Ego Spa

Poznan

Opinie o Ego Spa

anonim 2010-07-31 18:02:37
Odradzam wszystkim pracę w Ego Spa. Po krótkim okresie pracy w tym na pozór luksusowym ośrodku przekonalem się, ze ( usunięte przez administratora )W umowie widnieje jedynie minimalna pensja krajowa, skromna reszta wyplaty przekazywana gotowka. W przypadku odejscia z pracy mozna sie spodziewac problemow z uzyskaniem czesci pieniedzy i niezbednych dokumentow. Na kazdym kroku jest sie ponizanym i obrazanym przez ludzi, ktorzy mienia sie wielkimi znawcami biznesu, a w rzeczywistosci to niewyksztalceni oszusci. Podejmujac prace pewnym jest ze nie ograniczysz sie do swoich obowiazkow, ale bedziesz wykonywac wszystkie zachcianki szefa. Szkoda pisac dalej.
'' 2010-10-06 17:24:09
Zdecydowanie zgadzam się ze wszystkim, również tam pracowałam, wyzysk, wyzysk, wyzysk, obrażanie przez , nazwijmy rzecz po imieniu, ( usunięte przez administratora )spełnianie tysiąca zachcianek szefa i jego prywatnych ( usunięte przez administratora )interesów, problemy z rozliczeniem po odejściu z pracy i wydaniem należących sie pracownikowi dokumentów
opinia o ego spa sa 2011-01-06 11:51:09
Przeterminowane zupy, brudny basen, smrut w saunach a zwlaszcza w parowej w dodatku nie dzialajaca a placic trzeba. Bylam w tamtym tygodniu i sie roschorowalam po starej zupie .Obsluga bardzo mierna tylko jedna osoba na obsudze .Kucharz bez doswiadczen nie umiejacy gotowac. Prezes ego spa nie odpowiedzialny za swoich pracownikow, moim zdaniem jest to ( usunięte przez administratora ). Nie polecam tam zadnego wypoczynku.
ego spa 2011-01-06 12:00:12
Opinia o ego spa jest katastroficzna .Pracowalem tam i przejechalem sie na ruznuch zakciankach szefa. Po odejsciu z pracy nie moglem odzyskac swoich dokumentow i nie moglem sie do konca rozliczyc. Przyjerzdzajac do osrodka po dokumentu prezes sie nie wstawial na umowiona godzine . Naprawde odradzam prace tam bo bendziecie oszukani tak jak my zostalismy .
Katty 2011-01-21 00:13:38
W Ego Spa kucharzem została mianowana była kelnerka !!!!!!!!! natomiast fach po niej przejeła sprzątaczka TRAGEDIA mozecie się zresztą sami o tym przekonać będąc tam na miejscu . Na recepcji ciągła dla rotacja ludzi zamiast zajmować się recepcją należy załatwiać prywatne / nieuczciwe biznesy szefostwa . Kosmetyczki bez przeszkolenia LPG oraz urządzenia Zaffiro ( spytajcie się o jakiś certyfikat z przeszkolenia ) napewno wam go nie pokażą bo nie mają !!!!! Poprostu jedno wielkie ( usunięte przez administratora ). Mam nadzieje ze wkońcu się kimś Nimi zajmie
piotr.jan.walczak@interia.eu 2013-06-03 10:00:53
Moja żona już tam kiedyś pracowała, po niej pracowało jeszcze kilka innych, firma jest niewiarygodna, stoi na skraju bankructwa, a właściciel nieodpowiedzialny, Rotacja kadr ogromna szczególnie ostatnio kiedy więcej obiekt jest zamknięty niż czynny.
ewa 2016-04-20 23:08:57
maja jakieś problemy z utrzymaniem obiektu? @piotr.jan.walczak@interia.eu
Zostaw swoją opinię o Ego Spa - Poznan
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ego Spa