Opinie o BEST MARCIN MAZIK w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BEST MARCIN MAZIK. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie BEST MARCIN MAZIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEST MARCIN MAZIK w Częstochowa

tunnrida

wiosław - chętnie przedstawie Ci wszystkie dowody i zgłoszenie do sądy, przekazania sprawy do komornika, oraz info, że sprawa zostaje umorzona... niestety tu nie mogę wstawić adres maila, ale jakie to ma znaczenie biorąc pod uwagę ilość negatywnych i powtarzających się opinii, że nie jedną czy dwie osoby nabrał i oszukał. nie wierzysz? dawaj, przekonaj się na własnej skórze.

Nina
@tunnrida

Witam Proszę o Twojego maila

Klubowy Nowy wpis
@tunnrida

Witam,dokładnie firma Best kieruje sprawę do komornika nie mając podstaw prawnych ,robi to po umorzeniu przez sąd stacjonarny sprawy z 2011 roku .Nie wiem czy wprowadzanie w błąd komornika jest ok?Ale firma z pewnością nie jest w porządku , ale robi to !

Karol Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś?

negtive

moge troszke o nim opowiedziec ;) podaj maila lub gg odezwe sie

Nina
@negtive

lentynka1@wp.pl

tunnrida Nowy wpis
@negtive

ja też mogę o nim opowiedzieć: tunnrida1@gmail.com

Luidzi Nowy wpis

Dziwne są niektóre wpisy. Może ktoś miał ostatnio kontakt z firmą i mógłby sie podzielić informacjami?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie BEST MARCIN MAZIK? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Częstochowa
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Częstochowa
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Lidia

@Lili, Forum GoWork.pl odwiedza wielu kandydatów zainteresowanych nową pracą. Wielu z nich jednak nie wypowiada się, tylko obserwuje, czyta i czeka na odpowiednią okazję do wypowiedzi! Czy możesz napisać coś więcej na temat pracy w firmie Best? Przydałyby się na forum aktualne informacje. To może zaktywizuje inne osoby do włączenia się do dyskusji.

Lili

Witam jest tu ktoś jeszcze zainteresowany wątkiem ???

Regina

Czy firma normalnie działa? Tak dawno nikt nie pisał.

nick
@Regina

a co dalej pisać, skoro nie ma własności i nie można ściągnąć należności. chyba po wszystkich opiniach tylko ktoś bez mózgu mógłby chcieć współpracować z tą firmą.

tunnrida

sprawa stanęła na tym, że komornik oddał mi tytuł wykonawczy, bo pan Mazik nie jest wypłacalny i nie mają skąd odebrać należności, którą sąd nakazał. I co to oznacza? że sprawa jest zakończona a ja poniosłam dodatkowe koszty sądowe i komornicze. Nic więcej nie da się zrobić, bo pan Mazik w świetle prawa nie ma majątku więc dalej może oszukiwać kolejnych ludzi.

tunnrida

Bordo, co Ci powiedzieć? Sąd wydał decyzję nakazującą wypłatę, sprawa skierowana do komornika i decyzja zwrotna o braku własności i zwrocie tytułu wykonawczego do mnie. Nic więcej nie da się zrobić, bo pan Mazik własności nie prowadzi. Jak to możliwe? nie wiem, opłacając koszty komornika domyślam się, że sprawdzili wszystkie możliwości. a mimo wszystko wypłacalny nie jest. Witaj w Polsce, kraju "prawa".

tunnrida

topsik, mogę Ci udowodnić jak bardzo obciążające dowody mam i jak sąd wydał decyzję nakazującą zapłatę należności. co z tego, skoro komornik "nie ma z czego" ściągnąć należności. To nie tyle wina sądownictwa co pana M, który nie ma własności, ale mimo tego dalej prowadzi działalność gospodarczą.

Leszek

Umarzanie bez uzasadnienia jest w Częstochowskiej prokuraturze normą. W przypadku spraw przeciwko Marcinowi Mazikowi mają bogate doświadczenie i prawdopodobnie coś więcej niż doświadczenie gdyż niemożliwością jest niezauważanie przestępstwa zgłaszanego przez dziesiątki osób. Prawdopodobnie jakieś układy rodzinne. Mnie (usunięte przez administratora) Marcin Mazik ukradł 700 zł i prokuratura nie dopatrzyła się w tym przestępstwa godnego dochodzenia.

maxkarmelita@gmail.com

Byliśmy na policji, która kieruje doniesienie do właściwej prokuratury w Częstochowie a ta umarza postępowanie bez uzasadnienia.

tunnrida1@gmail.com

Bernardyn, nie szukaj. Po co Ci oferty oszusta? moje postępowanie komornicze zostało umorzone przez "brak możliwości spłaty - brak majątku". A firma dalej działa... maxkarmelita - chętnie się przyłączę do pozwu, jeśli tylko znajdzie się ktoś, kto to ogarnie. Nie jestem z Częstochowy i nawet dojazd tam jest dla mnie raczej niemożliwy.

maxkarmelita@gmail.com

Mazik od wielu lat wymyka się wszystkim. Wciąż kradnie i wciąż jest bezkarny. Proponuję by ktoś z nas oszukanych wniósł wreszcie pozew zbiorowy.

T

Nie napisałam żadnego wulgarnego słowa, jedynie nazwisko. Ale nazwa firmy to: Best. Marcin Mazik. Czy w takim razie pisząc o firmie łamię regulamin?

T

moje posty zostały usunięte już tyle razy, że nie chce mi się pisać ich na nowo. Dlaczego admini nie chcą, żeby inni dowiedzieli się o tym oszuście?? W moim przypadku komornik właśnie umorzył postępowanie i oddał mi tytuł wykonawczy...

kalina

Dziwna sprawa z tym Mazikiem.Nawet program w TV o nim był i nadal nic.Kim on jest że nawet reporterzy z telewizji nie mogli wyjaśnić i załatwić do końca tej sprawy.A on bezkarnie nadal okrada ludzi i nie ma przepisu aby mu tego zakazać?

Pitagoras

Ja na innym forum przeczytałem, że best nie jest najlepszym miejscem, podobno zmieniali ostatnio adres nawet.

piksel

'gosia' może w regulaminie odnośnie wyjazdu z BEST były wzmianki o rezygnacji z wyjazdu i czy jest ona możliwa w ogóle

???

Jak to jest możliwe, że zajęcie kont jest bezskuteczne? Rozumiem, że BEST dalej funkcjonuje na rynku i każdy może zostać znów zwerbowany?

Zostaw merytoryczną opinię o BEST MARCIN MAZIK - Częstochowa

BEST MARCIN MAZIK