P.U.T WALKO

Opinie o P.U.T WALKO

anonimowa 2010-09-08 13:25:08
UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonimowa 2010-09-08 14:03:28
Uwaga na firmę WALKO Z OPOLA.Monter anten gsm-konstrukcji stalowej.Praca na delegacji i dużych wysokościach za śmieszną małą kasę płaconą na raty i to na umowę zlecenie 12brutto. Duza rotacja pracowników nikt normalny nie chce tam pracować lub dawno się zwolnił.Wyjazdy nocne do miejsca pracy nie płatne, płacone tylko za godzinę robocza.Brygadziści maja (usunięte przez moderatora),w bani ,w czuci w robotę kosztem pracownika ,za wyżywienie płacisz za swoje SZEF twierdzi ze płaci delegacyjne ale to ochłapy.WIĘCEJ WYDAJESZ JAK ZARABIASZ!!!!!!!!!!!
HieronimB 2010-09-08 16:02:25
DOBRA PRACA ALE KIEPSKA PŁACA !!!!!!!!!!!!
ROK 2010-09-08 18:54:58
WALKO CYRK!!!!!!!!!!!!
anonim 2010-09-08 21:45:06
Witam , również nie polecam firmy Walko w Opolu , która ma swoją siedzibę na ul. Armii Krajowej... Ogólnie za taką robotę czyli praca na wysokości powinno się dostawac już jakieś lepsze pieniądze , a nie 1800 zł i to jeszcze w 3 ratach. Do tego zwlekanie z wypłatą i opóźnienia do 2 miesięcy. Szczerze, szkoda czasu , zdrowia i pieniędzy. Co do delegacji tak jak kolega wyżej napisał . Poprostu żal aż mówic....
anonim 2014-04-15 11:16:16
Fajna firma, roboty na wysokosci raczej rzadko. Ale płaca przeciętna
tomek 2016-04-19 08:38:00
Nie no raczej bardzo niepoważne traktowanie pracownika co do kwestii finansowych. Jak można dizleic wyplatę na rany i to jeszcze na 3 w ciagu mieisaca. Każdy czeka do tego dnia by dostac całosc a tu w ratach wyplacana, nie wiem to warunek umowy czy co?
Zostaw swoją opinię o P.U.T WALKO - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.T WALKO