HIFLEX Poland sp. z o.o.

Kraków

Opinie o HIFLEX Poland sp. z o.o.

Anonim 2010-09-24 20:51:36
Plusy to wypłata na czas i fajni ludzie.
Minusy? Przede wszystkim podejście zagranicznego właściciela firmy do pracy polskich programistów. Wszystko musi być jak najszybciej, a to skutkuje popelnianiem bledow za ktore pozniej sa (usunięte przez administratora), stresem, byle-jakoscia i siedzeniem po godzinach. Tym bardziej, ze szef jest pracoholikiem i nie pojmuje, ze ktos moze miec jeszcze jakies zycia oprocz pracy zawodowej.
nick 2011-11-06 12:40:36
Plusy:
- płatność na czas
- klimatyzowane biuro z dobrym dojazdem
- nieograniczony dostęp do kaw, herbat, mleka itp.
- umowa na 3 miesiące, a potem czas nieograniczony
- bezpłatna prywatna opieka medyczna w Enelmed (ale dopiero po przepracowaniu 6 miesięcy w firmie)
- karta Multisport
Minusy:
- średnie zarobki (nie jest źle, ale mogłoby być lepiej)
- totalny bałagan w kodzie
- przestarzały sprzęt (niektórzy ludzie pracują na komputrach z 1GB RAMU !!!)
- często praca po godzinach (trzeba sobie wywalczyć odebranie tych godzin), zdarza sie że ludzie przychodzą również w weekendy
- pracodawcy zależy tylko na efekcie, tak więc wszystko jest robione jak najszybciej, co skutkuje fatalną jakością kodu (bynajmniej nie z winy programistów - po prostu dostają zadanie i trzeba je zrobić jak najszybciej - bez żadnej analizy i bez żadnego projektowania) i nikogo to nie obchodzi
- wprowadzanie nieprzyjemnej atmosfery pracy przez jednego z kierowników
hj 2016-04-19 21:59:04
@anonim pytasz ile sie zarabia a tak naprawde to zalezy od stanowiska
Zostaw swoją opinię o HIFLEX Poland sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HIFLEX Poland sp. z o.o.