu profili boi sie walczyć o swoich podwładnych,------
brak organizacji pracy --sprzedaż wysoka ale dają duze upusty a my nic z tego nie mamy
anonim 2011-09-27 10:33:52
przyjeli nowego kierownika na lakiernie z nowymi pomysłami( w cudzyslowiu) -., co chwile robi zebrania z pracownikami i wyznacza nowe obowiązki ,następny (usunięte przez administatora) ,jeśli wiecie o co chodzi ( maszyna do pakowania ) zbędna rzecz ,pakuje trzy razy wolniej od kobiet na lakierni...i zajmuje dużo miejsca ,cztery osoby muszą ją obsługiwać ,część profili jednego koloru pakują kobiety a druga (usunięte przez administatora) II i robi się młyn a magazyn szuka profili po całym Yawalu
piskorz 2016-04-04 17:47:49
jesli chodzi o yawal to wystarczy torchę posiedzieć w branzy aby zauwazyć , że rzeczywiście zaliczają się do czołówki w branzy. Szukają teraz kierownika działu R&D
Zostaw swoją opinię o Yawal - Herby
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yawal