BEST MARCIN MAZIK

Częstochowa

Opinie o BEST MARCIN MAZIK

anonim 2010-09-16 14:38:40
witam
czy ktoś z was posiada jakieś doświadczenia związane z tą firmą posrednictwa pracy??
ola 2010-09-17 23:07:53
Płacisz 700 zł i czekasz. Jak dobrze pójdzie, to po kilku miesiącach upominania się odzyskasz wpłacone pieniądze.
sisi 2010-09-17 23:57:00
a skąd ta pewność?? sprawdzone na własnej skórze czy usłyszane?
pawel 2010-09-22 17:56:34
Podejrzana agencja - nie chcą podać nazwy firmy dla której rekrutują.
gosia 2010-09-26 18:28:22
czy ktoś wyjezdzal za pośrednictwem tej agencji lub wyjezdza w pazdzierniku do Anglii do pracy przy sortowaniu odzieży?
Patrycja 2010-10-01 23:09:21
Ja mia
gosia 2010-10-02 21:59:08
Droga koleżanko czy mozesz napisać na mojego emaila,chcialabym zapytac jeszcze o klika rzeczy,mój adres g(usunięte przez administratora)l.Pozdrawiam
Agata 2010-10-04 20:33:15
witam wszystkich czy ktos zna wiecej informacjina temat FIRMY BEST -MARCIN MAZIK CZESTOCHOWA.
Agata 2010-10-05 20:49:18
Ludzie nie wpłacajcie kasy bo to jest jeden wielki KANT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mysza 2010-10-05 21:05:08
czemu tak piszesz,ze przekret,mozesz uzasadnic?????????????
ag 2010-10-05 22:29:47
jesli nie wierzycie ze to KANT jedzcie do czestochowy to sie wszystkiego dowiecie....
ja wlasnie tam bylam i teraz wiem na wlasnej skorze ze to JEDEN WIELKI KANT!!!!!!!!!!!!
vikta 2010-10-06 13:39:29
kto mial stycznisc z FIRMA BEST MARCIN MAZIK.prosze o kontakt na adres w(usunięte przez administratora)l
bo zaproponowali prace na sortowaniu rzeczy w angli i chciala bym sie czegos wiecej na temat tej firmy dowiedziec
Agata 2010-10-06 13:47:39
Zapytajcie czemu nie maja stacjonarnego ....... a taka pieczatke mozna wszedzie wyrobic bez okazania zadnego dokumentu zwykli (usunięte przez administratora) TEPIC TAKICH!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agata 2010-10-06 14:00:00
21 tysiecy miesiecznie przy 30 osobach!niezle zarabiaja co ? a na pewno tak jest bo dziwne ze nie mozna dojechac na swoj koszt,dlatego nie dajcie sie oszukac . W uczciwej agenci nie pobieraja oplat tylko zakladaja za ciebie i przy pesji zwracasz albo na swoj koszt jedzie sie.Dlatego pomyslcie z 5 razy przed wyslaniem kasy bo to nie 70zl tylko 700zl
vikta 2010-10-06 21:54:18
narazie w papierach ktore dostalam nie ma zadnej wzmianki ze trzeba zaplacic 700 zl ,zobaczymy pozniej:)
gosia 2010-11-23 21:40:18
Witam wszystkich,wiem juz z wlasnego doswidczenia ,ze ta firma to najwiekszy przekret z jakim sie spotkalam.Odradzam wszystkim wspolprace z NIMI.Ja sie łudzilam do samego konca i niestety gocio wielkie z tego wyszlo.Przesuwaja terminy z tygodnia na tydzien i tak caly czas a wyjazdu jak nie bylo tak nie ma i tak w kolko.Oczywiscie jak sie z nimi rozmawia przez telefon to sa tacy mili,ze az sie zygac chce(przepraszam za wyrazenie)Najgorzej jest wtedy jak sie chce zrezygnowac z wyjazdy i prosi sie o zwrot pieniedzy.Tu dopiero zaczynaja sie problemy.Niestety latwo nie jest o czym sie juz sama przekonalam.Dlatego ostrzegam wszystkich przed ta firma to sa (usunięte przez administratora)I NIE DAJCIE SIE NABRAC TAK JAK JA TO ZROBILAM.Pozdrawiam Gosia
negtive 2010-12-22 15:33:44
moge troszke o nim opowiedziec ;)
podaj maila lub gg
odezwe sie
??? 2013-10-10 06:45:23
Jak to jest możliwe, że zajęcie kont jest bezskuteczne? Rozumiem, że BEST dalej funkcjonuje na rynku i każdy może zostać znów zwerbowany?
piksel 2014-02-24 15:47:14
'gosia' może w regulaminie odnośnie wyjazdu z BEST były wzmianki o rezygnacji z wyjazdu i czy jest ona możliwa w ogóle
Pitagoras 2014-03-23 17:37:18
Ja na innym forum przeczytałem, że best nie jest najlepszym miejscem, podobno zmieniali ostatnio adres nawet.
kalina 2014-03-25 21:16:43
Dziwna sprawa z tym Mazikiem.Nawet program w TV o nim był i nadal nic.Kim on jest że nawet reporterzy z telewizji nie mogli wyjaśnić i załatwić do końca tej sprawy.A on bezkarnie nadal okrada ludzi i nie ma przepisu aby mu tego zakazać?
T 2014-04-17 13:14:56
moje posty zostały usunięte już tyle razy, że nie chce mi się pisać ich na nowo. Dlaczego admini nie chcą, żeby inni dowiedzieli się o tym oszuście??
W moim przypadku komornik właśnie umorzył postępowanie i oddał mi tytuł wykonawczy...
T 2014-05-31 08:27:31
Nie napisałam żadnego wulgarnego słowa, jedynie nazwisko. Ale nazwa firmy to: Best. Marcin Mazik. Czy w takim razie pisząc o firmie łamię regulamin?
maxkarmelita@gmail.com 2014-10-20 14:46:37
Mazik od wielu lat wymyka się wszystkim. Wciąż kradnie i wciąż jest bezkarny. Proponuję by ktoś z nas oszukanych wniósł wreszcie pozew zbiorowy.
tunnrida1@gmail.com 2014-11-05 08:07:39
Bernardyn, nie szukaj. Po co Ci oferty oszusta?
moje postępowanie komornicze zostało umorzone przez "brak możliwości spłaty - brak majątku". A firma dalej działa...
maxkarmelita - chętnie się przyłączę do pozwu, jeśli tylko znajdzie się ktoś, kto to ogarnie. Nie jestem z Częstochowy i nawet dojazd tam jest dla mnie raczej niemożliwy.
maxkarmelita@gmail.com 2014-11-19 21:45:51
Byliśmy na policji, która kieruje doniesienie do właściwej prokuratury w Częstochowie a ta umarza postępowanie bez uzasadnienia.
tunnrida 2014-11-19 22:13:08
wiosław - chętnie przedstawie Ci wszystkie dowody i zgłoszenie do sądy, przekazania sprawy do komornika, oraz info, że sprawa zostaje umorzona...
niestety tu nie mogę wstawić adres maila, ale jakie to ma znaczenie biorąc pod uwagę ilość negatywnych i powtarzających się opinii, że nie jedną czy dwie osoby nabrał i oszukał.
nie wierzysz? dawaj, przekonaj się na własnej skórze.
Leszek 2015-01-28 14:03:39
Umarzanie bez uzasadnienia jest w Częstochowskiej prokuraturze normą. W przypadku spraw przeciwko Marcinowi Mazikowi mają bogate doświadczenie i prawdopodobnie coś więcej niż doświadczenie gdyż niemożliwością jest niezauważanie przestępstwa zgłaszanego przez dziesiątki osób. Prawdopodobnie jakieś układy rodzinne. Mnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Marcin Mazik ukradł 700 zł i prokuratura nie dopatrzyła się w tym przestępstwa godnego dochodzenia.
tunnrida 2015-07-03 19:22:52
topsik, mogę Ci udowodnić jak bardzo obciążające dowody mam i jak sąd wydał decyzję nakazującą zapłatę należności. co z tego, skoro komornik "nie ma z czego" ściągnąć należności. To nie tyle wina sądownictwa co pana M, który nie ma własności, ale mimo tego dalej prowadzi działalność gospodarczą.
tunnrida 2016-04-16 22:06:30
Bordo, co Ci powiedzieć? Sąd wydał decyzję nakazującą wypłatę, sprawa skierowana do komornika i decyzja zwrotna o braku własności i zwrocie tytułu wykonawczego do mnie. Nic więcej nie da się zrobić, bo pan Mazik własności nie prowadzi. Jak to możliwe? nie wiem, opłacając koszty komornika domyślam się, że sprawdzili wszystkie możliwości. a mimo wszystko wypłacalny nie jest. Witaj w Polsce, kraju "prawa".
tunnrida 2016-05-25 09:02:49
sprawa stanęła na tym, że komornik oddał mi tytuł wykonawczy, bo pan Mazik nie jest wypłacalny i nie mają skąd odebrać należności, którą sąd nakazał. I co to oznacza? że sprawa jest zakończona a ja poniosłam dodatkowe koszty sądowe i komornicze. Nic więcej nie da się zrobić, bo pan Mazik w świetle prawa nie ma majątku więc dalej może oszukiwać kolejnych ludzi.
Zostaw swoją opinię o BEST MARCIN MAZIK - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEST MARCIN MAZIK